הלוואה חוץ-בנקאית לכל מטרה

הלוואה חוץ בנקאית נועדה לשרת אחוז מסוים מהציבור שאינו מקבל הלוואה מהבנק אליו הוא שייך, רוב הסיכויים שאם אותו אדם יקבל סירוב מהבנק שלו, הבנקים המתחרים יתנו לו את אותה תשובה שלילית אם ינסה להגיש בקשה להלוואה אצלהם. אז מהי הלוואה חוץ-בנקאית והאם היא משתלמת? את כל המידע הנחוץ תמצאו בכתבה הזו.

 

מה היא הלוואה חוץ-בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית כשמה היא הלוואה שמקבלים מגורם חוץ-בנקאי כגון חברת אשראי או חברות המתמחות במתן הלוואות לאנשים שקיבלו סירוב מהבנק. הסירוב מהבנק יכול לנבוע ממספר סיבות, אחת הסיבות הנפוצות ביותר לאי-מתן הלוואה היא BDI שלילי, הוא מסמל את המצב הפיננסי שלכם בבנקים בהתאם לפעולות הפיננסיות האישיות, במידה והוא שלילי כנראה שכושר ההחזר שלכם אינו מספק את הבנק ולכן אינו מעוניין לקחת סיכונים, כתוצאה מכך הוא מסרב לתת הלוואה.

ההבדלים בין הלוואה בנקאית ללא בנקאית הם רבים, זה בא לידי ביטוי בתקופת הפירעון שאתם מקבלים מהלווה, אחוז ריבית וכמובן החזר חודשי, כלל המשתנים האלו תלויים במצבם הכלכלי של לקוחותיהם. הבדל עיקרי נוסף זה היעדר בירוקרטיה מתישה שגוזלת מאיתנו זמן יקר, בהלוואות חוץ-בנקאיות לא תמצאו את הבירוקרטיה הזו שכן מדובר בחברת מימון שיש לה אינטרס לתת כמה שיותר הלוואות לכמה שיותר אנשים. 

הזמן כאמור משחק גם הוא תפקיד מרכזי, בבנקים אתם יכולים לחכות ימים ארוכים עד לקבלת תשובה סופית מהבנק, הבנקים לא ירוצו לתת הלוואות לכל הלקוחות שלהם כי בין אותם לקוחות יש גם כאלו שהם עם BDI שלילי שרק מקשה עוד יותר על הליך קבלת ההלוואה. בהלוואות חוץ-בנקאיות ברוב  הפעמים תקבלו את הכסף כבר בתוך 24 שעות, מה שמאפשר למלווה לקבל כסף נזיל במהירות ועם כמה שפחות בירוקרטיה. 

מסורבים בבנק? אולי יעניין אותכם "הלוואה לכל מטרה למסורבים"

מאיפה כדאי לקחת הלוואה חוץ-בנקאית לכל מטרה?

אשראי חוץ-בנקאי ניתן להשיג מחברות אשראי וגם ממוסדות פיננסים המעניקים הלוואות חוץ-בנקאיות לכל מטרה ולכל דורש. כיום בישראל יש מאות חברות המתחרות זו בזו על ליבו של הצרכן בנושא ההלוואות, כתוצאה מכך קמות המון חברות פיקטיביות הגובות "דמי פתיחת תיק" בתמורה להלוואה למסורבים, יש להיזהר מחברות אלו וכן לבצע סקר נרחב בנוגע לחברה ממנה אתם חושבים לקחת הלוואה חוץ-בנקאית.

אנשים רבים הלוקחים הלוואות חוץ-בנקאיות ללא הדרכה וייעוץ פיננסי ראוי מגלים לאחר מספר חודשים או שנים כי חתמו על הלוואה שאינה משתלמת כלל ובעצם משלמים סתם עוד מאות עד אלפי שקלים כהחזר הלוואה. לכן לא משנה איזו הלוואה לוקחים, תמיד טוב להתייעץ ולקבל הדרכה בחינם מאדם בעל ניסיון רב בתחום, הוא מכיר את העולם הזה ויודע מתי מוסד פיננסי מנסה לגרום ללקוח לחתום על עסקה שלא משתלמת כלל. תתפלאו לגלות שגם הלוואות בנקאיות לא תמיד משתלמות ויש כאלו שלקחו הלוואה חוץ-בנקאית ומרוצים ממנה יותר מהלוואות בנקאיות רגילות.

אתר 'הלוואות בקליק – 1515' הינו פורטל להשוואה בין הלוואות וגם מציע שירותים בנושא, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף ואחד מהיועצים הפיננסים שלנו יצור אתכם קשר. אתם תקבלו מאיתנו ייעוץ בחינם וללא התחייבות, נדאג לאתר עבורכם את ההלוואה המשתלמת ביותר בשוק בהתאם למצבכם הכלכלי ונלווה אתכם בכל התהליך, כל זה כדי להימנע מטעויות יקרות מפז. תרתי משמע.

איך מקבלים הלוואה חוץ-בנקאית?

בקשה להלוואה חוץ-בנקאית ניתן להגיש בחברות אשראי ובחברות החוץ-בנקאיות. אתם מתקשרים לאחת החברות או משאירים פרטים (כמו כאן באתר) ומומחה פיננסי חוזר אליכם. הוא מוודא שאתם עומדים בקריטריונים להלוואה חוץ בנקאית ולאחר מספר דקות נותן לכם תשובה, האם אתם זכאים להלוואה או לא. ברוב המוחלט של המקרים כל מי שמבקש הלוואה חוץ-בנקאית מקבל עליה אישור, אולם ישנו מיעוט בחברה שמקבל גם ממוסדות חוץ-בנקאים סירוב ובמצב הזה עליו לפתור זאת פרטנית עם יועץ פיננסי, בנקאי או רואה חשבון.

אם אתם מעוניינים בהלוואה חוץ בנקאית, אתם מוזמנים להשאיר בתחתית האתר את הפרטים שלכם ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

כאן בשבילכם ולמענכם,

צוות המומחים של 'הלוואות בקליק – 1515'.

שלחו הודעה