הלוואות אקספרס

במקרים קיצוניים לקוחות זקוקים להלוואות אקספרס ממש בו ברגע או לכל המאוחר באותו היום כדי לטפל בנושא שהוא אקוטי ואינו סובל דיחוי.

הלוואות בקליק

הלוואות בקליק ערוכים לכל תרחיש ומסוגלים לתת מענה מהיר לכל לקוח הן אם מדובר בלקוח עסקי והן אם מדובר בלקוח פרטי.

במרבית המקרים הלוואות אקספרס מיועדות לקבלת כספים כדי לכסות יתרת חובה בחשבון הבנק או חריגה מהמסגרת כדי לא ליצור מצבים בעייתיים בבנק שיגרמו נזק לשמו הטוב של העסק.

במידה ומדובר בחשבון מוגבל : קראו כאן 

רוב בעלי העסקים שומרים על תזרים המזומנים ומשתדלים שלא לחרוג מהמסגרת שאושרה להם אך במקרים רבים קורות תקלות שאינן בשליטתם של בעלי העסקים כמו כספים שהיו אמורים להיכנס ולא נכנסו בפועל, תקלה חמורה בציוד שהצריכה תיקון מידי שעלותו גבוהה ועוד מקרים מיוחדים.

הלוואות אקספרס

לקוח המעוניין לקבל הלוואת אקספרס בסכום כלשהו, מקבל מהלוואות בקליק כמה אופציות ובוחר את האופציה הנוחה לו ביותר הכוללת את הסכום אשר לו הוא זקוק, את פריסת התשלומים המתאימה לו על פי תזרים המזומנים שלו והלוואה שכוללת עמלות וריביות הוגנות.

לאחר החתימה על ההסכם מוזרמת ההלוואה באופן מידי לחשבון הבנק של הלקוח בהעברת זהב וכך תוך פרק זמן קצר חל שינוי חיובי ביתרה שלו בחשבון הבנק והבעיה נפתרה.

הלקוחות מאושרים כי הצליחו לעבור את המשוחה ולחריגה הזמנית שנוצרה לא יהיו השלכות על כלל הפעילות העסקית. חריגה כזו עלולה לגרור מצב שבו הבנק יחזיר המחאות והוראות קבע ומכאן להפיכת החשבון למוגבל, הדרך יכולה להיות קצרה מאד במיוחד אם במקרה ביום זה נפרעות כמה המחאות.

סוגי הלוואות בקליק

בשיטת הלוואות בקליק אפשר לקבל הלוואות אקספרס, הלוואות לכל מטרה וכמעט בכל סכום. האישור על קבלת ההלוואה מתבצע על פי המחזורים החודשיים של בתי העסק ויכולת ההחזר שלהם.

אופן החזר ההלוואות הוא על פי החלטת הלקוח בפריסה קצרה או ארוכה ובהתאם ליכולות הפיננסיות ולתזרים המזומנים של העסק. כל בעל עסק נזהר ומעדיף להתחייב לסכום מעט נמוך יותר כדי לא להיקלע לתסבוכת כספית שהיא מסוכנת לכל עסק.

במידת הצורך הוא יכול לקבל גם כמה חודשי גרייס כדי לדחות את הנטל הכספי הנובע מהחזרי ההלוואה עד שהמצב בבנק יהיה מאוזן יותר.

 

שלחו הודעה