הלוואות דרך כרטיס אשראי

הלוואות דרך כרטיס אשראי

אנשי עסקים הזקוקים להלוואות בסדרי גודל שונים, פונים לחברות חוץ בנקאיות ומבקשים לקבל לכך אישור. אחת השאלות הראשונות שהם נשאלים היא אופן ביצוע ההחזר החודש. 

יש כמה דרכים לבצע את החזר ההלוואות, באמצעות המחאות, הוראות קבע או כרטיסי אשראי. שיטת ההחזר באמצעות כרטיסי אשראי היא אחת הנוחות במיוחד.

הלוואות בחברה חוץ בנקאית

הלקוח מבקש הלוואה בסכום מסוים, הלוואות בקליק מאשרת את הבקשה, מזרימה את הכסף באופן מידי לחשבון הבנק של העסק ובמקביל חותם בעל העסק על הסכם להחזר ההלוואה הכולל גם ריביות ועמלות. את הסכום הכללי הכולל את ההוצאות הנלוות מחלקים למספר התשלומים שסוכם.

אם סוכם לדוגמה על החזר של ארבע שנים, ייגבו באמצעות כרטיסי האשראי ארבעים ושמונה תשלומים על פי חלוקה שתיקבע מראש בין הצדדים. סכום קבוע או סכום משתנה.  אפשרות נוספת היא להעניק לחברה גרייס כדי לאפשר לה להתאושש מהמשבר הכלכלי או לחילופין כדי להתארגן לרכישת ציוד חדש שנרכש בכספי ההלוואה. תקופת הגרייס המקסימלית היא שנה והאישור להפעלת הטבה זו נובע מהצורך לתת לחברה תקופה ראשונית ללא מעמסה תקציבית כך שתוכל להרים את הפרויקט ולפעול בחופשיות בהתאם לתזרים המזומנים, ללא סכומים נוספים שיכבידו עליה.

 

תשלום באמצעות כרטיס אשראי

על מי שמעוניין לשלם באמצעות כרטיס אשראי לוודא שקיימת בחברת כרטיסי האשראי מסגרת מספיק רחבה עבור התשלומים הללו בכרטיס הספציפי שאמצעותו הוא מעוניין שהחיובים ישולמו.

אם מסגרת האשראי הפנויה אינה מספיקה לכל סכומי ההחזר יחד, פונה הלקוח לחברת כרטיסי האשראי ומבקש להגדיל את המסגרת לפרק זמן מסוים עד הביצוע של רוב התשלומים בפועל.

כרטיס אשראי עסקי משמש את העסק לנושאים יום יומיים, לקנית צרכים שונים של העסק כמו ציוד משרדי, כיבוד לאורחים ולעובדים ועוד.

בדוח החודשי שיקבל בית העסק על הוצאותיו השונות תירשם גם שורה על החזר הלוואה בסכום מסוים שנקבע כסכום קבוע או סכום משתנה על פי מסלול ההחזר שנקבע, וכך מנהל החשבונות ירשום נתון זה בספרי החברה..

הלוואה בקליק

הכתף התומכת שלנו, מציעה שפע של אפשרויות החזר ללקוחות השונים וכל אחד בוחר באופציה הנוחה עבורו בהתנהלות השוטפת. השימוש בחיוב בכרטיס אשראי חוסך את הצורך ברישום אין ספור המחאות או את החתימה על הוראת הקבע.

חברות המציעות הלוואות בכרטיס אשראי

  • לאומי קארד MAX
  • ישראכרט
  • חברת CAL

שלחו הודעה