הלוואות ללא הגבלת סכום

אנו יוצרים אפשרויות כספיות מצוינות לבעלי עסקים ולאנשים פרטיים לקבל הלוואות ללא הגבלת סכום.

הלוואות בקליק – מעל 20 שנות ניסיון אנו עובדים עם הגורמים המובילים במשק ולכן מסוגלים להציע ללקוחות שלנו את ההלוואות הטובות ביותר במשק, מהירות, זולות ובפריסת תשלומים נוחה במיוחד.

אנו בודקים עבור כל לקוח מהי האופציה הטובה ביותר עבורו בהתאם לתזרים המזומנים שלו ולאיתנותו הפיננסית וכך מתקבלת החלטה מושכלת על הדרך שבה יש לקדם את תהליך קבלת ההלוואות.

לקוחות פרטיים שמצבם יציב יוכלו לקבל הלוואות ללא הגבלת סכום תוך מתן בטוחות כמו שעבוד נכס או דירה שערכם גבוה יותר מערכה של ההלוואה.

הלוואות ללא הגבלת סכום

עבור עסקים שונים, עוסק מורשה, שותפויות או חברות בע"מ אנו פונים לגורמים פיננסיים כמו חברות ביטוח וחברות העוסקות בהשקעות המעוניינות להעניק הלוואות לגורמים שונים מתוך הכספים הקיימים ברשותם כדי להרוויח ריביות כחלק מהאסטרטגיה העסקית שלהם.

בנוסף לכך אנו פונים לקרנות השונות הפועלות בישראל, מהקרנות הממשלתיות המעניקות ערבות מדינה לבנקים המסחריים המבצעים הליך זה עבור הקרנות תוך הענקת הבטוחות המתאימות. דרך הקרן של בנק הפועלים, של לאומיקארד, קרנות ייעודיות עבור העסקים בפריפריה, קרנות של הסוכנות היהודית וקרנות רבות נוספות.

המטרה היא לעודד צמיחה במשק, על ידי פיתוח עסקי, בתחומים חדשים או בתחום הקיים להרחיב את קשת הנושאים שבהם מטפלים העסקים הללו וכך לייצר כדאיות כלכלית מהותית. העסקים המקבלים אישור להלוואה מחויבים להשאיר בטוחות בגובה שייקבע במקרה שלא יוכלו להחזיר את מלוא כספי ההלוואה או חלק ממנה.

סוגי ההלוואות ללא סכום

חלק מהלקוחות פונים לסניף הבנק במקרה צורך ומבקשים הלוואה, המענה של הבנק הוא תלוי במצב הפיננסי האינדיבידואלי של כל עסק על פי אופן ההתנהלות שלו עם הבנק ועל פי החסכונות שלו אם קיימים בסניף. גם התנאים המסחריים תלויים בעובדה אם יש סיכוי גבוה שהלקוח יחזיר את הכספים או קיים סיכון ואם כן באיזו מידה לכך שהכסף לא יוחזר מכל סיבה שהיא.

רוצים לשמוע על הלוואה דרך כרטיס אשראי? מומלץ לקורא

מרב הסיכויים שסניף הבנק לא יאשר הלוואה בכל סכום שיבקש הלקוח, הם בדרך כלל מקצצים מסכום הדרישה הכוללת ומעניקים אפשרות לקבל הלוואה בסכום נמוך יותר, תוך כדי שהם מבצעים במקביל הקטנה של מסגרת האשראי שהוקצתה ללקוח זה כשהמטרה המוצהרת היא הגנה על הבנק במקרה שתיוצר בעיה כלכלית שתעכב את ההחזר או תיצור מצב שההחזר לא יועבר כלל.

הלקוחות היחידים שהבנק יאפשר להם לקבל הלוואה ללא הגבלה הם איילי הון שברשותם סכומי כסף גבוהים במיוחד כיוון שהם עובדים בפרויקטים ענקיים ולכן קיימת סבירות גבוהה שיוכלו להחזיר כל סכום של הלוואה שיקבלו מהבנק.

מתן הלוואות ללא הגבלה.

חברות חוץ בנקאיות רבות הפועלות בישראל מציעות הלוואות ללא הגבלת סכום בשונה מהבנקים המסחריים. שיטת העבודה של החברות הללו היא זריזה וקולחת, הם מקשיבים ללקוחות, מבינים את הצורך שלהם ומציעים להם כמה אפשרויות לבחירה.

הלוואות בקליק פונים לחברות הפיננסיות ומקבלים מהם הצעות מחיר התואמות מצד אחד את הצורך של כל עסק ומצד שני את יכולות ההחזר שלו. כל עסק שעובד כיאות ואין עמו בעיות מיוחדות המעידות על סיכונים, יוכלו לקבל הלוואות ללא הגבלת סכום.

ריביות ועמלות

החברות החוץ בנקאיות מציעות ריבית ועמלות גבוהות יותר מהבנקים אך למרות זאת מדובר בהלוואות כדאיות לאור העובדה שהן מועברות במהירות רבה ללקוחות, במידי או תוך ביצוע העברה בנקאית ללא דיחוי.

ייעוץ פיננסי

אפשר לקבל הלוואה ללא מגבלת סכום אך הלוואות צריך גם להחזיר ויש לוודא שהעסק מסוגל להחזיר את הסכומים הללו בכל חודש. לכן קיימת המלצה רוחבית לשתף באופציית לקיחת ההלוואה יועץ פיננסי אשר מכיר מכיר את העסק על כל רבדיו ולכן הוא יוכל לבצע את החישובים האנליטיים הנדרשים ולהמליץ המלצה מקצועית לכאן או לכאן. כמה כסף כדאי ללוות, מאיזה גורם ולאיזו תקופה.

המגמה היא ליצור מסגרת פעולה בתוך תזרים המזומנים המאפשרת על פי צפי ההכנסות לשלם בכל חודש גם את עלות החזר ההלוואה כך שזה לא יהווה נטל פיננסי משמעותי על העסק.

במידת הצורך יקבל הלווה גם תקופת גרייס בת כמה חודשים עד שנה כדי לאפשר לעסק לממש את התכניות שתוכננו ורק לאחר תקופת ההרצה יהיה צורך להתחיל לשלם את ההחזרים שנקבעו.

הלוואות מגורמים שונים

אנו פונים לקרנות השונות כדי לקבל מהן הצעות כספיות ייחודיות של הלוואות ללקוחות שלנו ללא הגבלת סכום.  נציגי הקרנות בוחנים את האפשרויות השונות של כל עסק. נתוני ההכנסות בשנה החולפת אופן ההתנהלות, תכניות עתידיות, עמידה ביעדים, פיתוח עסקי ועוד.

נציגי הקרנות בוחנים גם את ההתנהלות הכספית הכוללת את גובה הכספים המשולמים מדי חודש לרשויות המס ואם העסק משלם במועד את המחויבויות הללו.

כמו כן נבחנים באופן מדוקדק הדוחות הפיננסיים של החברה הכוללים את מאזני העבר, תכנית עסקית לתקופה הקרובה ולשנים הבאות, תזרים מזומנים והתקציב השנתי כדי להבין את אופן ההתנהלות והאחריות העסקית.

שיחה עניינית עם בעלי העסק תשלים את המעטפת ונציגי הקרן יקבלו מושג על אופן ביצוע התכניות העתידיות, הגשמת החזון, האחריות והרצינות בעשיית כל צעד הקשור לעסק והסיכוי למימוש התכניות וההגעה להכנסות גדולות יותר ורווחים נאים.

עם קבלת התשובות המוסמכות מהגורמים השונים יחליט בעל העסק בעצה אחת עם היועץ הפיננסי, מהי ההלוואה הנכונה והכדאית ביותר.

שלחו הודעה