הלוואות אקספרס שאלות ותשובות

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים לוקחים הלוואות אקספרס בין אם זה לסגור את המינוס, לשלם חוב, לשלם על טיפולי שיניים יקרים, לשפץ את הבית ועוד. באמצעות הלוואות אקספרס אשר מאושרות במהירות רבה ללא צורך בערבים או בביטחונות כפי שנהוג בבנק ניתן ליהנות מהלוואה ישירות לחשבון הבנק שלכם.

מהן הלוואות אקספרס?

הלוואות אקספרס הן הלוואות מהירות אשר מאושרות ללא הליכים בירוקרטים. ההלוואות ניתנות דרך הבנקים, גופים חוץ בנקאיים, חברות אשראי ועוד. ההלוואות ניתנים ללקוחות פרטיים וכן לעסקים וגובה ההלוואות נע בין   1,000-150,000ש"ח בהתאם לצרכי הלקוח ולשיקולי הגוף המלווה.

מהן הדרישות להלוואות אקספרס?

על מנת לקבל הלוואות אקספרס יש צורך לעמוד בדרישות הגוף המלווה. אם ההלוואה נלקחת מהבנק יש להציג ביטחונות על כך שיש לכם יציבות פיננסית כולל תלושי משכורת המעידים על כך, לעיתים אף יש צור בערבים. במידה ואתם מחליטים לקחת את ההלוואה מחברות האשראי או מגופים חוץ בנקאיים, כל מה שתצטרכו זה תדפיס של העו"ש שלכם שלושה חודשים אחרונים, וזאת על מנת להוכיח שאתם לא במינוס או שיש לכם חובות בהוצאה לפועל או שאתם נמצאים בדיונים משפטיים.

האם הלוואות אקספרס תופסת את מסגרת האשראי?

הלוואות אקספרס אינן תופסות את מסגרת האשראי בחשבון הבנק לא דרך הבנקים ולא דרך חברות האשראי והגופים החוץ בנקאיים. לכן אם אתם זקוקים להלוואה מהירה הלוואת אקספרס תתאים לכם עד מאוד.

האם כל אחד יכול לקבל הלוואת אקספרס?

אם אתם עומדים בתנאים של ההלוואה שכוללים שלושה תלושי משכורת של החודשים האחרונים ותדפיס עו"ש של השלושה חודשים אחרונים ואתם בעבודה יציבה שמכניסה משכורת כל חודש, רוב הסיכויים שההלוואה תאושר לכם. אך אם אתם בהליכים משפטיים או שיש נגדכם תיק בהוצאה לפועל רוב הסיכויים שלא תאושר לכם הלוואה.

מהי הריבית בהלוואות אקספרס?

הריבית בהלוואות אקספרס משתנה בהתאם לגוף שממנו לקחתם את ההלוואה, סכום ההלוואה שנלקחה, איזה ריבית אתם משלמים צמודה למדד וקבוע או משתנה וכו'. ישנן הלוואות אקספרס עם ריבית פריים אשר יכולה להגיע עד ל- 14%. הריביות בבנקים נמוכות יותר מ-14% לעומת הריביות בחברות האשראי ובחברות החוץ בנקאיות.

האם הלוואות אקספרס מחברת האשראי משתלמות יותר מהבנק?

הלוואות אקספרס מחברת האשראי מגיעות לחשבון הבנק שלכם עד שלוש ימים והן נעות בין 10,000-40,000 ₪. הן אינן מצריכות הצגת ביטחונות כלכליים או ערבים וניתן לקחת כמה הלוואות אחת אחר השנייה ללא צורך בהמתנה בין הלוואה להלוואה. החזר ההלוואה נפרס עד ל- 24 תשלומים כולל ריבית קבועה שנהוגה בחברות האשראי.

האם הלוואת אקספרס מהבנק עדיפה?

הלוואת אקספרס מהבנק לא תמיד עדיפה, אומנם יש ריביות משתלמות אך בגלל שיש צורך בערבים וביטחונות שלא תמיד יש ללווה היא לא משתלמת. הבנקים מציעים הלוואות אקספרס עד 150,000 ₪ לתקופה של עד 60 תשלומים חודשים בריבית קבועה או משתנה. ההלוואה זאת פטורה משתלום עמלה בגין פירעון מוקדם.

למה כדאי לי הלוואות אקספרס מגופים פרטיים?

הלוואות אקספרס מגופים פרטיים שכוללים חברות פיננסיות שונות, חברות ביטוח ועוד מציעים הלוואות אקספרס בסכומים קטנים עד בינוניים. את ההלוואות ניתן לקחת דרך האינטרנט ללא ערבים או ביטחונות כפי שנהוג בבנקים. החזר ההלוואות הוא בהתאם לסכום ההלוואה שלקח הלווה ויכולתו להחזירה, הלוואות אלה יכולות להיות עד חמש שנים.

איך מתנהלת תהליך קבלת הלוואת אקספרס?

על מנת לקבל הלוואת אקספרס מהבנק תצטרכו להגיע לבנק עם תלושי משכורת של השלושה חודשים אחרונים ותדפיס חשבון עו"ש של השלושה חודשים אחרונים. לאחר בדיקה ואישור הבקשה תאושר לכם ההלוואה והכסף יכנס לחשבון הבנק שלכם תוך שעה לעיתים אף תוך חצי שעה. בחברות האשראי והחברות החוץ בנקאיות תוכלו דרך האתר או דרך הטלפון לבקש הלוואה והיא תאושר לכם. ברגע אישור הבקשה בחברת האשראי יגיע אליכם הביתה נציג להחתים אתכם על טפסים ורק לאחר החתימה והחזרתם לחברה באמצעות השליח וכמובן קליטתם יעבור הכסף לחשבונכם.

אקספרס מול הלוואות אחרות?

  • הלוואות מסוג אקספרס הן הלוואות מהירות ומשתלמות ביותר הודות ליתרונותיהם:
  • ההלוואה לא תופסת את מסגרת האשראי- עם הלוואות אקספרס אין חשש לתפיסת האשראי בחשבון הבנק שלכם או מסגרת חשבון כרטיסי האשראי. הלוואה זאת לא תופסת את מסגרת האשראי כך שאין מה לדאוג מכך.
  • תשלומי החזר נוחים- תשלומי ההחזר נוחים עד מאוד וניתנים לפריסה ל- 36 תשלומים.
  • אין צורך בערבים- בהלוואות אקספרס אין צורך בערבים כמו שנהוג בבנקים, כך שמדובר על הקלה גדולה מאוד שלא תמיד קלה ללווה.
  • אין צורך בביטחונות- בהלוואות אלה אין צורך בביטחונות כפי שנהוג בדר"כ בהלוואות אחרות.
  • הלוואה מהירה- התהליך עצמו מהיר עד מאוד, ברגע שיש אישור להלוואה תוך שעות ספורות היא אצלכם בחשבון.

עמידה בתנאי ההלוואה – ההלוואה ניתנת לכל מי שמעוניין בכסף נזיל לחשבונו בין אם זה סגירת מינוס או תשלום חוב או כל דבר אחר. כל מה שצריך זה לעמוד בתנאי ההלוואה על מנת לקבל אותה. את ההלוואה ניתן לבקש דרך הטלפון אודרך מילוי טופס הבקשה באתר האינטרנט.    

שלחו הודעה