הלוואות זולות

הלוואות בתנאים טובים ניתן להשיג מהמון מוסדות וחברות פיננסיות, אולם לא תמיד "הזול" הוא הכי משתלם בטווח הארוך. רוב הסיכויים שכאשר תיגשו לבנק תלכו על ההלוואה הראשונה או השנייה שהציע הבנקאי, כנראה ששכחתם כי הבנקאים עובדים עבור תאגידים המגלגלים מיליארדים ואילו האינטרס שלהם שתבחרו דווקא בהלוואה הלאמשתלמת עבורכם. לא תמיד מה שנשמע טוב הוא אמיתי, לכן חשוב תמיד לבדוק ולהתייעץ עם מומחים בנושא.

הלוואה זולה, האמנם?

הלוואה זולה היא הלוואה שמתאימה לכם כמו כפפה ליד, לחשוב על הווה אבל בעיקר על העתיד, תשאלו את עצמכם האם תוכלו להחזיר את ההלוואה הזו בתקופת הפירעון שהציעו לכם וכך תדעו האם אותו סוג הלוואה ספציפי אכן מתאים לכם. קיים מגוון רחב של הלוואות ואילו כל אחת שונה מהאחרת, השוני בהם בא לידי ביטוי גם בגודל הריביות, התנאים וכמובן תקופת הפירעון כאשר לכל אדם מתאים משהו אחר.

עליכם לערוך מחקר קצרצר על עצמכם, על ההכנסות שלכם בהתאם להוצאות החודשיות בידיעה כי עליכם להחזיר סכום מסוים מתוך המשכורת החודשית. כמחצית מהלווים בישראל לוקחים מהבנק הלוואות שלאו דווקא מתאימות להם, וזו אשמתם. כאשר לוקחים הלוואה מכל מוסד כזה או אחר, תמיד טוב להתייעץ עם מומחים שידעו בבירור להתאים עבורכם את ההלוואה הנכונה ביותר מבין כולן, זאת לאחר שהוא ביצע סקר שוק רחב וקיבל מספר הצעות מכמה גורמים בנקאיים וחוץבנקאיים. קיימים גם אנשים שיעידו כי דווקא הלוואה חוץבנקאית התאימה להם יותר מהלוואה בנקאית כי לא תמיד הבנקים יכולים להיות גמישים כלכך כמו מוסדות פרטיים וחברות אשראי.

כיצד לקבל הלוואה משתלמת?

יש כמה אפשרויות ודרכים לקבל הלוואה בתנאים גמישים וריבית הוגנת, כאמור לכל אדם מתאימה הלוואה שונה ולא כל ההלוואות יכולות להתאים לכם ספציפית. יש לזכור כי כמות סוגי ההלוואות כיום בשוק גדולה מאוד, לכן ההחלטה על איזו הלוואה לחתום היא פרטנית ותלויה אך ורק בכם.  1. ללכת לבנק: השלב הראשוני והטבעי ביותר של אדם הזקוק להלוואה הוא ללכת לבנק ולהגיש בקשה. יש לגשת לבנק אליו אתם שייכים כי רוב הסיכויים יאשר לכם את הלוואה שאתם רוצים מתוך הבנה כי אתם לקוחות שלו ואינו מעוניין שתלכו לבנקים מתחרים. כאשר אתם מפרטים את המצב לבנקאי הוא ימהר להמליץ לכם על מספר הלוואות שלטענתו "משתלמות" אולם עליכם להיות חכמים יותר ולזכור כי אלו עובדים בשביל תאגידים, מומלץ לבקש בנימוס לשמוע על עוד הלוואות ואף להתעניין בנושא באינטרנט או בפורמים שונים. לעולם אל תגישו בקשה להלוואה מסויימות באותו יום שהגעתם לבנק, צריך לחשוב על התנאים והריבית היטב לפני שחותמים מול הבנקים או מול כל גורם פיננסי כזה או אחר, תמיד צריך לחשוב על הטווח הרחוק והאם העתיד הכלכלי שלכם אינו עומד בספק.

  2. להתייעץ עם מומחים צד ג': שלב זה מומלץ גם טרם התחלתם לחקור את נושא ההלוואות. היועץ הפיננסי ידאג להדריך אותכם בהתאם למצב הכלכלי שלכם ולמטרות שלכם, הוא ידע להוביל אותכם כי בסופו של יום אתם נעזרים במומחה פיננסי שמכיר את התחום מזה שנים ואינו פועל לפי אינטרסים כלכלים כדי לדחוף הלוואות שאינן משתלמות כלל. עם המומחה אתם תקבלו את כל התשובות לשאלות שלכם והסיכוי שתקבלו הלוואה משתלמת ומחושבת יותר גבוה פי כמה וכמה מאלו שלוקחים הלוואות ללא ייעוץ והדרכה.
    במידה ואתם מעוניינים בייעוץ בחינם וללא התחייבות, צוות 'הלוואות בקליק' מציע את שירותיו לביצוע סקר שוק עבורכם, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף או להתקשר אלינו בטלפון 03-30363566

  3. לבצע סקר שוק ולא לשלול הלוואות חוץ בנקאיות: במידה ולקחתת שירותים של ייעוץ פיננסי, אתם יכולים לדלג על השלב הזה היות והמומחה עושה את זה עבורכם כך או כך. לא פעם יצא שהלוואה חוץבנקאית התאימה לאדם יותר מאשר מהלוואה בנקאית, זה יכול להיות מהתנאים הגמישים המציעים מוסדות פיננסים חוץבנקאים ואף גם תקופת הפירעון, לכן המלצה חמה היא לבצע סקר שוק רחב ולקבל מספר הצעות להלוואה מגורמים שונים, כך יהיו לכם מספר אפשרויות ותדעו בדיוק איזו הלוואה מתאימה לכם.לשאלות וייעוץ נוסף, השאירו את הפרטים שלכם בתחתית הדף.
בברכה,

צוות המומחים של 'הלוואות בקליק', 1515.

שלחו הודעה