הלוואות בריבית ללא צ׳קים

הלוואות בריבית ללא צ'קים

אנשי עסקים וגם אנשים פרטיים הזקוקים להלוואות מעריכים שיגישו בקשה והבקשה תאושר ללא בעיה. אך לעיתים מה שמעכב את המהלכים הם דווקא עניינים טכניים ולא עניינים מהותיים.

אם לדוגמה מדובר בחברה חוץ בנקאית הנוהגת לגבות את החזרי ההלוואות שהיא מאשרת באמצעות צ'קים והלקוח מסיבותיו שלו, אינו עובד באמצעות צ'קים, יכולה החברה לתת ללקוח תשובה שלילית ולעצור את התהליך מסיבה טכנית בלבד.

הלוואות בקליק

לעומת זאת הלוואות בקליק דוגלת בשיטה שיש לתת ללקוח שירות מלא ולמצוא פתרונות חלופיים כדי לאפשר לו לקבל את ההלוואה הכול כך נחוצה לו לעניינים חשובים במיוחד.

לאור העובדה שהלקוח אינו עובד עם צ'קים אפשר להציע לו כמה חלופות כמו החזר באמצעות כרטיס אשראי אם יש לו מספיק מסגרת פנויה או לחילופין החזר באמצעות הוראת קבע. הלקוח מקבל את לוח הסילוקין של ההלוואה כך שהוא יודע בדיוק מה יהיה גובה ההחזר הכספי בכל חודש. אם הוא מעריך שיוכל להחזיר באופן שוטף סכום זה, הוא חותם על הוראת קבע.

הלוואות בקליק מגישים בכל תאריך שנקבע רשימה לבנק הכוללת מידע על הלקוחות, פרטי חשבונות הבנק שלהם והסכום הספציפי שאותו יש לגבות. זוהי שיטה נוחה ומסודרת מאד המייתרת את הצורך לשבת שעות ולמלא עשרות צ'קים. במיוחד אם מדובר בהלוואה שמשך תקופת התשלומים שלה נמשך על פני כמה שנים, אם לדוגמה סוכם על תשלומים למשך חמש שנים, מדובר בשישים תשלומים כך שהיו אמורים למלא שישים המחאות.

החזר הלוואות באמצעות צ'קים

לקוחות רבים אינם משתמשים באופן תדיר בצ'קים וזאת כאמצעי זהירות לאור בעיה בעברם הפיננסי שהפכה אותם למוגבלים או מעוקלים, עקב בעיה של צ'קים שחזרו בגלל חוסר כיסוי זמני או לקוחות שהצ'קים שלהם התגלגלו בהליך מסחרי לגורמים שונים ולכן מעדיפים לא לעבוד כלל עם צ'קים.

יועצי ההלוואות בקליק

היועצים הפיננסיים שלנו ישמחו לתת לכם את מלוא המידע על היקפה של ההלוואה הנחוצה לכם בכל סכום ולכל מטרה לכל הלוואה מתווספות עמלות וריביות. לקוחות הזקוקים גם לתקופת גרייס ישמחו לשמוע כי נוכל להקל עליהם ולאשר להם תקופת גרייס מקסימלית בהתאם לסוג ההלוואה. ברוב המקרים תקופת הגרייס נעה בין כמה חודשים עד שנה בהתאם לאפשרויות.

שלחו הודעה