מהפכת ההלוואות כבר כאן: הלוואה מיידית גם ללא הבנקים

רגע אחרי האכזבה מהבנק: מהפכת הלוואות שמאפשרת למאות ישראלים 'לעקוף את המערכת' ולקבל הלוואה של עד 200,000 ש"ח בלי להתחנן לבנק ובלי בירוקרטיה מתישה.

 ישראלים רבים, שכבר ניצלו את האפשרויות מהבנק ומחברת האשראי שלהם, מופתעים לגלות שעדיין ניתן לקבל הלוואה הוגנת, בלי לפנות לגורמים מפוקפקים ובלי להסתכן.

חשיפה: כך עובדת השיטה שקוראת תיגר על הממסד הבנקאי.

התחקיר שלנו מתחיל במשרדו נועם ברון, יועץ פיננסי המתמחה בגיוס הלוואות למסורבים בבנקים.

מה זה אומר בעצם "מסורבים"?

"שלא תטעה, מדובר באנשים נורמטיביים לחלוטין. זה יכול להיות ישראלי בן 40 שבמשך 15 שנה העביר משכורת קבועה לבנק, ויום אחד השתבשו לו קצת החיים, זה יכולה להיות מחלה, או תאונה. שיגרמו לכך שההתנהלות בחשבון הבנק הופכת להיות לא תקינה – חריגות מהמסגרת של המינוס או מעל 3 צ'קים שחזרו..

וביום אחד הוא מוצא את עצמו מוגבל בבנק ומסומן ב BDI שלילי, לאדם כזה הבנק יסרב לעזור בהלוואה, זאת המדיניות הרשמית של הבנקים."

"אני שומע המון סיפורים כאלה ואנשים באמת מרגישים חסרי אונים מול הבנק שלהם, בלי לדעת שאפשר לצאת מהמצוקה הזאת ולהשיג הלוואה גם בתנאים כאלה."

אז מה השיטה שאתה מדבר עליה?

"אנחנו מדברים על שיטה שמגדילה מאוד את ההיצע של נותני ההלוואה. ובכך מאפשרת כמעט לכל אחד להשיג הלוואה בתנאים טובים, גם למי שמסורב מכל הכיוונים."

איך זה מתבצע בפועל?

"יש כמה חברות פיננסיות שעושות עבור הלקוח שלהן את כל העבודה הקשה, החל מאיסוף הטפסים ובהגשת הבקשה להלוואה,עד האישור.

החברה בעצם לוקחת בקשה של לקוח אחד להלוואה, ומגישה את הבקשה של אותו לקוח לעשרות קרנות, חברות אשראי חוץ בנקאיות ומוסדות פיננסים במקביל ובכך מייצרת תחרות על אותו לקוח!"

"תחשוב על זה, אם עד עכשיו היית צריך לרדוף אחרי כולם ולהגיש בקשות וטפסים ולקבל סירובים..  מהיום אתה מגיש בקשה בקליק אחד ליותר מ-100 גופי אשראי בנקאי וחוץ בנקאי ולכן אנו יכולים לספק את הריביות האטרקטיביות ביותר ללקוח, זאת ממש מהפכה."

רגע, למה שאני לא אגיש את הבקשות האלו בעצמי?

"מדובר כאן על גופים כמו קרנות מימון גדולות שלמעשה לרוב החברות האלה קשה לאזרח מן השורה להגיע. וגם אם ניתן להגיע אליהן, זה קריטי לדעת איך לייצג את עצמך באופן שיראה מקצועי, לרוב, הבקשות שאנשים מגישים באופן פרטי, נפסלות על הסף. בפרט כאלה שמוגבלים או מסומנים ב bdi שלילי."

ולמה שהם יסכימו להלוות למי שנמצא בבעיות?

"המדיניות של הבנקים היא סולידית ושמרנית ונוטה לא להסתכן, לעומת החברות חוץ בנקאיות וקרנות המימון, שלוקחות כאן קצת סיכון ולכן הריבית בהתאמה תהיה מעט גבוהה יותר מאשר בבנק.  אבל בגלל שאנחנו מגישים את הבקשה לעשרות חברות, אנחנו יכולים לבחור מכל ההצעות את ההצעה הכי הוגנת ומשתלת שניתן למצוא בתנאים של הלקוח, הן מבחינת הריביות והן מבחינת תנאי התשלום וההחזרים."

כמה אחוזי ריבית בדרך כלל?

"זה משתנה לפי התנאים של הלווה, החל מפריים +1.5 ועד 15% (ע"פ חוק אשראי הוגן)"

כמה זמן לוקח עד שמאשרים הלוואה?

בדרך כלל, אנחנו מדברים על תהליך של אישור עקרוני תוך 24 שעות , משם קבלת הצעות להלוואה תוך 72 שעות 3 והתהליך כולו יכול להימשך 3 שבועות, עד שמוצאים את ההצעה הכי טובה,  מקבלים אישור והכסף מועבר.

שוחחנו עם תרצה ביטון, בת 38 ואם חד הורית
שספרה לנו על התהליך שעברה:

"לפני שהצלחתי לקבל הלוואה זה היה נורא קשה ומלחיץ, בבנק אמרו לי שאין לי זכאות להלוואה, למרות שהייתי ממש בסדר כל השנים. אף פעם לא חזר לי שיק ותמיד הייתי מקבלת משכורת בזמן. עד לפני שנה שעברתי גירושין והתפטרתי מהעבודה."

אם הייתי יודעת שיש עוד הרבה דרכים לקבל הלוואה חוץ מהבנק, בתנאים ממש טובים ובלי להתחנן, לא הייתי כל כך נלחצת. אבל לא ידעתי וזה פגע לי בבריאות."

ואיך היה התהליך של ההלוואה שלקחת?

"אני למדתי להיות קוסמטיקאית, והייתי צריכה 100,000 ש"ח כדי לקנות מיטה ומכשירים ולפתוח קליניקה. תוך שבועיים קיבלתי את ההלוואה בתנאים טובים עם החזרים נמוכים בכל חודש. זה ממש הציל אותי."

הלוואה משתלמת זה דבר אפשרי מאוד, לשם כך אתם צריכים ליווי מקצועי ופיננסי. כאן אנחנו נכנסים לתמונה כדי לעזור לכם לאתר את ההלוואה המשתלמת ביותר, כזו שלא תכביד עליכם מדי. לקבלת ייעוץ חינם ללא התחייבות היכנסו לכאן והשאירו פרטים (או השאירו את הפרטים בתחתית הדף).

שלחו הודעה