הלוואות למסורבים בבנק

אנשים רבים בעלי כושר החזר נמוך נתקלים בסירוב מהבנק כאשר מגישים בקשה להלוואה, הבנקים בוחנים את הלקוח בפרטנות על-ידי בדיקה ממוחשבת הבודקת את כלל ההלוואות אשר נלקחו ואת כושר החזרן למלווה. הבדיקה יכולה להיעשות על-ידי כלל הגורמים המעניקים הלוואות ויש להם גישה, לבדיקה קוראים BDI והיא בוחנת את היסטוריית ההלוואות וכושר עמידה בתנאי ההלוואה שניתנה בעבר.

 

 

 

 

 

 

 

 

מה זה מסורבים?

כאשר אדם זקוק לכסף נזיל במיידי הוא יעשה הכל כדי להשיגו ואילו הסיבה אינה כה חשובה, כל אדם עם הבעיות והסיבות שלו. באופן טבעי, הם יגשו לבקש בבנק לפני ששוקלים שאר אפשרויות הלוואה כי הבנק מהווה מוסד פיננסי עמיד שמטרתו לשרת את הלקוחות שלו במתן כספים בעת הצורך. חלק ניכר מהלקוחות שהגישו בקשה להלוואה יקבלו אישור, אולם החלק השני יקבל סירוב, ומכאן השם 'מסורבים'. לקוחות אלו שניגשו לבנק שבהם הם לקוחות סביר להניח ילכו גם לשאר הבנקים על מנת להגיש בקשה להלוואה ממספר גורמים. במציאות אם בנק הלקוח סירב להעניק הלוואה, סביר להניח שגם שאר הבנקים יפנו עורף ויסרבו.

האפשרות היחידה שנותרה למסורבים היא לגשת לחברה פיננסית המעניקה הלוואות חוץ-בנקאיות בתנאים משתלמים, ולעיתים אף יותר נוחים מאלו שהבנק היה יכול להציע. אותם אנשים עם BDI שלילי רשאים להגיש בקשה להלוואה, אפשרות זו מעניקה לאדם בחירה וכך הוא יוכל לקבל את כספו במהרה ועם כמה שפחות בירוקרטיה.

אולי יעניין אותכם: 'הלוואות ללא בדיקת BDI'

 

האפשרויות:

– הדחף הראשוני והטבעי למסורב הוא לגשת לבנק ולהגיש בקשה, וזה מה שרוב הציבור עושה גם אם אינם מסורבים שכן הבנקים נותנים את המסלולים הטובים והבטוחים יותר. בנק שיסרב להעניק ללקוח שלו הלוואה בעצם חורץ את גורלו בכל הנושא של הלוואות בנקאיות. כאן מערכת ה-BDI משחקת תפקיד ראשי ומשפיעה על קבלת ההחלטות של נותני ההלוואות למיניהם.

– אם בנק הלקוח סירב לתת הלוואה, הצעד השני של מסורבים בבנקים הוא ללכת למתחרים של אותו הבנק. המסורב יכול לגשת למספר בנקים ולהגיש בו-זמנית בקשה להלוואה ממספר בנקים, וכך להגדיל את הסיכוי באופן יחסי לקבל הלוואה. כפי שנאמר לפני, אם הבנק הראשון סרב להעניק הלוואה, סביר להניח שגם הבנקים האחרים יעשו את אותו הדבר.

– האפשרות האחרונה מחולקת להלוואות בכרטיס אשראי והלוואות חוץ-בנקאיות.
חברות כרטיס האשראי מציעות מגוון רחב של הלוואות עם ובלי תפיסת מסגרת, התנאים והריבית הם תלויים בהתאם למסורבים המעוניינים לקבל הלוואה. חברות פיננסיות עמידות מעניקות הלוואות חוץ-בנקאיות למסורבים גם ללא בדיקת BDI, וזאת כדי להעניק אפשרות למסורבים בבנק לקבל הלוואה.  אם אתם מסורבים בבנק וצריכים הלוואה זריזה וחסרת בירוקרטיה, השאירו פרטים בתחתית הדף וצוות המומחים של 'הלוואות בקליק' יצור איתכם קשר ממש עוד מעט.

 

הלוואה חוץ-בנקאית למסורבים בבנק:

כאשר מדובר בהלוואות רבים נוטים לחשוב כי הבנקים הם המוסדות היחידים שיכולים לתת הלוואה, עם זאת מקרים רבים מראים כי דבר זה מתברר כלא נכון וכי יש עוד מקומות בהם ניתן לקבל הלוואות, ולא רק להיות תלויים בבנקים. בעקבות שינויים חוקתיים ורפורמות שונות חלה התעוררות והתעניינות רבה באשראי והלוואות חוץ בנקאיות גם למסורבים בבנק. רבים חוששים כי הלוואות חוץ-בנקאיות הן הלוואות מ"השוק האפור", אבל האמת היא שזה ממש לא כי כאמור קיימת חקיקה שבאה לקראת הצרכן בכל עניין ההלוואות. במקומות אלו רוב הסיכויים שיעניקו לכם הלוואה עם ריבית פחות אטרקטיבית מזו שהבנק הציע, עם זאת חשוב לשקול היטב מאיפה כדאי לקחת הלוואה.

אולי יעניין אותכם: 'הלוואות גדולות ללא ריבית'

 

מה זה BDI שלילי?

כפי שנאמר, BDI הוא דירוג האשראי של האדם שנועד לשקף את הסיכון שלו בעת קבלת הלוואה, כך בעצם המלווים יכולים לדעת האם אותו מסורב בבנק יוכל לעמוד בתנאי ההלוואה ובהחזריה, גם המלווים אינם מעוניינים בבירוקרטיות של הוצאה לפועל או חס וחלילה לדרדר את מצבו את המסורב בבנק מכל הבחינות. הפתרון למסורבים בבנקים הוא לקיחת הלוואה מגורם חוץ בנקאי אמין. חברות רבות כמו 'הלוואות בקליק' מעניקות מידע רב למסורבים בבנקים וכן מעניקה שירותי השוואה בין הלוואות בשוק למסורבים בבנקים. אנו נאתר עבורכם את ההלוואה המשתלמת ביותר תוך כדי סקר שוק רחב, לייעוץ חינם השאירו את הפרטים בתחתית הדף ואנו ניצור איתכם קשר בהקדם.

 

מסורב בבנק וצריך הלוואה בדחיפות:


פורטל '1515' ('הלוואות בקליק') הינו אתר להשוואת הלוואות למסורבים, הלוואות לרכב, הלוואות לשיפוצים, הלוואות משכנתא ועוד'. מסורבים בבנקים רשאים להגיש בקשה להלוואה דרך חברת ייעוץ המעניקה שירותי השוואה בין הלוואות בשוק וכך מתאימה את ההלוואה הנכונה והמשתלמת ביותר למסורב בבנק.
מסורבים בבנקים אשר ישאירו את פרטיהם בתחתית הדף יקבלו טלפון בזמן הקרוב ממומחה פיננסי שיפרט ויסביר על התהליך בחינם, הייעוץ אינו כרוך בתשלום או בהתחייבות.

 

קראו עוד -> 'משכון נכס תמורת הלוואה בריבית נמוכה'
קראו עוד ->  'הלוואות מהירות'

שלחו הודעה