משכון בית תמורת הלוואה

אדם הזקוק להלוואה וקיים ברשותו בית שערכו גבוה הרבה יותר מסכום ההלוואה יכול להגיש בקשה לקבלת הלוואה כשהבית משמש בטוחה לכיסוי הלוואה זו.

 

משכון בית תמורת הלוואה:

משכון בית תמורת הלוואה יוצר אפשרות של קבלת ההלוואה המשתלמת ביותר מכיוון שערכו של הבית שווה הרבה יותר מסכום ההלוואה. אם לדוגמה הנכס שווה כ – 3.000.000 ₪ והלקוח זקוק לסכום של 700.000 ₪ לצורך פיתוח עסקי בעסק שלו, מדובר בסכום שהוא כרבע מערך הנכס ולכן רוב הסיכויים שהגורמים הפיננסיים יאשרו את ההלוואה כי הם לא לוקחים כל סיכון במקרה זה.

במצב זה, הגורם המלווה רושם הערת אזהרה במשרדי רשם המקרקעין האזוריים על הנכס הספציפי לטובתו. תוקפה של הערת אזהרה זו הוא עד שהלקוח יסיים לשלם את מלוא חובותיו למלווה. אם הלקוח עמד בכל התשלומים בהתאם ללוח הסילוקין שנחתם בין הצדדים והוא סיים לשלם את מלוא הכספים לאחר כמה שנים, יאשר הגורם המלווה ללשכת המקרקעין כי החוב הוחזר במלואו ולכן אפשר להסיר לאלתר את הערת האזהרה שנרשמה לטובת המלווה.

בשנים הללו שבהם הוחזרו תשלומי ההלוואה מדי חודש, הלווה המשיך לגור כרגיל בביתו, קיימת סבירות גבוהה שערך הנכס עלה עם הזמן ובנוסף לכך הוא קיבל את ההלוואה הנדרשת ורכש באמצעותה את המכשור שהיה נחוץ לו לעסק. הסכום הכספי נתן לו זריקת עידוד משמעותית לעסק כיוון שבזכות הפעילות הנוספת במפעל שמתבצעת במכונות הללו, העסק הגדיל את תפוקות הייצור שלו, הרחיב את המכירות, הגדיל את ההכנסות ואת הרווחיות. כך שהמסקנה היא, שהמהלך העסקי שבוצע וכלל משכון בית לפרק זמן מסוים היה מהלך מבריק שיצר רווח נאה לעסק.

הלוואה כנגד משכון בית:

הלוואה כנגד משכון בית היא ההלוואה המשתלמת ביותר הקיימת היום בתחום ההלוואות ולכן לקוחות רבים בוחרים להשתמש בה לצורך השלמת התוכניות העסקיות או הפרטיות שלהם, שאינן סובלות דיחוי.

הלוואה כנגד נכס

הצוותים המיומנים והמקצועיים של הלוואה בקליק מבקשים הלוואה כנגד נכס עבור כל לקוח ספציפי הזקוק לשירות זה בהתאם לדרישה ולצורך הכספי שלו. היועצים הפיננסיים פונים לגורמים חוץ בנקאיים שונים ומקבלת הצעות אטרקטיביות מכולם. בדיקת היתכנות כלכלית וההשוואות בין ההצעות הללו מובילה מהר מאד את היועצים הפיננסיים למציאת ההלוואה המועדפת, בעלת התנאים הטובים ביותר הכוללת ריבית מופחתת ועמלות סבירות. הסיבה לתנאים המועדפים היא ערכו של הנכס שהוא לפחות פי שתיים מסכום ההלוואה ולכן מאפשר לגורם המלווה לתת הלוואה ללא חשש וללא כל סיכון כספי.

רוב הלקוחות שמגייסים מימון כספי מתכננים להחזיר את מלוא ההלוואה. אך לעיתים קורים מקרים לא צפויים שאין עליהם שליטה והלקוח נקלע למצוקה כספית שאינה מאפשרת לו להמשיך ולהחזיר את התשלומים שנותרו לו לשלם. במקרה מסוג זה המלווה מחלט את הבטוחה, מוכר את הנכס וכך מחזיר לעצמו את מלוא ההחזר שנותר כולל הריביות, העמלות וההוצאות הנוספות שהיו כרוכות בצעד זה.

משכון בית תמורת הלוואה מגורמים חוץ בנקאיים:

גורמים חוץ בנקאיים רבים מעוניינים להעניק הלוואות לציבור כיוון שהכספים שברשותם של הגורמים הללו אינם נושאים כמעט ריבית לאור המצב המשק. בדרך זו של מתן הלוואות הם נהנים מגבית הריבית מהלקוחות וכך מגדילים את הונם.

בין הגורמים החוץ בנקאיים המעוניינים במשכון בית תמורת הלוואה אפשר למנות בתי השקעות מובילים במשק, חברות ביטוח, קרנות הון סיכון וגורמים חוץ בנקאיים רבים נוספים.

 

מסגרת אשראי בבנק:

לקוחות רבים חוששים שעקב קבלת הלוואה כנגד נכס יוצר מצב שבו הבנק המסחרי יצר את צעדיו בהתנהלות השוטפת. הדבר אינו קורה וללקוחות אין מה לחשוש כיוון שהגורם המלווה הוא גורם חוץ בנקאי ואין קשר בינו לבין הפעילות השוטפת בבנק.

לכן, מסגרת האשראי שאושרה ללקוח נותרת כמות שהיא למרות משכון בית והוא יכול לנצל מסגרת אשראי זו או לא לנצל אותה בהתאם להתנהלות הכספית השוטפת שלו בעסק או בחשבון הפרטי.

בסופו של התהליך משכון בית תמורת הלוואה היא ההלוואה המשתלמת ביותר מתוך כלל האפשרויות להלוואות שונות הקיימות במשק. הן הלווה והן המלווה מרוויחים מעסקה זו וכל אחד מהם מקדם כך את עסקיו.

ליווי פיננסי 'הלוואות בקליק':

הליווי הפיננסי שמעניקה הלוואות בקליק ללקוחותיה הוא ייחודי ביותר, כיוון שהיועצים מלווים את הלקוח מתחילת הדרך בשלב החשיבה ועד קבלת ההחלטה על סוג ההלוואה. היועצים המנוסים מסבירים לכל לקוח את היתרונות וגם את החסרונות של כל אחת מהאופציות כדי שהלקוח יקבל החלטה נכונה ומושכלת לגבי האופציה הנכונה ביותר עבורו.

 

לבדיקת זכאות בחינם, אנא מלאו את הפרטים למטה ונציגנו ייצרו איתכם קשר בהקדם.

למידע נוסף היכנסו לכתבה -> 'הלוואת כנגד נכס'.
למידע נוסף היכנסו לכתבה -> 'הלוואה כנגד דירה'

לבדיקת זכאות תוך 2
דקות הזינו את הפרטים:

שלחו הודעה