הלוואות בתל-אביב

כל צורך להלוואות בתל אביב מוצא את פתרונו במהירות. הלוואות בקליק בודקות עבור הלקוח כמה אפשרויות של מקורות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים כדי למצוא עבורו את ההלוואה הייחודית.

הלוואות בנקאיות

פניה לסניף הבנק של כל לקוח תיצור אפשרות של קבלת הלוואה בתנאים שמוכתבים ללקוח על פי התנהלותו השוטפת בחשבון הבנק.

אם קיים חיסכון בסכום הדומה לסכום הנדרש, אפשר לקבל הלוואה על סמך הכספים המצויים בבנק ולהחזירה בתקופה הרצויה. הבנק יגבה תמורת הלוואת גישור זו ריבית על פי המקובל בעסקאות מסוג זה וגם עמלות.

אם אין ללקוח חסכונות, יחליטו נציגי הסניף אם אפשר להציע הלוואות בתל אביב, איזה סוג הלוואה ובאילו תנאים. לאור הבדיקה הדקדקנית של הבנק לגבי אפשרויות ההחזר כדי לא לסכן את איתנותו הפיננסית של הבנק. אי אפשר להעריך מראש אם יש הסניף יאשר את הבקשה או לא.

הלוואות חוץ בנקאיות

שפע של חברות עוסקות במתן הלוואות בתל אביב ורובן מעניקות אפשרות לכל אדם לקבל מהן את ההלוואה הרצויה. לצורך כך הן פועלות באישור משרד האוצר ובפיקוחו.

הלקוח מפרט את מטרת ההלוואה, את הסכום הרצוי ואת תקופת ההחזר הנוחה וכל השאר זו עבודה שלנו הלוואות בקליק פונים לגורמים הפיננסיים כדי להשיג ללקוח את ההלוואות האטרקטיביות ביותר בתנאים המסחריים האופטימליים.

הלקוחות שלנו כבר יודעים שאנו משיגים עבורם את התנאים הטובים ביותר הקיימים במשק ולכן פונים אלינו כדי לפתור בעיות כספיות שונות כמו מימון כספי לימודים, הלוואה לרכב, הלוואה לשיפוץ הבית או לאירוע משפחתי.

היתרון הגדול שלנו הוא בעובדה שהאישורים להלוואות הם כמעט מידיים וההלוואות מתקבלות תוך פרק זמן קצר מאד, כך הלקוח רגוע כיוון שהכספים הוזרמו כבר לחשבון הבנק שלו ללא פגיעה במסגרת האשראי שלו.

על פי סכום ההלוואה מחליטה החברה הבנקאית אם יש צורך בבטוחות. לעתים מדובר בחתימה של ערב או בשעבוד נכס או רכב עד מועד סיום התשלומים בגין ההלוואה.

הלוואות מבתי השקעות ומחברות ביטוח

עקב הצורך ההולך וגובר של אזרחים לקבלת הלוואות, נרתמו לנושא גם חברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים שמעניקים הלוואות בתל אביב. החברות הפיננסיות הללו מעוניינות להרוויח כספים מהריביות המתקבלות מהלקוחות לאור הריבית הנמוכה בבנקים. זו הסיבה שהם מעודדים את מתן ההלוואות על פי הצורך של הלקוחות.

ההצעות המתקבלות מהגורמים הפיננסיים הללו מתאימות ללקוחות רבים המעוניינים לבצע את ההלוואה רק מגורמים אמינים הפועלים שנים רבות במשק הישראלי.

מי שיש ברשותו חסכון כמו קופת גמל או קרן פנסיה באחת מחברות הביטוח או בבית השקעות יכול לקבל הלוואת גישור על סמך הכספים האישיים שלו.

רוב בתי ההשקעות וחברות הביטוח מאפשרות לקבל כ – % 80 מהקרן לתקופה של כמה שנים. הלוואה באופציה זו אינה מכבידה על תזרים המזומנים של הלווה כיוון שהוא משלם סכום חודשי זניח יחסית רק עבור הריבית ובינתיים הקרן ממשיכה לצמוח על פי הפעילות בשוק ההון.

עבור ההלוואה שערכה כ – 70.000 ₪ ישלם הלקוח כ – 60 ₪ בכל חודש באמצעות הוראת קבע ולכן היא אפשרות מועדפת כדי לא להיקלע להתחייבויות של סכומים גבוהים בכל חודש. ביום פירעון התכנית הפיננסית, יקוזז סך ההלוואה מהסכום הכללי שהצטבר והלקוח יקבל את היתרה הכספית.

הלוואות לעסקים

עסקים הזקוקים לכספים עבור הקמת העסק או עבור הפעילות השוטפת פונים אל הלוואות בקליק ונהנים מתנאים מועדפים ומפעילות זריזה עבור קבלת ההלוואה הדרושה לעסק.

לצורך קבלת הלוואה בתנאים ייחודיים מקרנות המדינה, מקרן פועלים של בנק הפועלים או קרן קורת של בנק לאומי יש צורך בביצוע כמה פעולות הכנה.

הקרנות הללו קבעו כמה קריטריונים לקבלת ההלוואה בהיקפים כספיים שונים. רק עסקים או חברות שיעמדו בקריטריונים הללו יוכלו לקדם את התהליך.

על העסק להכין תכנית עסקית מפורטת הכוללת את אופן ההתנהלות בה כעת, מהו החזון המנחה את הבעלים לבצע שינויים, פרטים מדויקים של המהלכים החדשים והעלות של כל אחד מסעיפי החזון.

אם מדובר בחברה קמעונאית המעוניינת לפתח את הרשת ולפתוח עוד כמה סניפים בתל אביב, יועבר פירוט של עלויות פתיחת כל סניף במיקומים הספציפיים הכולל את שירותי האדריכלות ועיצוב הפנים, עלויות ההקמה, רכישת הסחורה, דמי שכירות, דמי ניהול וכל צורך נוסף.

מעבר להוצאות הללו יהיה צורך במסגרת אשראי ייעודית עבור הכנת ערבויות בנקאיות לכל אחד מהקניונים. מדובר בסכומים גבוהים במיוחד שהרשת לא תוכל לעמוד בהן ללא גיבוי בנקאי.

לאחר שהיועץ הפיננסי של העסק הסביר את כל המהלך על כל שלביו, היבטיו והשלכותיו, נותר לבנק לבדוק את הנתונים ולאשר או לא לאשר את ההלוואה. עסקים רציניים שההסברים שלהם הגיוניים ומגובים במספרים בדבר כדאיות השינויים יקבלו ברוב המקרים הלוואה בתנאים מועדפים.

העסקים הזכאים לקבל הלוואה בערבות מדינה

סוג העסקדרישת סףהסכום המינימלי של הלוואהבטחונות
עסק בהקמה500 אלף25%
עסק קטןמחזור מכירות שנתי עד 6.250.000 ₪ 500 אלף25%
עסק קטן מחזור מכירות שנתי עד 6.250.000 ₪ 8 אחוז מהמכירות25%
עסק בינוני 8 אחוז מהמכירות25%
עסק יצואן12 אחוז מהמכירות25%

קרן פועלים

סוג העסק דרישת  סף הסכום המקסימלי של ההלוואה גרייס בטוחות
עסק  קטן או עסק חדש מחזור מכירות שנתי עד 5.000.000 ₪ 500.000 ₪ עד 12 חודשים % 10
עסק  קטן מחזור מכירות שנתי מעל 5.000.000 ₪ % 10 מהמחזור או לחילופין עד 2 מיליון ₪, הנמוך מבניהם עד 12 חודשים % 10

קרן קורת של בנק לאומי

סוג העסק הסכום המקסימלי של ההלוואה גרייס בטוחות
כל עסק  1.000.000-750.000  ₪ 6.-3 חודשים % 25

איך תרצו לשתף?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה