הלוואות אקספרס עד הבית

הלוואות אקספרס עד הבית הן הלוואות משתלמות עד מאוד. הלוואות אלה מגיעות עד 30,000 ₪ וניתן לקבלן אותם תוך פרק זמן קצר ללא כל בטחונות או בדיקה מקיפה של יכולת ההחזר של הלווה. ההלוואות עצמן מאושרות באמצעות חברות האשראי או חברות חוץ בנקאיות. מטרת הלוואות אלה היא לשמש את הלווה לסגירת מינוס, רכישת רכב חדש, טיול לחו"ל או כל דבר אחר בו הלקוח צריך כסף נזיל לחשבונו. הודות להלוואות אלה אין צורך בביטחונות או ערבים כמו שנהוג בבנקים ובסוגי הלוואות אחרות. לכן מדובר על ההלוואה מהירה ללא סיבוכים תוך זמן קצר.

מהיכן ניתן לקבל הלוואות אקספרס עד הבית?

(מתוך אתר 'גלובס')

הלוואות אקספרס עד הבית ניתן לקבל ממספר מקומות כאשר הגופים הפיננסים מעוניינים להעניק הלוואות מסוג זה ממספר סיבות. מוסדות אלו לוקחות עמלה על הלוואה וכך בעצם מרוויחות את הונם. להלן רשימת אפשרויות לקבל הלוואה אקספרס עד הבית:

בנקים מסחריים
באמצעות הבנק בו מתנהל חשבונך האישי ובהתאם לפעילות הפיננסית שלך הכוללת ביטחונות קיימים, הבנק מחליטה אם לאשר הלוואת אקספרס או לא וכן באיזה סכום שהוא חושב לנכון. לקוחות עם משכורת קבוע יכולים לקבל את הלוואת האקספרס באמצעות שיחת טלפון או באמצעות אתר האינטרנט ללא צורך בהגעה לבנק עצמו. דבר זה חוסך זמן רב ללווה שצריך את הכסף ישירות לחשבון הבנק שלו, ואין לו יותר מדי זמן להגיע לבנק.

חברות האשראי
באמצעות חברות האשראי הגדולות הכוללות את: ישראכרט, ויזה כאל ולאומי קארד ניתן לקבל את הלוואת האקספרס בקלי קלות. חברות האשראי החוץ בנקאים מציעים לבצע את כל הרכישות השונות באמצעות כרטיס האשראי אשר מונפק באמצעותם וכך למעשה ניתן לדחות את מועד התשלום.

הלוואה חוץ בנקאית
גופים חוץ בנקאיים כוללים גופים פיננסים אשר פועלים בהתאם לרישיון ובאישורו. גופים אלה מלווים סכומים גבוהים של מעל 50,000 ₪ כנגד בטוחה כלשהי כמו למשל רכב, רישום בעלות נוספת, משכון נכס מקרקעין ועוד.

 יתרונות הלוואות אקספרס עד הבית

כמו כל סוג הלוואה אחרת גם להלוואות אקספרס ישנם לא מעט יתרונות על פני סוגי הלוואות שונות. הודות להלוואה זאת ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים שכוללים:

אין פקקים- עם הלוואות אקספרס עד הבית תשכחו מהפקקים בכבישים. אין צורך לבזבז דלק וזמן על הכביש בפקקים עד להגעה לבנק עצמו.

אין תורים- עם הלוואת אקספרס אין צורך לעמוד בתור, ההלוואה מתבצעת בקלי קלות ללא צורך לעמוד בתור לפקיד.

ללא בירוקרטיה מיותרת- עם הלוואות אקספרס אין צורך למלא טפסים הכל נעשה באמצעות הטלפון או דרך אתר האינטרנט.

לא צריך לצאת מבית- אין צורך להגיע לבנק, ההלוואה מגיעה אליך אקספרס עד הבית, כך שאתה חוסך את התורים הארוכים בבנק.

אישור מיידי- אישור הלוואה הוא מיידי ללא צורך בבדיקה או בטחונות. כך שהכסף אצלך בחשבון הבנק.

ללא ערבים ובטחונות- אין צורך בערבים או בטחונות כמו שנהוג בסוגי הלוואות אחרות. הכל יותר פשוט, קל ומהיר מאשר סוגי הלוואות אחרות.

מימון מהיום להיום- המימון אשר ניתן בהלוואות אקספרס הוא מהיום להיום ללא צורך בבדיקה שלוקחת זמן יקר.

ממה חשוב להיזהר בעת לקיחת הלוואת אקספרס עד הבית?

מאחר שהלוואת אקספרס היא הלוואה מהירה ולא דורשת ביטחונות יש בה סיכון, במיוחד אם היא לא מחברה מוכרת. בטרם לקיחת ההלוואה חשוב שתוודאו שהחברה שאתם מלווים ממנה הלוואה היא חברה מוכרת. ישנם לא מעט חברות כיום שמלוות הלוואות אקספרס ולמעשה הן שוק אפור. שמדובר על שוק אפור מדובר על אחוזי ריבית גבוהים מאוד שאם הם לא מוחזרים תוך פרק זמן קצר הם עלולים לעלות לכם הרבה כסף. לכן חשוב לבדוק את חברת האשראי עצמה, האם היא מוכרת או לא. אם אתם לא מכירה את חברת הלוואה רצוי לא לקחת ממנה הלוואה. עוד דבר חשוב הוא לבדוק אם ההלוואה לא חוסמת לכם את מסגרת האשראי בחשבון.

איך מקבלים הלוואת אקספרס עד הבית?

על מנת לקבל הלוואת אקספרס עד הבית עליכם לצלצל דרך הטלפון ולבקש מבנקאי הלוואת אקספרס, הבנקאי ייקח ממכם את כל הפרטים שהוא צריך כולל סכום ההלוואה ויאשר אותה. דרך נוספת לקבלת ההלוואה היא דרך אתר האינטרנט של החברה בו תצטרכו להזין את הפרטים שלכם בטופס ולאשר אותם. ההלוואות עצמם עד 30,000 ₪, ישנם חברות שבהן לאחר חצי שעה תקבלו את ההלוואה וישנם אחרות עד 48 שעות. בהלוואות אקספרס עד הבית תקבלו את הכסף עם השליח ישירות עד לביתכם.

 

כדי לקבל הצעות שונות להלוואות אקפסרס משתלמות עד הבית, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בתחתית הדף או להתקשר למספר המופיע בחלק העליון של האתר. צוות המומחים הפיננסים של 'הלוואות בקליק' ישמחו לאתר עבורכם את הלוואה הנכונה והמשתלמת ביותר וכמובן עם הריבית האטרקטיבית ביותר.

למענכם ולשירותכם,
צוות המומחים של 'הלוואות בקליק'.

שלחו הודעה