הלוואות לפתיחת חשבון

הלוואות לפתיחת חשבון – הדרך המומלצת ביותר!

כל אדם בוגר פותח חשבון בנק למטרות אישיות כחלק מההתנהלות הכספית הנורמטיבית של כל אזרח או לחילופין עבור פתיחת עסק כעוסק פטור, עוסק מורשה או חברה בע"מ.

פתיחת חשבון בנק

תחילת הפעילות היא הרושם המשמעותי שנוצר בבנק על בעל החשבון ולכן חשוב להפקיד בעת פתיחת החשבון סכום כסף ראשוני שיישאר בו לפחות בשלב הראשון.

על פי ההתנהלות הנראית לעין ובהמשך לשיחה עם נציג הבנק על הפעילות הצפויה בחשבון הבנק, יקבל הלקוח מסגרת אשראי, תנאים מועדפים כמו עלויות של העמלות, הריביות, הטבות נוספות כמו כרטיסי אשראי ועוד.

 

המטרה של כל אדם או איש עסקים היא לזכות בתנאים המסחריים הטובים ביותר בסניף הבנק כדי ליצור פעילות כלכלית קולחת ויעילה. תשלום של עמלות וריביות גבוהות ינגוס חלק משמעותי מתוך כלל הכספים הקיימים בחשבון הבנק ולכן יש לעשות כל שניתן כדי להפחית את העלויות הנלוות למינימום האפשרי.

הלוואות בקליק עבור הפקדה ראשונית בחשבון בנק חדש

כל לקוח בודק את שיעורי ההלוואות הניתנים בסניף הבנק, את הריביות, מסלולי ההחזר השונים ואופציית הגרייס בחודשים הראשונים. במקביל הוא בודק אופציית קבלת הלוואה אצלנו בהלוואות בקליק. ברגע שהוא משווה את התנאים ברור לו שבהלוואות בקליק התנאים הם הרבה יותר נוחים וקל הרבה יותר להתחייב להחזר התשלומים החודשי בסכום הכספי הנוח ללקוח.

התנאים הללו בהלוואות חוץ בנקאיות תקפים גם לגבי הלוואות קטנות וגם לגבי הלוואות גדולות הדרושות לצורך פתיחת עסק.

אחת הדרכים ליצור בטוחות להחזר ההלוואה אם היא נלקחה בבנק בו מתנהל החשבון היא צמצום מסגרת האשראי או לחילופין ההתניה של קבלת ההלוואה בהזרמת המשכורת החודשית לחשבון הבנק על פי המידע שהועבר על גובה השכר.

מתן הלוואה אצל גורם חוץ בנקאי אינו פוגע במסגרת האשראי שהוקצתה ללקוח ולכן מדובר ביתרון משמעותי נוח מאד לציבור.

שלחו הודעה