משכון דירה תמורת הלוואה

משכון דירה תמורת הלוואה הוא רעיון מבריק שפותר בעיות כספיות מהותיות לציבור רחב שנקלע למצוקה כלכלית ויש ברשותו דירה. הלוואה בדרך זו היא הפתרון המוצלח ביותר לקבלת הלוואה לצורך קידום נושאים חשובים ולמען יצירת שקט נפשי.

 

משכון דירה תמורת הלוואה:

אדם שזקוק לכספים ואינו מעוניין למכור את הנכס שלו כדי להחזיר חובות או לכל צורך אקוטי אחר יכול להשתמש בשיטה מצוינת והיא משכון דירה תמורת הלוואהבדרך זו הלקוח פונה אל הבנק או אל הגורם הפיננסי החוץ בנקאי ומבקש הלוואה בסכום הדרוש לו.  כאשר מגיעה הדרישה לקבל בטוחות ומכיוון שללקוח זה אין כסף נזיל או סכומים גבוהים בקרן הפנסיה הוא מציע שהדירה שבה הוא גר תשמש כבטוחה תמורת הלוואה.

אם ערכה של הדירה הוא לדוגמה 1.500.000 ₪ והסכום הנדרש בהלוואה הוא 500.000 ₪, ערך הדירה הוא גבוה משמעותית מסכום ההלוואה. ברוב המקרים מסוג זה הגורם הפיננסי יעביר תשובה חיובית והלווה יוכל לקבל את הכספים הדרושים לו. הסיבה לכך היא שאם הלווה ייכנס למערבולת פיננסית ולא יוכל לעמוד בהחזרים לאחר תקופה מסוימת, הגורם הפיננסי יכול למכור את הדירה ולקבל את סכום ההלוואה שנותר לתשלום כולל הריביות והעמלות.

משכון דירה:

משכון דירה בדרך זו מאפשר ללווה מצד אחד לקבל הלוואה ולהשתמש בה לצרכיו האישיים או העסקיים ומצד שני להמשיך להחזיק בנכס שהוא הרכוש היחיד שלו והוא ממשיך לגור בו כפי שעשה עד עתה. במקביל הלקוח משלם בכל חודש את תשלומיו למלווה על פי לוח הסילוקין שנקבע בין הצדדים.

לצורך רישום הבטוחה, נרשמת הערת אזהרה על שיעבוד דירה בלשכת המקרקעין האזורית על נכס ספציפי זה שהוא משמש בטוחה נגד הלוואה עד תום תשלומי ההחזרים הכספיים.

אם הלקוח עומד בהתחייבויותיו, הוא פורע מדי חודש את סכום ההלוואה. בתום תקופת ההחזר לדוגמה לאחר חמש שנים, הגורם הפיננסי מאשר לרשם המקרקעין שסכום ההלוואה הוחזר במלואו, אין לו כל תביעה נגד הלווה ולכן אפשר למחוק את הערת האזהרה.

במסלול זה, הלקוח שמר על הנכס שלו אשר עם הזמן ערכו עלה ובמקביל הוא קיבל משכון דירה תמורת הלוואה. למרות התחושה המעט לא נעימה כשקיים משכון דירה, המטרה מקדשת את האמצעים ובדרך זו אפשר ליהנות מכל העולמות וגם לקבל סכום כספי הנחוץ בדחיפות ללקוח.

שעבוד דירה כנגד קבלת הלוואה:

בהליך שעבוד דירה יכול הלקוח לבחור באחד ממסלולי ההלוואות הייחודיים הכוללים אפשרות לביצוע מלוא ההחזר תוך פרק זמן קצר בתשלום גבוה בכל חודש או תוך פרק זמן ארוך בתשלום נמוך בכל חודש. כל לווה בוחר את האופציה התואמת ואת המסוגלות הפיננסית שלו בכל חודש.

קבלת משכנתא בתנאים מועדפים:

הלוואה בקליק מאפשרת ללקוחותיה לקבל הלוואה בתנאים מועדפים לצורך משכון דירה, בריביות נמוכות ובעמלות מופחתות לאור העובדה שהלקוח משעבד נכס שערכו הוא לפחות פי שניים מסכום ההלוואה המבוקשת.

היועצים הפיננסיים המנוסים של החברה בוחנים אפשרויות רבות של משכון דירה תמורת הלוואה ומציעים לכל לקוח את ההלוואה המשתלמת ביותר עבורו מבין ההצעות השונות שהתקבלו מכל אחד מהגורמים הפיננסיים המרכזיים במשק כמו חברות ביטוח, חברות השקעות, קרנות הון סיכון וגורמים חוץ בנקאיים נוספים שהאופציה נבדקה עמם.

בשורה התחתונה זוהי ההלוואה המשתלמת ביותר בזכות משכון דירה שיוצר מצב שבו הגורם המלווה אינו מסתכן וגם אם הלווה לא יוכל להחזיר את מלוא ההלוואה או חלק ממנה, הבטוחה שתחולט תחזיר את הכספים הללו למלווה ולכן הוא מקדם את העסקה לשביעות רצונו של הלקוח.

מסגרת האשראי בבנק:

קבלת הלוואה מגורם חוץ בנקאי יצר מצב שבו ההלוואה והתהליך כולו אינו קשור לחשבון הבנק הרגיל של הלקוח בבנק המסחרי. סכום ההלוואה נכנס אומנם לחשבון הבנק, אלא אם הלקוח ביקש לקבל את הכספים באופציה אחרת והכספים מנותבים מידית לצרכים העסקיים או הפרטיים בהתאם לתוכנית שגיבש הלקוח לאור חשיבותו של הנושא עבורו.

במקביל, לא חל כל שינוי במצב הכספי בחשבון הבנק וזו הסיבה שהבנק אינו מטיל מגבלות חדשות או שינויים כלשהם במסגרת האשראי שהוקצתה ללקוח על פי הפרופיל הפיננסי שלו. הלקוח יכול להמשיך ולנצל את מלוא מסגרת האשראי או את חלקה, על פי רצונו ובהתאם לצרכיו.

 

 

לבדיקת זכאות, אנא מלאו את הפרטים למטה ונציגנו ייצרו איתכם קשר בהקדם.

למידע נוסף היכנסו לכתבה -> 'הלוואת כנגד נכס'.
למידע נוסף היכנסו לכתבה -> 'משכנתאות'

לבדיקת זכאות תוך 2
דקות הזינו את הפרטים:

שלחו הודעה