הלוואות לרכב

מי מאיתנו לא חולם על רכב חדש, אך מה לעשות שרובנו לא מצליחים לסגור את החודש על מנת לרכוש את רכב חלומותינו. במקום להיות מאוכזבים שהבנק לא נותן לכם הלוואה לרכישת רכב או שהמשפחה. תוכלו לקבל הלוואות לרכב אמצעות חברות חוץ בנקאיות בהתאם לצרכים האישיים שלכם. במאמר זה תקבלו את כל המידע שאתם צריכים רגע לפני שאתם לוקחים הלוואה לרכב.

רכב החלומות שלכם מחכה לכם

אם אתם מעוניינים להשתדרג ברכב חדש או שהרכב הישן עושה בעיות ואתם מוציאים עליו הרבה כסף, זה הזמן להחליף את הרכב ברכב חדש. נכון מדובר על הוצאה לא קטנה שדורשת לא מעט כסף, אך עם הלוואות לרכב תוכלו לנגוע בחלום שלכם ולקבל רכב חדש מהניילונים כמו שאתם צריכים. בטרם לקיחת ההלוואה לרכב חשוב שתקציבו לרכב שלכם סכום מסוים שאכן תוכלו לעמוד בו מדי חודש. ישנם רכבים אשר מתחילים מכמה עשרות אלפי שקלים במיוחד שמדובר על רכבים פשוטים או רכבי יד שנייה, אך ישנם גם רכבים אשר עולים עד מאות אלפי שקלים אך הם נותנים את התמורה המלאה, וכך למעשה אתם מקבלים רכב חדש מהניילונים שאתם הראשונים שנוסעים עליו. לרוב מחיר רכבים חדשים נע בין 100-140 אלף שקל.

מהם האופציות העומדות לפניכם לקבלת הלוואה לרכב?

בעת לקיחת הלוואה לרכישת רכב עומדות בפניכם כמה אופציות עיקריות אשר כוללות בין היתר: את הבנק שלכם, חברות האשראי, חברות פיננסיות. מעבר לכך תוכלו אף לפנות לחברות הרכב השונות או ליבואנים ולבקש גם מהם לקבל הלוואה. רגע לפני שאתם בוחרים את הגוף שממנו אתם רוצים לקחת את הלוואה, חשוב שתבדקו את הריביות שתצטרכו לשלם מדי חודש, את שלומי ההלוואה עצמה, את החזרי התשלומים מדי חודש והאם תוכלו לעמוד בהם. כמו כן, חשוב שתהיו מודעים למצבכם הכלכלי, לא תוכלו לקחת הלוואה גבוהה מאוד אם מצבכם הכלכלי אינו מאפשר זאת. לכן חשוב שתייעצו עם איש מקצוע שיעזור לכם להתאים הלוואה בהתאם לצרכים האישים שלכם ומצבכם הכלכלי. חשוב שתבררו בכמה שיותר מקומות את אחוז הריבית שתשלמו על הלוואה שאתם לוקחים הן מבחינת ריבית שנתית והן מבחינת ריבית חודשית.

הלוואות לרכבים יד שנייה בריביות משתלמות

אם החלטתם לרכוש רכב במחיר נמוך יותר ולא להשקיע מאות אלפי שקלים ברכב חדש כדאי לכם להשקיע ברכב יד שנייה. עם רכב יד שנייה תוכלו לחסוך כסף ולקבל רכב במחיר משתלם עם ריבית בשיעור נמוך ביחס לשווי הרכב עצמו. האחוז המקובל ברכבים יד שנייה נעים בין 50-60% מדובר על הבדל משמעותי לגבי רכב חדש. עם רכבים מיד שנייה תוכלו לקבל רכבים לא פחות איכותיים מאשר רכבים חדשים במחיר משתלם עד מאוד. אך אם בכל זאת אם מתעקשים על רכבים חדשים כדאי שתהיו מודעים לכך שאתם הולכים להשקיע סכום משמעותי גדול ולהחזיר מדי חודש סכום אף גדולה שתצרכו לעמוד בו.

הלוואות לרכב מהבנק

הדרך המוכרת לכולנו היא הלוואה מהבנק עצמו היכן שנמצא חשבון הבנק שלך. הלוואות מהבנק הן לרוב הלוואות אשר יש צורך בהון עצמי, בטחונות וכן ערבים על מנת לקבל הלוואה. ללא בטחונות וערבים לא יוכל הבנק לדון בבקשה שלכם. לכן אם יש לכם בטחונות וערבים ואתם רוצים לקחת הלוואה מהבנק במקום מגופים חוץ בנקאיים תוכלו לרכז את כל המסמכים שאתם צריכים על מנת להעביר לבנק. אך אם אין לכם בטחונות וערבים תצטרכו לחפש אופציה אחרת לקבלת הלוואה בין אם זה דרך חברות אשראי, חברות חוץ בנקאיות או חברות מימון לרכב.

חברות למימון רכב- עוד דרך לקניית רכב

אופציה נוספת לרכישת רכב היא חברות למימון רכב. מדובר על חברות אשר מוכרות רכבים ללקוחות ועל דרך גם נותנים הלוואות ללקוחות. הסוכנויות והיבואנים הגדולים מציעים לכם הלקוחות לא מעט פתרונות וכן מציעים לכם הלוואות לרכישת רכב בתנאים משתלמים ובריביות משתלמות . לרוב מדובר על הלוואות אטרקטיביות עם ריביות משתלמות שנמוכים אף מהבנקים. ברובה מקרים מדובר על ריביות נמוכות עד אפסיות. אך למרות שחברות המימון מספקות ריביות משתלמות ההלוואות שהם מספקים ביחס לאחרים מצומצמות עד מאוד ביחס למתחרים. בחברות אלה שכיח למצוא הלוואה לרכישת רכב שמגיעה עד ל-30% ממחיר הרכב אך לא ליותר מכך. לכן חשוב לקחת בחשבון מצב זה. לקוחות אשר אין להם הון התחלתי מספיק לא יוכלו לקחת הלוואה מחברות אלה.

הלוואות לרכב חברות חוץ בנקאיות

עוד אופציה לקבל הלוואות לרכב ללא הצגת בטחונות וערבים היא דרך חברת חוץ בנקאית. חברת חוץ בנקאית תציע לכם מגוון נרחב של מסלולי הלוואות לרכב בריביות שונות ובתנאי החזר נוחים מאשר הבנקים. לכן חשוב לברר בכמה חברות חוץ בנקאיות את אחוז הריביות שאתה צריכים לשלם על הרכב וכן להחליט איזה חברה מתאימה לכם מבחינת אחוז הריבית, תנאי החזר ההלוואה והתשלומים בהתאם למצבכם הכלכלי. חשוב שתייעצו לפני קבלת הלוואה לרכב על מנת שלא תיקחו הלוואה גבוהה שלא תוכלו לעמוד בתנאי ההחזר שלה מדי חודש. דבר זה עלול לגרום לריבית פיגורים אותה תצטרכו לשלם בנוסף לריבית הרגילה.

הלוואת לרכב מחברות אשראי

חברות האשראי שכוללות את ישראכרט, ויזה כאל ולאומי קארד מציעים גם כן הלוואות לרכב במסלולים שונים ובריביות משתנות. על מנת לבדוק את הלוואה שמתאימה לך כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע מטעם חברת האשראי שיסביר לך את האופציות שעומדות לפניך. חברות האשראי אינן מבקשות בטחונות או ערבים ולכן ניתן לקבל הלוואה ללא תהליכי פרוצדורה מיוחדים, אך יש לקחת בחשבון שלפני קבלת ההלוואה חברת האשראי תבדוק בבנק את חשבונך לראות שתוכלו להחזיר את ההלוואה מדי חודש.

איך תרצו לשתף?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה