הלוואות לגיל השלישי

הלוואות לאזרחים וותיקים הינו נושא שדי מכאיב לכל אחת ואחת מאיתנו, אולם במציאות של היום ישנם קשישים שאינם יכולים להתקיים מהפנסיה שהם מקבלים וצריכים דחיפה כלכלית וכסף נזיל מסיבה כזו או אחרת.

מאיפה כדאי לקבל הלוואות לגיל השלישי:

הדבר הראשון שאדם יעשה כאשר הוא צריך הלוואה זה לגשת לבנק אליו הוא שייך, יגיש בקשה להלוואה וימתין מספר ימים עד אישורה. במידה והוא מקבל סירוב מהבנק להלוואה, ניגשים לכל הבנקים המתחרים ומגישים בקשות להלוואה כך שלאחר מספר ימים יהיו בידכם כמה הצעות מגורמים שונים. אם לא מצליחים לקבל הלוואה מהבנקים, הסטטוס שלכם עובר להיות "מסורב" (הכוונה למסורב הלוואות מהבנקים) והאפשרות האחרונה שנותרת היא בקשת הלוואה חוץבנקאית ממוסד פיננסי.

מסורבים בבנק? אולי יעניין אותכם "הלוואות למסורבים"

חשוב לדעת שהבנקים אינם ממהרים לתת הלוואות לאזרחים וותיקים שכן כושר ההחזר שלהם ירוד ואין הבנק מעוניין להסתכן בכך. יש לציין שאנו ממליצים תחילה לגשת לבנקים ולנסות לקבל מהם הלוואה לגיל השלישי, מהסיבה הפשוטה שלרוב ההלוואה תהיה משתלמת יותר מהלוואה חוץבנקאית. אם בכל זאת הבנק אינו מעוניין לתת לכם הלוואה, אתם רשאים להגיש בקשה להלוואה ממוסד חוץבנקאי ואילו הוא דווקא כן ישמח להעניק הלוואה.

איך לקבל הלוואה לגיל השלישי:

כפי שנאמר, ראשית יש לגשת לבנק אליו אתם שייכים ובמידה וקיבלתם סירוב ממנו, אתם יכולים לפנות לבנקים מתחרים ולהגיש בקשה להלוואה מהם. אם גם הם אינם מעוניינים להעניק הלוואה לפנסיונרים אתם יכולים כעת להגיש בקשה למוסד חוץבנקאי, הייחודיות של הלוואות חוץבנקאיות זה שאינן דורשות יותר מדי בירוקרטיה וזמן המתנה ארוך, לכן לרבים האפשרות להלוואה שכזו היא דווקא יותר טריוויאלית ללקוח המעוניין בהלוואה.

מה צריך לדעת:

יש לנו עבורכם מספר המלצות שללא ספק ישפרו את אחוזי ההצלחה לקבלת הלוואה מכל גורם פיננסי כזה או אחר, זכרו כי אתם הולכים לקבל הלוואה ועליכם להבין מושגים ושיטות בעולם הפיננסי. טרם חותמים על הלוואה יש להצטייד היטב במידע:

1. קראו מידע ברחבי האינטרנט או היעזרו במכרים ומשפחה כדי להרחיב את הידע, תנסו להכיר את שלל ההלוואות הקיימות ולא להתמקד על סוג אחד כי יכול להיות שקיימות הלוואות שיותר משתלמות לכם.

2. הצטיידו במומחה פיננסי: תמיד טוב לקבל ייעוץ והכוונה מקצועית בעיקר בנושאים חשובים כמו הלוואות מהבנק או מוסד פיננסי אחר, אתר 1515’ מציע שירותים לייעוץ והכוונה בחינם למי שמעוניין לקבל הלוואה לפנסיונרים. אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף ונדאג שאחד מהמומחים שלנו יצור אתכם קשר בהקדם.

3. לאחר שהתייעצתם עם יועץ פיננסי, תוודאו איתו אילו ענייני בירוקרטיה אתם צריכים להכין, בין אם זו ניירת, חשבונות או כל דבר אחר שתצטרכו בעת הגשת הבקשה להלוואה. תגיעו מוכנים ועם ידע בסיסי שלא ינסו לדחוף לכם הלוואה שלא משתלמת כלל.

מחפשים הלוואה עד הבית? אולי יעניין אותכם "הלוואות אקספרס עד הבית"

אתר ‘1515’ מזמין אותכם לקבל ייעוץ והכוונה בחינם, המומחים הפיננסים ידאגו לאתר עבורכם את ההלוואה הנכונה והמשתלמת ביותר מבין כולן. עם היועץ הנכון, אתם יכולים לחסוך עשרות אלפי שקלים בריביות ותנאים, אתם רק צריכים להשאיר את הפרטים ואת השאר תשאירו למקצוענים של ‘1515’.

כאן בשבילכם ועבורכם,

צוות המומחים של ‘1515 – הלוואות בקליק’.

שלחו הודעה