הלוואות מיידיות בצפון

הלוואות מידיות בצפון

הלוואות בקליק מעניקים שירות מיוחד של הלוואות באזור הצפון. כל מי שזקוק להלוואה, אנשי עסקים או אנשים פרטיים יזכו לשירות אדיב ולהלוואות הוגנות וכדאיות.

הלוואות בקליק לעסקים

עסקים רבים בצפון נעזרים בשירותינו כדי לקדם את הפעילות העסקית שלהם.

לאחרונה קיבל מאתנו אחד המפעלים בצפון הלוואה מאחת הקרנות לצורך רכישת ציוד הדרוש לו כדי להוסיף קו ייצור נוסף במפעל. הסכום המשמעותי מכסה את הזמנת המכונה, השינוע ועלויות המכס. כך נכנס כסף לחשבון הבנק מגורם חיצוני, לא נוצר עומס על תזרים המזומנים ולא חריגה ממסגרת האשראי. החברה מגדילה את הכנסותיה וכך יכולה לשלם את ההחזרים החודשיים.

הלוואות בערבות מדינה

המדינה מעודדת את הרחבתם ואת צמיחתם של העסקים בצפון ולכן מאפשרת להם ליהנות מתנאי אשראי מיוחדים בהלוואות ייחודיות שהן בערבות המדינה, בתנאים מסחריים משופרים כמו עמלות מופחתות ובריביות נמוכות באופן יחסי.

כל עסק שנעזר בהלוואות הללו, יוצר קפיצת דרך משמעותית בפעילות העסקית שלו מרחיב את היקפיה מעלה את רף ההכנסות ומגדיל את הרווחיות. לכן קיימת כדאיות רבה בקבלת הלוואה בערבות המדינה לנושאים ממוקדים שבהם העסק מעוניין לפעול.

שיטת העבודה בהלוואות בקליק

שיטת העבודה שמתבצעת בהלוואות בקליק רואה את טובת העסק וצרכיו. המטרה שלנו היא להתאים את ההלוואה האידאלית לכל סוג עסק על פי פרמטרים שנקבעו מראש.

ניקח שוב לדוגמה את המפעל שרכש באמצעות ההלוואה את המכשור החדשני, לקח זמן עד שהציוד הגיע מחו"ל ועד שהמפעל החל לייצר באופן רציף את המוצר החדש. לכן קיבלה החברה תקופת גרייס בת ששה חודשים לצרכי התארגנות. על פי הצפי, מועד התשלום הראשון לצורך החזר ההלוואה הוא באותה התקופה שבה יתחילו להתקבל ההכנסות מהייצור החדש.

קרנות המעניקות הלוואות

קיימות כמה קרנות המעניקות גם הן הלוואות אך בסכומים קטנים יותר לעידוד הצמיחה במשק. חלק מהן מייעדות את כל כספיהן לצפון, לדרום ולפריפריה כמו קרן צפונה דרומה. לכן, פניה לקרן זה מאפשרת לעסקים לקבל הלוואה מצוינת בתנאים יוצאי דופן שיקדמו מאד את העסק.

בחירת ההלוואה לעסק

מומחי ההלוואות של הלוואות בקליק, בוחנים את כל ההצעות שמתקבלות עבור כל לקוח ספציפי ומגבשות עם הלקוח החלטה בדבר ההלוואה המתאימה ביותר מבחינת היקפה, תנאיה המסחריים ותקופת ההחזר. ברוב המקרים ההלוואה מועברת ללקוח תוך פרק זמן קצר.

איך תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה