הלוואה חוץ בנקאית בריבית נמוכה

הלוואות לאנשים פרטיים

הלוואות בקליק מאפשרת ללקוחות ליהנות מהלוואות בכל היקף כספי בריבית נמוכה ולכן מדובר בהלוואות מאד כדאיות לכל מטרה.

מי שזקוק להלוואה למטרות אישיות כמו מימון לימודים, שמחות משפחתיות, דיור או רכב, מעוניין באופן טבעי לשלם סכומים כמה שיותר נמוכים עבור ההלוואה כך שהמרחק בין סכום ההלוואה לבין סכום ההחזר יהיה נמוך ככל האפשר.

מכלול האפשרויות של הלוואות בקליק מאפשר לנו להציע ללקוחות כמה אופציות יוצאות דופן וכדאיות במיוחד. הלקוחות והיועצים שלנו יקבלו יחד את ההחלטה על האופציה העדיפה לדעתם על פי תקופת ההחזר, גובה הריבית ועלויות נלוות כמו עמלות.

היתרון הגדול של הלוואה חוץ בנקאית הוא העובדה שהיא ניתנת על ידי גורם חיצוני ולכן אינה משפיעה על מסגרת האשראי הקיימת בבנק. אילו ביקש הלקוח הלוואה מהבנק שבו פעיל חשבונו, קיים סיכוי שהבנק היה מקטין את מסגרת האשראי שהוקצתה לו כדי למזער סיכונים אם הוא לא יוכל לעמוד בהתחייבויות הפיננסיות שלו.

הלוואות בקליק לעסקים

הלוואות בקליק מאפשרות גם לעסקים לקבל הלוואות בהיקפים נרחבים בריבית נמוכה. קיימים כמה גורמים במשק שמעוניינים להעניק הלוואות ולהרוויח מהן ריבית נמוכה. מדובר בחברות פיננסיות שעוסקות בהשקעות, חברות ביטוח ועוד.

כמו כן קיימות קרנות המעניקות הלוואות לעסקים הן במהלך הקמתם והן במהלך פעילותם. היקף ההלוואה נמדד על פי מחזור העסקאות השנתי של החברה או העסק בשנה החולפת. בין הקרנות הבולטות אפשר לראות את הקרנות הממשלתיות המעניקות הלוואה בערבות מדינה, את הקרן של בנק הפועלים, קרן לאומיקארד, קרן של הסוכנות היהודית וקרנות ייעודיות לפריפריה כמו צפונה ודרומה.

התנאים המסחריים המיוחדים ובמיוחד הריביות הנמוכות סוחפים בעלי עסקים להגיש בקשה לקבלת ההלוואות הללו כדי לשפר את נושא ההון החוזר, לבצע שיפורים בעסק, אפיקי פעילות חדשים, רכישת משרד וכו'.

לצרוך קבלת הלוואה מהקרנות יש להגיש להן כמה דוחות בסיסיים כמו תכנית עסקית, תזרים מזומנים ומידע רב על העסק, פעילותו, העתקי תשלומים לרשויות כמו מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי ועוד.

בדיקת ההצעות מהקרנות השונות

המומחים של הלוואות בקליק בודקים באופן מעמיק את ההצעות השונות המגיעות מהקרנות הללו וממליצים ללקוחות איזו מהן היא הכדאית ביותר עבורם. הנושאים האקוטיים ביותר בהלוואות הם ריבית נמוכה, פריסת תשלום מרבית ותקופת גרייס ארוכה שבה לא מבצעים החזרים כספיים.

איך תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה