הלוואה אונליין – איך זה עובד?

אין ספק שאנחנו חיים היום במציאות נוחה ופשוטה מאוד. אנחנו מבצעים קניות אונליין, מזמינים אוכל מהסופרמרקט, שולחים מכתבים ומתעדכנים בכל הנעשה בחייהם של האנשים שאנחנו אוהבים. אלא שהאינטרנט הביא עמו עוד שורה של שינויים גם בתחום הפיננסי, ולא מפתיע לגלות שגם כדי לקבל הלוואה אנחנו כבר לא צריכים לרוץ לבנק או לתאם פגישות בין גופים פיננסיים שונים. במקום אפשר לקבל הלוואה אונליין בתהליך פשוט ויעיל יותר, וכל שנדרש מאיתנו הוא להבין מה אנחנו באמת צריכים – ואיזו אפשרות טובה יותר מבחינתנו.

לפני שמקבלים הלוואה אונליין: מגדירים צרכים

הלוואה אונליין היא אולי פתרון יעיל ונוח, אבל לפני שנבין איך זה עובד חשוב להגדיר את הצרכים שלכם בצורה טובה ומדויקת ככל האפשר. אם כן, יש שלוש שאלות מרכזיות שחשוב לשאול מראש:

(1) מה הסכום הדרוש לכם?

אם אתם מתכננים לקנות רכב ב-70,000 שקלים, האם אתם זקוקים לסכום במלואו או לחלק ממנו? אם אתם מפיקים חתונה או בר מצווה, מה הסכום הדרוש לכם כבר עכשיו למימון ההוצאות ולתשלום מקדמות? בשלב הזה כדאי שתגדירו גם את הסכום המינימלי שאיתו תוכלו להסתדר, שכן גופים שונים עלולים להציע סכום נמוך מזה שביקשתם, אבל אם מדובר בסכום שאין לכם כל שימוש בו – הרי שההלוואה הזו פשוט לא מתאימה לכם.

כמה כסף באמת דרוש לכם?

(2) מה גובה ההחזר החודשי שלכם?

ההחזר החודשי אמנם תלוי בשאלות כמו סכום ההלוואה וגובה הריבית, אבל חשוב שתדעו לקבוע סכום מקסימלי שאותו אתם פשוט לא יכולים לעבור. זה הזמן לבדוק את ההוצאות וההכנסות שלכם, להבין אם יש לכם הכנסה פנויה ולהגדיר תקציב ברור שיאפשר לכם לחסוך ממקום אחר (למשל מתקציב הבילויים או הביגוד) לטובת כיסוי ההלוואה. הכלל הזה חשוב גם למבקשי הלוואה אונליין למטרה פרטית, וגם לבעלי עסקים שצריכים לנהל את העסק טוב יותר.

(3) כמה זמן דרוש לכם להחזר?

באופן טבעי, סכום חודשי נמוך יותר פירושו תקופת הלוואה ארוכה יותר, אבל עוד לפני שתקבלו את ההחלטה הסופית ותבחרו את ההלוואה המתאימה, מומלץ להבין כמה זמן זה באמת אמור לקחת – והאם זה מתאים לכם. למשל, קבלת הלוואה אונליין למימון התואר הראשון שלכם היא דרך טובה לשלם על הלימודים, אבל פריסה ארוכה מדי עשויה להקשות עליכם בקבלת הלוואה נוספת כשתרצו להמשיך ללימודי תואר שני או להקמת עסק, אם ההלוואה הנוכחית עדיין לא הסתיימה. אם כן, הגדירו תקופת הלוואה נוחה וסבירה, בהתאם לצרכים שלכם – ובהתאם לצרכים עתידיים.

למה אתם צריכים הלוואה אונליין

הפתרון של הלוואה אונליין הוא בהחלט פתרון נוח ופרקטי למי שצריך לקנות רכב חדש, זקוק לעזרה בתהליך רכישת הדירה, רוצה לסגור את המינוס או מתכנן אירוע פרטי או חופשה. זהו גם פתרון מימון נוח למי שרוצה להקים עסק חדש או להשקיע בהרחבת הפעילות העסקית שלו.   תהא הסיבה אשר תהא, חשוב לזכור שלצורך קבלת ההלוואה תצטרכו לתת סיבה כלשהיא, וכן תישאלו עוד כמה שאלות בסיסיות וחשובות כמו הגיל שלכם, המצב המשפחתי וכמובן – רמת ההכנסה.

הלוואה אונליין והקשר להכנסה החודשית

כל גוף שמציע פתרון מימון, בין אם אתם מחפשים הלוואה אונליין או סיוע בתשלום שכר הלימוד, ירצה לדעת מה גובה ההכנסה שלכם. השאלה הזו חיונית משום שהיא מגדירה את הכושר הכלכלי שלכם ואת היכולת לעמוד בהחזרי ההלוואה במהלך התקופה. למשל, אם אתם מרוויחים 7,000 שקלים בחודש, הרי שהחזר חודשי של 4,000 שקלים יהיה גבוה מאוד – יותר ממחצית השכר שלכם. במקרה כזה יש לקבוע החזר נמוך יותר, ובהתאם עשויה להיקבע גם הלוואה בסכום נמוך יותר מהדרוש. בנוסף יש חשיבות לשאלת התעסוקה (שכירים, עצמאיים או מובטלים), להכנסות של בן או בת הזוג (אם יש) וכן לנכסים שונים שעשויים להיות ברשותך. כל אלה חשובים לכל גוף שמציע פתרון כלשהו, ממשכנתא לכל מטרה ועד הלוואה אונליין.

מצב החשבון שלכם

לפני שתקבלו הלוואה אונליין תצטרכו לתאר את מצב החשבון שלכם ולחשוף האם החשבון היה מוגבל, האם היו בו עיקולים או האם חזרו צ'קים בשלב כזה או אחר. גם מינוס בבנק או הלוואה קיימת הם חשובים, ואם היו נגדך תיקים בהוצאה לפועל מדובר בעובדה שתתקשו להסתיר, וגם אין סיבה אמיתית לנסות. תהליך שקוף, כן ואמיתי יעזור לכם לקבל פתרון מימון נוח ויעיל בתוך זמן קצר יותר, ולוודא שהפתרון מותאם למידות שלכם בצורה הטובה ביותר.

לקבל הלוואה אונליין – בלי לצאת מהבית

הלוואה אונליין היא בהחלט דרך נוחה לעבוד, בעיקר משום שהיא חוסכת המון זמן ולבטים. במקום לשוטט בין חברות הביטוח והאשראי ולתאם פגישות עם בנקים שונים, תוכלו להגדיר את הצרכים שלכם כשאתם עדיין בפיג'מה, ולקבל הצעות מדויקות מגופים אלה ואחרים. החיפוש הזה יקל עליכם מאוד, וזו ההזדמנות לבחון את החלופות בראש שקט, מהסלון הפרטי שלכם, בלי לחץ ובלי פקיד הבנק שלוחץ עליכם לחתום. זוהי החלטה מושכלת וטובה יותר לקבלת הלוואה אונליין שתעזור לכם באמת.

איך תרצו לשתף?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה