הלוואות ברחובות

תושבי רחובות הזקוקים להלוואות מוזמנים לפנות אלינו. הלוואות בקליק משיגים עבור כל לקוח את ההלוואות הטובות ביותר לכל מטרה. אנו בוחנים את כל האפשרויות וממליצים על ההלוואה בתנאים הפיננסיים הנכונים והזולים ביותר. 

קשת האפשרויות לקבל הלוואות היא רחבה מאד, מהבנקים המסחריים דרך הלוואות חוץ בנקאיות, בתי השקעות, חברות ביטוח, הלוואות משפחתיות והלוואות חברתיות. מי שנמצא ביתרת חובה בחשבון הבנק שלו משלם כ – % 22 ריבית במצטבר, לכן עדיף לו לקחת הלוואה שהריבית בגינה היא נמוכה יותר אצל כל אחד מהמלווים וכך יכסה את יתרת החובה והעלויות החודשיות והשנתיות שלו יהיו פחותות. 
הזקוקים להלוואה לנושאים בוערים שאינם סובלים דיחוי כמו שיפוץ הדירה עקב בעיה של צנרת שהתפוצצה או רטיבות בקירות, לא יכול להמתין לקבלת תשובות הלוקחות זמן רב, הוא זקוק להלוואה כאן ועכשיו ולכן אנו בודקים במידית את כל האפשרויות ומציעים לו איך לפעול.

 

הלוואה מחברת הביטוח
חברות הביטוח מעוניינות גם הן להרוויח מהריביות שמשלמים הלווים ולכן הן מציעות הלוואות בתנאים פיננסיים שונים לאנשים פרטיים ולעסקים. אחת האפשרויות היא שימוש בחיסכון קיים וקבלת הלוואת גישור על סמך הכספים הללו בתנאי החזר עד שבע שנים . בדרך זו הקרן ממשיכה לצבור ריביות עד מועד הפירעון. במועד זה יקבל הלקוח את הסכום שנותר בקרן בתוספת הסכום שהצטבר בתקופת ההלוואה. מהסכום הכללי תקוזז ההלוואה וכך יישאר גם סכום כסף בידיו של הלווה.
בתי ההשקעות פועלים בבדרך זהה ומאפשרים ללקוחות למשוך כ – % 80 מהסכום הכללי הקיים בקרן כהלוואת גישור שתקל על הצורך הפיננסי הנחוץ לחוסך כעת.

הלוואה מגורם חוץ בנקאי
גורמים חוץ בנקאיים הקיימים ברחובות ובערים אחרות הפכו לגורמים משמעותיים ביותר בקרב העסקים המציעים הלוואות הן לאנשים פרטיים והן לאנשי עסקים. הם פועלים באישורו של משרד האוצר ונתונים לפיקוח של הרגולטור בעסקאות השונות שהם מבצעים. הסיבה לכך היא שהרבה יותר קל ופשוט לקבל מהם הלוואות מאשר מהבנקים. הגורמים הללו מאשרים בדרך כלל ללקוחות הלוואות בסכום שהם מבקשים או את רובו, ההחזרים הם לתקופות קצרות או ארוכות על פי רצון הלקוחות והריביות והעמלות ידועות מראש. גם החברות החוץ בנקאיות דואגות לבטוחות במקרה שהלקוח לא יוכל להחזיר את ההלוואה והן דורשות ערב שהוא בעל ממון או שהוא מרוויח סכום מהותי בכל חודש, אופציה נוספת היא משכון של בית או רכב, כל זאת בהתאם לערך הכללי של ההלוואה בתוספת העלויות הנלוות.
ההלוואות החוץ בנקאיות הן לכל מטרה, ללא הגבלת סכום וקיימות גם אפשרויות להלוואות אקספרס עבור מי שהצורך הכספי הוא מידי.

חברת הלוואות בקליק בוחנת כל הצעת מחיר להלוואות חוץ בנקאיות ומייעצת ללקוחותיה מהי ההלוואה המועדפת שגם תפתור את הבעיה הפיננסית הרגעית וגם תהיה להם אפשרות להחזיר את התשלומים על פי היכולות הכספיות החודשיות שלהם.

הלוואות מחברות כרטיסי האשראי
חברות כרטיסי האשראי מאפשרות לבעלי הכרטיסים לקבל הלוואות בקלות רבה. הלקוח נכנס לאתר האינטרנט ותוך דקות ספורות הוא מגיש בקשה להלוואה לכל מטרה, מקבל תשובה מה סכום ההלוואה האפשרי על פי המסגרת הלא מנוצלת שלו, עלות הריבית, עלות העמלות וסך ההחזר החודשי על פי סימולציה של מספר התשלומים. אם הלקוח מחליט לאשר את העסקה תוך פרק זמן קצר הכסף ימתין לו בחשבון הבנק. זו אחת הדרכים המהירות ביותר לטפל בצורך הכספי הנחוץ בדחיפות.

הלוואות חברתיות
הלוואות חברתיות זהו מיזם חדש בין אנשים בעלי ממון לבין אנשים הזקוקים לממון. מדובר באנשים שאינם מכירים איש את רעהו ונפגשים בפעם הראשונה למטרה זו. אנשים בעלי ממון המפקידים את חסכונותיהם בבנק זוכים לריבית מינורית על הכספים הללו לעומת זאת, אם הם ילוו את הכספים לאנשים פרטיים הם יקבלו ריבית משמעותית וכך יגדילו את הונם. עבור האנשים הפרטיים הזקוקים לכספים זו דרך נפלאה כיוון שהם אינם צריכים להגיע לבנקים או לגורמים פיננסיים אחרים אלא עומדים מול גורמים פרטיים שלאחר החתימה על ההסכם מעבירים להם את הכסף. זו דרך פשוטה, מעשית ונוחה לשני הצדדים. המלווה מגן על עצמו באמצעות ההסכם ובטוחות כדי שלא יוצר מצב שהלווה לא יעמוד בהתחייבויות עקב בעיות שונות.

הלוואות בנקאיות
הבנקים השונים מוכנים לתת הלוואות ללקוחות שקיימת סבירות גבוהה שיחזירו את התשלומים החודשיים כנדרש. ללקוחות אחרים הבנק לא שש לתת הלוואות עקב החשש שלא יעמדו בהחזרים הללו. אם הבנק אישר את ההלוואה, נציגיו יעדכנו מראש את הלווה לגבי אחוזי הריבית והעמלות המייקרות מאד את סך ההחזר בגין ההלוואה. בנוסף לכך, ידרוש הבנק מתן בטוחות כמו משכון רכב או חתימה של ערב כדי להבטיח את מלוא ההחזר הכספי.
במקרים שהבנק אינו מאשר את הלוואה ואת מצבם הכספי רק נעשה גרוע מיום ליום, הם פונים לאלטרנטיבות אחרות כמו גורמים חוץ בנקאיים, בתי השקעות והלוואות משפחתיות או חברתיות.

הלוואות לעסקים
כל הגורמים הללו מעניקים גם הלוואות לעסקים על פי קריטריונים שקבע כל גורם פיננסי. החברות החוץ בנקאיות הולכות לקראת אנשי העסקים ומעניקות הלוואות גם ללא בדיקת מצב העסק בBDI.

עסקים רבים מבקשים הלוואות כדי לכסות חריגה הקיימת במסגרת האשראי, כדי לבצע השקעות שונות בעסק שאינן סובלות דיחוי או כדי לממן עלויות עונתיות כמו יבוא ציוד או סחורה כך שתגיע בזמן ארצה לפני תחילת העונה, לדוגמה שמיכות, מעילים וסוודרים לפני החורף. כאשר מדובר בהלוואות בהיקפים גדולים, כדאי לפנות לקרנות הממשלתיות ולבקש הלוואות בערבות מדינה הניתנות בתנאי אשראי מועדפים ובהחזר לכמה שנים תוך מתן גרייס של כמה חודשים. היועצים העסקיים והפיננסיים של כל עסק מעורים בדרך ההתנהלות מול הקרנות תוך הצגת תכנית עסקית, תקציב שנתי ותזרים מזומנים כדי להציג בפניהם את העסק ואופן התנהלותו כעת ובעתיד.

למידע נוסף, אנא השאירו פרטים ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

 

 

 

 

שלחו הודעה