דף הבית >> הבלוג >> סליקת כרטיסי אשראי
 

מה היא סליקת כרטיסי אשראי

הרבה אנשים לא מבינים את ההבדל בין סליקת כרטיסי אשראי לבין התשלום בהם. מה בעצם ההבדל ומה זה בכלל סליקה. סליקה היא התהליך שעובר מרגע גיהוץ כרטיס האשראי בבית העסק ועד לרגע בו בית העסק מקבל את הכסף. מה בדיוק קורה בתהליך זה? ובכן, לקוח מגיע לחנות וקונה מוצר, מגהץ את כרטיס האשראי שלו.

שירותי בנק אוטומטיים, או בקיצור שב"א, מעבירה את הפרטים אל עבר חברת האשראי ומאשרת את פרטי הכרטיס. במידה ואין אישור, הכרטיס לא עובר, תשובה מצערת שאף אחד מאתנו לא אוהב לשמוע באף בית עסק, אך אם ישנו אישור העסקה מבוצעת והכסף עובר לחשבון הבנק של העסק לאחר הורדת העמלה של החברה שביצעה את התהליך וחברת האשראי עצמה.

בשביל מה צריך חברת שתבצע את סליקת כרטיסי האשראי?

  • מידה ולא תהיה קיימת חברה חוץ בנקאית שתבצע את התהליך, פרטי כרטיס האשראי של הלקוח עלולים להישאר אצל בית העסק דבר שיכול להוביל לבעיות אבטחה חמורות. לחברות אלו יש תקן אבטחת מידע מחמיר מאוד, תקן PCI DSS, שמגן על הלקוח בעל כרטיס האשראי בכול פעולה שהוא מבצע.
     
  • לכרטיסי האשראי קיים פס מגנטי מוצפן דבר שמעלה את האבטחה של הכרטיס. הקורא הפס המגנטי קורא את הקוד שמוטמן בו וכך פרטי האשראי נכנסים למחשב של בית העסק. חברת הסליקה לא רק חוסכת את השמירה של פרטים אלו אלא גם מאפשרת קוד מגנטי מוצפן וגם פסיחה על השמירה של הנתונים בבית העסק.
     
  • החברה נותנת את האפשרות של התאמות הפעולות של מערכת פעולות כרטיס האשראי כך שיש שליטה ובקרה על כל הפעולות של הסליקות שבוצעו, כך יש אפשרות לשלוט על הכחשות מצד הלקוח, פעולות חריגות וביטולים. כך אפשר לטפל בצורה יעילה ומהירה יותר בהיעדר תשלום או חובות.

הדרישה לרכישה מאובטחת עולה עם השימוש הנפוץ יותר באינטרנט

בעבר, אנשים רבים חששו מעסקה אינטרנטית. אך כיום רבים מאתנו מבצעים עסקאות ורכישות באינטרנט ובטלפון והדבר הפך למקובל ונהוג יותר. העובדה שקיימת חברת סליקה כרטיסי אשראי מונעת את המעבר של פרטי האשראי או הישארותם באתר של בית העסק או במסד הנתונים שלו וכך אנשים רבים יותר מרגישים בטוחים יותר לקנות באינטרנט ויש פחות הונאות ומקרי מרמה ברכישות אלו.
אצלנו ניתן לקבל הצעה כבר מהיום!
קבל/י הצעה להלוואה אונליין! 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות
 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר
  
כבר לא צריך לחפש שעות הלוואה,