הלוואות לכולם

הלוואה לאנשים פרטיים

הצורך בלקיחת הלוואות מעת לעת קורה לכל אחד מאתנו, הן לאנשים פרטיים והן לאנשי עסקים. הייחוד של הלוואות on line  הוא מתן הלוואות בריביות גם למי שאין לו צ'קים מסיבות כאלה ואחרות. אנו מסדירים את נושא ההחזרים באפשרויות החזר אחרות כדי שהלקוח יקבל את ההלוואה הנחוצה לו.

העולם צופן לכולנו הפתעות רבות. אנשים שעובדים כשכירים כל חייהם ונהנים ממשכורת קבועה מגיעים לעיתים לרגעי משבר כלכליים עקב סגירת מקום העבודה, חובות, מחלה וסיבות נוספות. הפתרון הוא לקיחת הלוואה והחזרתה תוך פרק זמן מסוים כדי לפתור את הבעיה הרגעית ולהמשיך בחיים נורמטיביים.

הלוואות on line  מעניקה פתרונות מצוינים לכל אדם פרטי הנקלע לבעיה ומאפשרת לו לקבל הלוואה בסכום הנחוץ לו ללא צ'קים.

שיטת ההחזר יכולה להתבצע באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע על פי החלטתו של הלווה.

קבלת הלוואה מהירה המוזרמת באופן כמעט מידי לחשבון הבנק של הלקוח מעניקה לו שקט נפשי רב, הוא יכול לממש את התכניות שלו, לסגור יתרת חובה בחשבון הבנק, להפריש כספים כדי לשלם חובות שונים או כדי לממן תרופות או טיפולים רפואיים.

הלוואה לעסקים לצרכי הון חוזר

אנשי עסקים בעלי עסקים קטנים כגדולים מעוניינים במימון למטרות שונות. חלקם זקוק להון חוזר כדי להמשיך ולקדם את העסק. מקצתם נקלעו ליתרת חובה גבוהה המעמידה בסיכון את מסגרת האשראי שהוקצתה להם ולכן הם חייבים להזרים כספים לחשבון הבנק כדי לא להישאר בקצה הסקלה דבר שהוא מסוכן מאד.

הבנקים אינם סלחניים בכל הקשור לחריגה ממסגרת האשראי. עסקים שנמצאים אפילו יום אחד בחריגה, עלולים להגיע למצב שבו הבנק מחזיר הוראות קבע או המחאות ומכאן הדרך להגבלת החשבון היא מהירה מאד. כדי למנוע מצבים בלתי הפיכים מסוג זה, יש לעשות כל שניתן כדי לא להגיע לחריגה אך מי שכבר הגיע לקצה חשוב שיקבל באופן מידי הלוואה on line  כדי להתרחק מהצרה.

אנו מעניקים הלוואות בריביות ללא צורך בצ'קים. אפשר לשלם את ההלוואה בכמה תשלומים על פי רצון הלקוח למשך כמה שנים, למי שזקוק לאוויר לנשימה אפשר להציע גם תקופת גרייס בת כמה חודשים. בחודשים הללו לא יבוצע תשלום חודשי בגין החזר ההלוואה כדי להקל על התזרים החודשי של העסק. לאחר כמה חודשי התאוששות, יוכל בעל העסק להתחיל לשלם באופן מסודר ובכל חודש את הסכום שנקבע בלוח הסילוקין.

הלוואה לעסקים לצרכי פיתוח עסקי

בעלי עסקים רבים מעוניינים לפתח את העסק שלהם בכיוונים שונים. חלקם יבצע זאת בתחום עיסוקם מקצתם בנישה הקרובה לתחום עיסוקם ואחרים בתחומים חדשים לחלוטין. ליזמים יש רעיונות וכדי לממש אותם הם זקוקים לכספים ייעודיים.

הלוואה חוץ בנקאית היא פתרון מצוין לקבלת כספים שינותבו למטרה החדשה בלבד ולא יהיו לצרכי ההון השוטף. אפשר לקבל את ההלוואה בריבית גם ללא צ'קים בהלוואה on line  ולבצע את ההחזרים באמצעות הוראת קבע, כרטיס אשראי או דרכים אחרות הנוחות לבעל העסק. בזכות הפריסה המקסימלית לכמה שנים הסכום החודשי לתשלום יהיה קטן יחסית וההערכה הכספית היא שבזכות ההכנסות שייכנסו לעסק מתוך תחום הפעילות החדש, העסק יצליח ויוכל לשלם את ההחזרים.

אפיקי פיתוח

עסקים שונים זקוקים לכספים לצרכים שונים כמו פתיחת סניפים חדשים, פיתוח ייצור קווי ייצור חדשים במפעל ואפיקי יבוא של מוצרים חדשים וזו בדיוק המטרה של ההלוואות השונות המוצעות לציבור הרחב.

הלוואות חוץ בנקאיות

על פי הגובה הכספי של ההלוואות החוץ בנקאיות, הן ניתנות ללא ערבים וללא בטוחות וחלקן ניתנות נגד שעבוד נכס או לחילופין נגד שעבוד רכב.

הלוואה בערבות מדינה

הלוואה בערבות מדינה היא בין ההלוואות הטובות ביותר לאור התנאים המועדפים שלה ולכן היא אטרקטיבית ועסקים רבים מעוניינים לקבל אותה ולהחזירה תוך חמש שנים.

לצורך עידוד ההשקעות במשק, מקבלים בעלי העסקים את ההלוואות הללו בעמלות ובריביות נמוכות ולכן זה מאד משתלם.

על פי הקריטריונים שנקבעו על ידי משרד האוצר, יש להותיר בעת קבלת הלוואה זו, בטוחות בשיעור % 25 מסכום ההלוואה.

סכום ההלוואה סוג העסק מחזורים עסקיים
500.000 ₪ עסק בהקמה  
500.000 ₪ עסק  קטן מחזור מכירות שנתי עד 6.250.000 ₪
%  8 מהמכירות עסק קטן מחזור מכירות שנתי מעל 6.250.000 ₪
%  8 מהמכירות עסק בינוני  

קרן פועלים של בנק הפועלים

בנק הפועלים הקים קרן משל עצמו לעידוד הפיתוח העסקי. התנאים שלו די דומים לקרן הממשלתית אך אינם זהים.

תקופת התשלומים היא עד שש שנים ואפשר גם לקבל תקופה ראשונית של גרייס שאורכה שנים עשר חודשים ורק לאחריה, להתחיל בתשלומים השוטפים. גובה הבטוחות באופציה זו הן בשיעור % 10 בלבד.

סך ההלוואה סוג העסק מחזורים עסקיים
500.000  ₪ עסק  קטן או עסק חדש מחזור מכירות שנתי עד 5.000.000 ₪
עד 2 מיליון ₪ או % 10 מהמחזור. הנמוך מבין האופציות. עסק  קטן מחזור מכירות שנתי מעל 5.000.000 ₪

בנוסף לכך, קיימות קרנות נוספות של גופים פיננסיים ישראלים וגם מחוץ לישראל, התומכים בהרחבת הפעילות העסקית ולכן מעניקים הלוואות בסכומים שונים על פי קריטריונים שנקבעו בכל אחת מהקרנות הללו.

הלוואות on line  בוחנת אפשרויות שונות עבור כל לקוח ובסופו של התהליך ממליצה לו על האופציה הטובה ביותר עבורו. היועצים העסקיים שלנו בוחנים את כל מכלול התנאים המסחריים ומוצאים את האופציה המתאימה לו ביותר מבחינת משך ההחזר(,) תקופת הגרייס והבטוחות.

איך תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה