הלוואות לבר/בת מצווה

הזמן חולף מהר, הילדים גדלים ומהר מאד הם מגיעים לגיל מצוות. ההורים המאושרים רוצים מאד לשמח את הילדים ביום כה חשוב בו הם הופכים מילדים לנערים ולכן קיימת חשיבה בכל משפחה איך לחגוג את האירוע המשמח בהתאם לרצונם של הילדים, לאופי המשפחתי ולאפשרויות הפיננסיות. 

אירועים לכבוד בר/ בת מצווה:
לכל משפחה יש את ההרמוניה המשפחתית שלה המניעה אותה לקבל החלטות ייחודיות משלה על אופיו ואופן ביצועו של האירוע.

משפחות מסוימות יחליטו לחגוג את העלייה לתורה לכבוד הבר מצווה בכותל המערבי בירושלים. תכנון האירוע כולל סיכום עם חברת הפקות הדואגת לאוטובוס שיסיע את כל בני המשפחה לטיול לירושלים שבו ישתתפו בני המשפחה וחברים רבים. מדובר באירוע מרגש במיוחד הכולל תהלוכות בסמטאות העיר העתיקה המלוות בשירה, ריקודים ונגינה.

אירוע כל כך מרגש ויוצא דופן לא ישכח לעולם. העלויות של טיול כזה הכוללות תשלום להפקה, לנגנים, ארוחת הבוקר וארוחת הצהריים לכל האורחים, הוא די גבוה. ההורים המאושרים שחשוב להם להעניק יום משמעותי זה לילדם, יגייסו הלוואה לצורך התשלומים הללו. מעבר לעלייה לתורה, יש משפחות שיחגגו לאחר מכן גם מסיבה גדולה באולם אירועים ובשבת חתן שמחה משפחתית לאחר העלייה לתורה בבית הכנסת.

אירועי בת מצווה חוגגים בדרך כלל באולם עבור החברים ובני המשפחה. אירוע מכובד הכולל די ג'יי ואוכל משובח.  החברים ובני המשפחה נמצאים ברחבת הריקודים מתחילת הערב ועד סופו ומשמחים את כלת השמחה. גם אירוע מסוג זה עולה ממון רב, תשלום לאולם, לדיג'יי, לצלם ולאנשי מקצוע נוספים אשר מוסיפים רבות לאירוע כמו מעצב, רכישת אקססוריז ועוד.

משפחות רבות מעדיפות לוותר על אירועים גרנדיוזיים והן נהנות יותר מטיול לגיבוש משפחתי בחו"ל. העלויות הצפויות להם כוללות מימון של כרטיסי טיסה, שהות בבתי מלון, כניסה למופעים, פארקים, שופינג ועוד.

 

הלוואה בקליק:
לצורך מימון העלויות הללו, להלוואות בקליק יש פתרון יוצא דופן. הלקוח מסביר את הצורך שלו ואת הסכום שלהערכתו הוא צריך לכיסוי כל העלויות המתוכננות לאירועי הבר / בת מצווה שנבחרו. אנחנו פונים לכמה גורמים פיננסיים משמעותיים במשק ומפרטים את הצורך של כל לקוח.

על פי מצבו של כל אחד מהם לדוגמה גובה השכר של עובדים שכירים, תקופת הותק שלהם בעבודה, גובה ההכנסה הממוצע של עצמאי, כספים נזילים היכולים לשמש בטוחות הקיימים לכל אחד מהם ועוד. הגורמים הפיננסיים מאשרים ברוב המקרים את מלוא סכום ההלוואה למעט מקרים חריגים. הם מציעים לכל לקוח תנאים מסחריים התואמים את מצבו ואת יכולת החזר שלו.

היועצים המנוסים שלנו מקבלים את ההצעות השונות, בוחנים כל אחת מהן באופן מעמיק וממליצים ללקוח בדבר התנאים האופטימליים עבורו באחת מהדרכים המוצעות.

אנו דואגים לכך שהלקוח יקבל את הסכום המקסימלי של ההלוואה התואם את הצורך שלו, ישלם ריבית נמוכה ככל האפשר, מינימום עמלות וייהנה מפריסת תשלומים הנוחה לו. מספר נמוך של תשלומים בסכום גבוה בכל חודש או מספר גבוה של תשלומים בסכום נמוך בכל חודש.

ההחזרים מתבצעים בפועל באמצעות חיוב של כרטיס האשראי, במזומן או באמצעות הוראת קבע לתשלום חודשי דרך חשבון הבנק.

 

יתרונות של הלוואות חוץ בנקאיות:
קבלת הלוואה חוץ בנקאית אינה קשורה למצב בחשבון הבנק של הלקוח ואינה יוצרת בו כל שינוי. מסגרת האשראי שאושרה ללקוח נותרת בעינה והוא יכול להשתמש בה בעת הצורך. הכספים מוזרמים לחשבון הבנק באופן די מהיר וכך יוכל הלקוח לשלם לספקים השונים באופציה שנבחרה לחגוג את שמחת הבר/בת מצווה ומימונה על-ידי הלוואה חוץ בנקאית.

 

הלוואות לבר/בת מצווה: 
אפשרות נוספת היא פניה לגורמים פיננסיים כמו חברות השקעות או חברות ביטוח שבהן קיימים ללקוח כספים האמורים להשתחרר בעוד כמה שנים או השמורים לפנסיה.

המוסדות הללו מאפשרים לקבל הלוואות גישור על סמך הכספים הללו. אפשר למשוך כ – % 80 מערך הקרן ולשלם עד מועד פקיעת התכנית הכספית ריבית בלבד. אופציה זו של תשלום כה נמוך בכל חודש אינה יוצרת עומס תשלומים המכביד על היום יום ולכן היא רווחת בקרב קהל רב.

בדרך זו, הקרן במלואה ממשיכה לצמוח ולהניב רווחים. במועד המשיכה, מקוזז מסכום הקרן שתפחה בינתיים, סכום ההלוואה והלקוח מקבל את היתרה. זו אחת הדרכים הנוחות ביותר לקבלת הלוואה לביצוע אירועים משפחתיים.

שלחו הודעה