הלוואות לבעלי נכסים

אדם הזקוק להלוואה פונה בדרך כלל לגורמים חוץ בנקאיים המאפשרים ללקוחותיהם קבל סוגים שונים של הלוואות. אחת ההלוואות המובילות היא הלוואה כנגד נכס המאפשרת ללקוחות לקבל את ההלוואה הנחוצה להם תוך פרק זמן קצר.

מהן הלוואות לבעלי נכסים:

כל גורם בנקאי או חוץ בנקאי המקבל בקשה לקבלת הלוואה, מבקש מהלקוח בטוחות כדי להגן על עצמו במקרה שהלקוח מסיבות אישיות או פיננסיות, לא יוכל לעמוד בהחזרים ויתקשה לפרוע את ההלוואה. במקרים חריגים שבהם הלקוחות נקלעים למצוקה כלכלית ואינם מסוגלים לשלם את החוב, נאלץ הגורם הפיננסי למכור את הנכס וכך לחלוט את הכספים המגיעים לו בגין החזר ההלוואה.

כשרוכשים דירה, מבקשים לקבל משכנתא כנגד שעבוד הנכס הנרכש שמשמש ביטחון עד שהלקוח מסיים לשלם את כל התשלומים לאורך התקופה שנקבעה. בהלוואה לבעלי נכסים משתמשים באופציה זו גם כן, הלקוח מקבל את ההלוואה בגובה הסכום הכספי לו הוא זקוק והנכס השייך ללווה ממושכן לטובת הגורם הפיננסי לתקופת התשלומים בלבד. כשהלווה מסיים לשלם את מלוא התשלומים, הגורם החוץ בנקאי מודיע לרשם המקרקעין על ביטול משכון הנכס והמצב חוזר לקדמותו. מסלול זה של משכון דירה מספק את המלווה ולכן מאפשר אישור מהיר של ההלוואה . הליך החתימה על ההסכם והזרמת הכספים לחשבון הבנק מתבצעים לאחר מכן במהירות לשביעות רצונו של הלקוח שזקוק בהקדם לכספים.

בקשה לקבלת הלוואה מגורם חוץ בנקאי:

לקוח המעוניין בהלוואה לצורך פתרון כספי של עניינים משפחתיים או עסקיים ניצב בפני בעיה כיוון שהגורם הבנקאי מבקש בטוחה בערך כספי הגבוה מערך ההלוואה כדי להגן על עצמו. כל גורם פיננסי עלול להיקלע לקשיים כלכליים אם לקוחות רבים לא יוכלו להחזיר את ההלוואה ולכן ללא בטוחות אין אפשרות לקבל הלוואה.

החשיבה על הלוואות לבעלי נכסים יצרה פתרון מצוין עבור לקוחות שאין להם סכום גבוה של כסף נזיל או סכום גבוה בחסכונות או בקופות הפנסיה ולכן לא יכלו עד עתה לקבל את ההלוואות הכול כך נחוצות להם. באופציה חדשנית זו הלקוחות נשארים להתגורר בדירה אך היא ממושכנת לפרק הזמן של החזר ההלוואה. מיד לאחר התשלום האחרון, הגורם החוץ בנקאי מוודא כי אכן כל התשלומים בוצעו והוא מאשר לשחרר את הודעת המשכון כך שמשכון דירה כבר לא בר תוקף.

הלוואות כנגד נכסים:

הלוואות כנגד נכסים אפשר לקבל כנגד משכון דירה, משכון מגרש, משרד או כל נכס אחר כמו לדוגמה מכונית אם ערכה הכספי גבוה יותר מסכום ההלוואה המבוקשת. זהו פתרון מצוין כיוון שתקופת שעבוד הנכס היא זמנית ומיד לאחר התשלום האחרון, הגורם המלווה משחרר את משכון דירה והמצב חוזר לקדמותו.

בדרך זו מקבל הלווה הלוואה בתנאים נוחים ללא צורך בהחתמת ערבים על ההלוואה, פעולה שאינה נעימה כיוון שבני משפחה וחברים רבים נרתעים מחתימה על ערבויות שעלולה לסבך אותם בעתיד אם הלווה לא יצליח לעמוד בהתחייבויותיו.

פעילות כספית נורמטיבית:

הגורם המלווה ממשיך להתנהל כרגיל בחשבון הבנק שלו כיוון שאין קשר בין ההלוואה לחשבון הבנק הפעיל או למסגרת האשראי. הלקוח ממשיך לנצל את מסגרת האשראי שאושרה לו באופן מלא או חלקי על פי הצורך שלו ומכיוון שהבנק אינו הגורם המלווה, אין שינויים בגובהה של מסגרת האשראי. הלקוח פועל כהרגלו תוך ביצוע התשלום החודשי לצורך החזר ההלוואה.

התנהלות מול הגורם החוץ בנקאי:

הגורמים הפיננסיים מעניקים שירות יעיל ומקצועי ללקוחות השונים. הם קשובים לבקשותיהם ועושים כל שניתן כדי לאשר את מלוא הדרישה הכספית של הלקוח.

כאשר קיימת בטוחה כמו נכס שערכו גבוה יותר מערך ההלוואה, ברוב המקרים ההלוואה מאושרת והכספים מוזרמים תוך פרק זמן קצר יחסית. הפתרון המהיר מאפשר ללקוח לטפל בבעיות האקוטיות שלו ולבצע את התוכנית שעבורה ביקש את הלוואה, נושאים הקשורים לסיוע כספי לילדים, רכישת רכב, פיתוח עסקי, תשלומי חובות או כל צורך קיומי אחר.

למידע נוסף וייעוץ חינמי ללא התחייבות בנושא הלוואות ומשכנתא, אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים שלכם בתחתית הדף ואנו נדאג ליצור איתכם קשר בהקדם. ביחד, נאתר עבורכם את המשכנתא המשתלמת ביותר תוך כדי מתן השוואת עלויות בין ההלוואות והמשכנאות בשוק.

למידע רלוונטי היכנסו ל'הלוואה כנגד נכס'

לבדיקת זכאות תוך 2
דקות הזינו את הפרטים:

שלחו הודעה