הלוואה חוץ בנקאית לעסקים

הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים הפכו בשנים האחרונות להלוואות המשתלמות ביותר. במקום להיות משועבדים לבנק או להציג בטחונות וערבים ניתן לקבל הלוואות מגופים חוץ בנקאיים בריביות משתלמות ובתנאי החזר נוחים וגמישים. הודות להלוואות חוץ בנקאיות עסקים רבים יכולים להמשיך ולהתקיים כסדרו. ההלוואה המשתלמת ביותר לעסקים הקטנים היא ההלוואה בערבות המדינה, מדובר על הלוואה שכוללת גם ייעוץ מקצועי לעסק לאורך כל התקופה. באמצעות ייעוץ זה העסק לומד כיצד להגיע למצב בו העסק מרוויח ואינו זקוק להלוואה מהבנק או מגופים חוץ בנקאיים.

באילו מצבים נדרש עסק לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

להיות עסק קטן או בינוני זה לא מצב קל במיוחד שמדובר על תזרים לעסק. אך ישנם מצבים בהם כל עסק בין אם הוא קטן או בינוני חייב לקחת הלוואה חוץ בנקאית על מנת להמשיך ולהתקיים בתור עסק. המצבים שבם עסק נדרש לקחת הלוואה חוץ בנקאית כוללים:

הקמת העסק- בעת הקמת עסק חדש יש צורך בהון מסוים להקמת העסק עצמו. ברוב המקרים שאנו פונים לבנק הבנק מסרב לאשר לנו את הלוואה בגלל שמדובר על עסק קטן ומתחיל שאין לו ביטחונות וערבים שיחזיר את הכסף. מאחר לעסק אין בתחילתו את הביטחונות והערבים שהבנק דורש ברוב המקרים הבנק לא יאשר את ההלוואה לעסק מחשש שהעסק לא יעמוד בכך. באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים בתנאי החזר נוחים בהרבה מאלה של הבנק, יכול העסק לקבל הלוואה ואף להחזיר אותה בתנאי החזר נוחים וגמישים.

קשיי נזילות מתמשכים- מצבים שבהם יש לעסק קשיי נזילות בין אם הם נקודתיים או מתמשכים, הוא בבעיה מול הספקים שלו, נותני השירות, הלקוחות והכי חמור ההתחייבויות שלו לבנק. במצב זה הבנק אינו יכול לתת לעסק הלוואה מכיוון שהוא לא יכול לעמוד בהתחייבויות שלו, ולכן האופציה היחידה שיש לעסק היא לפנות לחברות הלוואות ולקחת הלוואה חוץ בנקאית לעסקים. ההלוואות עצמן משמשות פתרון אידיאלי לעסק ואינן קשורות למסגרת האשראי הבנקאית של העסק.

בעת צורך פתאומי לסכום גבוה של כסף נזיל- ישנם מצבים בהם נדרש העסק בכסף נזיל בסכום גבוהה שרק הלוואה יכולה לעזור. ברוב המקרים מדובר על צורך פתאומי וחד פעמי, שאם אנו פונים לבנק רוב הסיכויים שלא נקבל והמצב יתארך ויסתבך. באמצעות הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ניתן לקבל את הכסף במהירות האפשרית ללא צורך בתהליכים בירוקרטיים.

בעת התרחבות העסק- במצב של התרחבות העסק כמו פתיחת סניף נוסף, שכירת שירותי עובדים מקצועיים, רכישת ציוד לעסק, רכישת חברה קטנה יותר ומיזוגה וכן עוד מצבים שונים, יש צורך בהלוואה חוץ בנקאית עקב חוסר כסף נזיל של העסק שלא מספיק לתוכנית ההתרחבות.

תחומי פעילות חדשים- במצב בו העסק נכנס לתחומי פעילות חדשים יש צורך בכסף נזיל על מנת להתחיל בפעילויות אלה. לכן בעלי עסקים יעדיפו במקום להסתכן ולהפסיד מהשקעה לא נכונה של הכסף לקחת הלוואה חוץ בנקאית שתאפשר להם להמשיך ברווחה שלהם ללא כל סיכון להפסד. את ההלוואה יוכל העסק להחזיר מהרווחים שייצר בפעילות החדשה.

למי מתאימות הלוואות חוץ בנקאיות?

הלוואות חוץ בנקאיות מתאימות בעיקר לעסקים קטנים ולעסקים בינוניים. לעסקים קטנים הם עוזרים להתקיים במשק ולהמשיך לעסוק בפעילותם ואילו לעסקים בינוניים הם עוזרים להתרחב עם העסק בין אם זה תוספת כח אדם, הוספת מכונות לעסק, מיזוג העסק עם עסק אחר ועוד.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001252808

למה הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים הן כדאיות יותר מהבנקים?

אם נשווה את ההלוואות החוץ בנקאיות להלוואות הבנק, נראה שההלוואות החוץ בנקאיות משתלמות ביותר בכמה תחומים. עם הלוואות חוץ בנקאיות לעסקים ניתן ליהנות  ממגוון נרחב של יתרונות שלא נמצא בהלוואות הבנקאיות. יתרונות אלה כוללים:

הלוואה במקרה של סירוב– גם במקרה של סירוב מאשרות החברות החוץ בנקאיות הלוואה מיידית למרות שהבנק לא אישר את ההלוואה ללקוח. מצב זה עוזר מאוד לעסק במיוחד שהוא נדחה באמצעות הבנק.

העברה ישירות לבנק- עם הלוואה חוץ בנקאית לעסקים ניתן לקבל את הכסף תוך 24 שעות לחשבון הבנק שלכם ללא צורך בהתמתנה לאישור.

אישור מיידי- אישור ההלוואה חוץ בנקאית הניתנת לעסק היא מיידית, כך שהעסק לא צריך לחכות לתשובה כמו שקורה בבנק.

אין צורך בערבים- עם הלוואה חוץ בנקאית לעסקים אין צורך בערבים כמו בבנק, כך שנחסכים מכם כאבי ראש מיותרים.

אין צורך בביטחונות- עם הלוואה חוץ בנקאית אין צורך בביטחונות על מנת לקבל את ההלוואה. דבר זה מקל מאוד על בעל העסק בכך שאינו צריך להוכיח לחברה עצמה על יציבותו הכספית בבנק.

מסגרת האשראי לא נפגעת- כתוצאה מההלוואה מסגרת האשראי לא נפגעת ולא משפיעה לרעה על מסגרת האשראי של הלקוח בבנק. כך שהעסק יכול לבקש הלוואה נוספת גם מהבנק או להתנהל עם מסגרת אשראי בנקאית ללא כל קושי.

התאמה אישית של ההלוואה- החברה מתאימה את ההלוואה לעסק בהתאם לצרכיו האישיים. כך שהעסק מקבל הלוואה מהירה ובתנאים נוחים וגמישים. כך למשל ניתן למצוא הלוואה לעצמאיים, הלוואה לפרילאנסרים, הלוואה לעסקים קטנים ועוד.

צילום מסך

https://www.calcalist.co.il/money/articles/0,7340,L-3607257,00.html

איך תרצו לשתף?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה