הלוואה מבנק הדואר

הדואר בישראל זכה לפרסום שלילי למדי בשנים האחרונות, בעיקר בשל איטיות המכתבים והחבילות. אלא שלצד שירות המשלוחים המוכר לנו יש עוד שירותים רבים אפשר לקבל מדואר ישראל, לרבות שירותים בנקאיים ופיננסיים. למעשה, הלוואה מבנק הדואר היא אחת החלופות הנוחות שעומדות היום לרשות הישראלים, אלה שמחפשים דרכים יעילות לממן את רכישת הרכב או לעזור לילדים לממן את החתונה המתקרבת. דרך הערוץ הזה ניתן לקבל לא מעט פתרונות מימון, לצרכים שונים ובדיוק לפי המידות שלכם. אז מה חשוב לדעת על הלוואות מדואר ישראל?

הלוואה מדואר ישראל – ללקוח פרטי או עסקי

יש סוג אחד של הלוואה שרובנו מכירים קצת יותר מדי טוב, גם אם אנחנו לא תמיד מכנים אותה בשם "הלוואה". זוהי מסגרת האשראי שלנו בבנק, ומי שנמצא ממילא במינוס חשוב למעשה לווה כסף מהבנק שבו מתנהל החשבון שלו. גם דואר ישראל מציע ללקוחות שירות דומה, וכך ניתן לקבל הלוואה מדואר ישראל באמצעות קו האשראי (או באמצעות משיכת היתר מהחשבון). הכלי הזה משרת לקוחות מסוגים שונים, בין אם אתם זקוקים לפתרון מימון לצורך פרטי, להקמת העסק שלכם או להרחבת הפעילות העסקית. אתם רק צריכים לבקש את הפתרון הזה מראש, לבחון את המשמעויות הכלכליות שלו ולקבל את ההחלטה המתאימה ביותר לצרכים שלכם.

הלוואה לאדם פרטי או לעסק

המטרה: גמישות רבה יותר

מבחינת בלי עסקים, הלוואה מבנק הדואר בצורה הזו היא דרך פשוטה לפעול בעסק. חשוב לזכור שהלקוחות שלכם לא תמיד משלמים בזמן, חלקם קובעים (לעתים לעצמם) תנאי תשלום גמישים במיוחד – ואת הצ'ק תקבלו רק חודשיים אחרי השלמת הפרויקט. אם כן, הלוואה מבנק הדואר לעסקים יכולה להתבצע בדרך של "חריגה זמנית", מה שאומר שתוכלו להמשיך בניצול המסגרת שלכם (ובהגדלת המינוס), ואת הסכום  הזה תשלימו כשהלקוחות שלכם ישלמו. זה פתרון נוח למדי, גם למי שהחשבון ה"קבוע" שלו מתנהל בבנק אחר – ולא בבנק הדואר.

הלוואה מבנק הדואר – גם לסטודנטים

לצד בעלי עסקים, גם סטודנטים יכולים ליהנות מהלוואות שיעזרו להם להתמודד עם הנטל הכלכלי הנלווה לתקופת הלימודים האקדמיים. למשל, סטודנט שרוצה לשלם את שכר הלימוד שלו מראש כדי ללמוד בשקט לאורך התקופה יוכל לקבל הלוואה מבנק הדואר בסכום הדרוש לכיסוי עלויות הלימוד. את הסכום הזה הוא יפרוס לתשלומים חודשיים, וכך ניתן לקבל הלוואה במחיר קצת יותר נוח – ובפריסה שמקלה באופן ניכר על הסטודנטים בישראל. מאחר ולרוב מדובר באנשים צעירים שמקבלים שכר נמוך ועובדים כמות שעות מוגבלת מדי חודש, אין ספק שפתרון המימון הזה יכול לספק עבורם את הקרקע הנוחה לתקופת הלימודים.

הקמת עסק חדש או הרחבת פעילות

הלוואה מבנק הדואר היא שירות חדש יחסית, שכן בעבר היו שירותי הדואר בסיסיים ופשוטים יותר. האפשרויות החדשות מציעות שלל הזדמנויות לאנשים פרטיים אבל גם לבעלי עסקים שזקוקים לפתרון מימון כדי להקים עסק, לנהל אותו בראשית הדרך, לפתח אותו ולהרחיב את פעילותו. באמצעות הלוואה מתאימה ניתן לתכנן מהלכים שונים, הן ברמת השיווק והן ברמת המכירות. תוכלו לחלום על התרחבות ורכישת עסקים קטנים יותר (וגם להגשים את החלום), ולקבל מענה מדויק לכל צורך עסקי – לטובת ההצלחה הגדולה שלכם.

איך מקבלים הלוואה מבנק הדואר?

כאמור, הפתרון שמציע בנק הדואר יכול לסייע רבות לסטודנטים, לאנשים פרטיים וליזמים שרוצים להשקיע בעסק הפרטי שלהם. עם זאת, כמו בעבודה מול כל גוף פיננסי אחר, גם לצורך קבלת הלוואה מבנק הדואר חשוב לבצע בדיקה מעמיקה ולהבין את משמעות המהלך הזה. כשאתם מקבלים הלוואה מהבנק שלכם, מחברת האשראי או מכל גוף פיננסי אחר, אתם מבצעים השוואה כדי להבין מה מחיר ההלוואה וכמה זמן יידרש לכם כדי להחזיר אותה. אלו הן השאלות שרצוי לשאול גם כעת, רגע לפני שאתם מחליטים לקבל הלוואה לא קטנה.

ההלוואה שלכם – וההחזר החודשי

אחת השאלות החשובות ביותר שחשוב לשאול, והיא קריטית בין אם אתם זקוקים להלוואה למימון רכב חדש או לפיתוח עסקי – היא שאלת ההחזר החודשי. אם קיבלתם הצעות מגופים שונים ואתם משווים בין החלופות, רצוי לבחון לא רק את הסכום שתקבלו או את עלות ההלוואה, אלא גם את הפריסה המוצעת. באופן טבעי, פריסת החזר על פני שנתיים, שלוש או חמש היא פריסה שתשפיע על ההוצאה החודשית שלכם, על גובה ההחזר ועל המחיר שאתם צפויים לשלם מדי חודש. במילים אחרות, אתם עומדים לקבל החלטה שתשפיע על תזרים המזומנים שלכם, והיא מחייבת תכנון וביצוע התאמות בתקציב החודשי. אם תידרשו להחזיר 500 שקלים מדי חודש, הרי שיהיו לכם 500 שקלים פחות למטרות אחרות, ואם אתם מתחייבים להחזר של 2,000 שקלים בחודש תצטרכו לקבל החלטות קשות מאוד – ולגזור על עצמכם כמה גזירות כלכליות שיעזרו לכם להתמודד עם הוצאה גדולה וקבועה שתלווה אתכם עוד שנים ארוכות.

איך תרצו לשתף?

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה