דף הבית >> הלוואות ללא בדיקת BDI >> הלוואה לבעלי חשבון בנק מוגבל
 

הלוואה לבעלי חשבון בנק מוגבל

במצבים של קושי כלכלי, הפתרון המתבקש הוא הלוואה מידית של כסף שיעזור לעבור את המשבר. כסף זמין שניתן להשתמש בו עד שהמצב יוטב וישתפר. לפעמים הלוואה משמשת ליצירת הפתרון עצמו. אולם במקרה בו הקושי הכלכלי נמשך מזה תקופה, עשוי המשבר להגיע למצב בו חשבון הבנק מוגבל.

מהו חשבון בנק מוגבל?

חשבון מוגבל, הוא חשבון שחזרו ממנו 10 צ'קים או יותר במהלך שנה. במקרה כזה, הבנק רשאי להגביל את החשבון לתקופה של לפחות שנה.משמעות ההגבלה היא, שאין שום אפשרות לבצע בחשבון פעולות בנקאיות. בתקופה זו, בה החשבון מוגבל, קשה מאוד להתנהל. כל פעולה כלכלית קטנה ביותר הופכת למבצע מורכב במיוחד. הנפגעים ביותר במקרה של הגבלת חשבון, הם בעלי עסקים קטנים שללא יכולת תנועה בחשבון הבנק, יתקשו מאוד להמשיך לנהל את העסק ומכאן, קצרה הדרך להתמוטטות העסק ולפשיטת רגל.
במצב של חשבון בנק מוגבל, הבנק יסרב באופן אוטומטי להעניק כל הלוואה שהיא. המקרה זה, הפתרון היחיד האפשרי הוא בקשת הלוואה ממקורות מימון חוץ בנקאיים. מקורות חוץ בנקאיים אלו, הם גופים חוקיים, הפועלים באופן מסודר לצורך מתן הלוואות ומימון.

אפשרויות הלוואה לבעלי חשבון בנק מוגבל:

אם לאדם יש בטחונות, בצורת נכסים, חשבון פנסיה או קופת גמל, ניתן לשעבד את הביטחונות כנגד ההלוואה. במקרה שהלווה לא יעמוד בתשלומי ההלוואה, יוכל המלווה לממש את הביטחונות לצורך כיסוי החוב. אופציה נוספת, שאינה מומלצת למי שיש חשש שלא יוכל לעמוד בתשלום ההלוואה, היא מתן הלוואה באמצעות ערבים- מכרים של האדם, שיהיו ערבים לכך שיחזיר את סכום ההלוואה במלואו. מצב זה מסכן את הלווה ואת הערבים באי נעימות רבה ונפילה כלכלית וחברתית.

במקרים בהם לא קיימים בטחונות:

במקרה של בעלי חשבון בנק מוגבל, יש צורך לבדוק היטב את יכולת ההחזר של הלווה. יש להתייעץ היטב עם איש מקצוע אמין ובעל ראייה רחבה ולתכנן היטב כיצד יוכל להחזיר את הכסף. עבור אדם במצב כזה, הלוואה  ממקור מימון חוץ בנקאי היא כאוויר לנשימה. אך, יש להיזהר שלא לקחת סיכונים מיותרים שרק יעמיקו את הבעיה הכלכלית הקיימת.
אצלנו ניתן לקבל הצעה כבר מהיום!
קבל/י הצעה להלוואה אונליין! 
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות
 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את התקנון האתר
  
כבר לא צריך לחפש שעות הלוואה,