תפריט

הלוואות במרכז

יוקר המחיה והמשכורות הנמוכות יוצרות מצבים כספיים קשים לחלק מהאוכלוסייה. משפחות רבות נמצאות ביתרת חובה בחשבון הבנק לאורך כל השנה וכשההכנסות נמוכות וההוצאות גבוהות קשה מאד לצאת מהמערבולת הזו. 

כשמלוא מסגרת האשראי מנוצלת מתחילות לצוץ בעיות עקב העובדה שהבנק מחזיר המחאות שניתנו לדוגמה לתשלום עבור שכר דירה או גני ילדים, מחזיר הוראות קבע של חשבונות חשמל, ארנונה או משכנתא ונוצר מצב שחייבים להכניס סכום כסף משמעותי לחשבון הבנק כדי שהמצב לא ידרדר במהירות לחשבון מוגבל. במקרים כאלה האופציה הנוחה ביותר היא קבלת הלוואה ורצוי להיערך לכך מראש ולבקש הלוואה לפני שמגיעים למצב הבעייתי בבנק, שעלול לגרום לנזק בלתי הפיך ולהשלכות לטווח הארוך. גורמים רבים במשק מציעים הלוואות בסכומים שונים ובתנאים ספציפיים לכל סקטור. הלוואות בקליק מבצעים בדיקה מקיפה עבור הלקוחות שלהם אצל כמה גורמים פיננסיים כדי להשיג עבור הלקוחות את התנאים הפיננסיים הטובים ביותר כך שהלקוח יוכל לעמוד בהחזרים הכספיים.


קבלת הלוואות מחברות כרטיסי האשראי
בשנים האחרונות הבינו חברות כרטיסי האשראי את הצורך העצום בציבור לקבלת הלוואות לצורך תזרים המזומנים במשק הבית או לצורך רכישות ותשלומים שונים כמו מימון לימודים, אירועים משפחתיים, רכישת רכב וכו’. החברות הללו יצרו מנגנונים נוחים מאד לתפעול שבאמצעותם יכולים הלקוחות להגיש את הבקשה לקבל אישור אוטומטי און ליין וליהנות מהעובדה שהכסף יועבר לחשבון הבנק תוך ימים בודדים.
* ההלוואות מוענקות לפרקי זמן קצרים או ארוכים על פי הוראת הלקוח ונושאות ריביות ועמלות.
* כל חברות כרטיסי האשראי בישראל מעניקות אפשרות להלוואות, ישראכרט, אמריקן אקספרס, ויזה כאל, דיינרס ולאומיקארד.

חברות חוץ בנקאיות
באזור המרכז קיימות חברות חוץ בנקאיות רבות המתנהלות כמו בנק לכל דבר. לקוחות המבקשים מהן הלוואות מקבלים כמה אופציות של הלוואות לטווח הקצר או הארוך תוך תשלום ריבית ועמלות על פי החלטתם. ברוב המקרים החברות הללו מאפשרות לאנשים פרטיים לקבל הלוואות בסדרי גודל שונים על פי המסוגלות הפיננסית שלהם לביצוע ההחזר.

* חברות חוץ בנקאיות מעניקות הלוואות לשכירים, עצמאיים, בעלי עסקים ואף לאוכלוסייה שיש להם בעיות כספיות כמו חשבון בנק מוגבל, המקבלים את הכספים במזומן.

* ההחזר מתבצע בתשלומים רצופים בסכום החודשי שנקבע מראש, דרך הוראת קבע, המחאות שכולן ניתנות מראש, חיוב בכרטיסי האשראי או במזומן.

* הלקוחות מבקשים ברוב המקרים להזרים את הכספים לחשבון הבנק כדי שיוכלו לכסות יתרת חובה או לבצע רכישות חשובות. קבלת ההלוואה אינה יוצרת שינוי במסגרת האשראי שנקבעה על ידי הבנק.

קבלת הלוואות מהבנק
כשהמצב בבנק לחוץ לא תמיד מסכים הבנק להעניק הלוואה לנוכח הסיכון שאולי הלקוח לא יוכל להחזיר את ההלוואה. בנוסף לכך, כדי ליצור מעטפת של הגנה מקטין הבנק במקרים רבים את מסגרת האשראי וגם מבקש בטוחות להלוואה. לקוחות רבים לא יוכלו לעמוד בדרישות הללו וההקטנה של מסגרת האשראי תיצור להם בעיה בהתנהלות היום יומית, זו הסיבה שלקוחות רבים מעדיפים לשמור על מסגרת האשראי הקיימת ולבקשה הלוואות מגורמים חוץ בנקאיים.

קבלת הלוואות על סמך חסכונות בבתי השקעות או חברות ביטוח
מי שיש לו חסכונות בחברות ביטוח או בבתי השקעות כמו קרנות פנסיה, קופות גמל וכו’ יכול לבקש מהגורמים הללו הלוואת גישור כשהחסכונות משמשים כבטוחה. הגורמים הפיננסיים הללו מאשרים בדרך כלל הלוואות בגובה כ – % 80 מסך הכספים הקיימים בקופה. הלקוח מקבל את הכספים כהלוואה ולכן הקרן ממשיכה לצבור ריביות עד מועד הפירעון בפועל. במהלך תקופה זו משלם הלקוח ריבית בלבד. אם סכום ההלוואה הוא כ – 70.000 ₪(,) ישלם הלווה ריבית חודשית בסך כ – 60 ₪ בלבד.
באפשרות זו הלקוח אינו מתחייב לתשלומים גבוהים בכל חודש ולכן החזר ההלוואה הקל מאפשר לו ליהנות מכספי ההלוואה ללא צורך לבצע החזרים בסכומים של אלפי שקלים בכל חודש והוא נהנה מהשקט הפיננסי.

המומחים הפיננסיים של הלוואות בקליק, בוחנים את ההצעות להלוואות השונות עבור לקוחותיה הרבים ולכל אחד מהם היא ממליצה על ההלוואה המתאימה לו ביותר הכוללת את הסכום שיאפשר לו לבצע את תכניותיו ואת תנאי החזר המתאימים ליכולות שלו.

הלוואות לעסקים
עסקים רבים זקוקים לכספים עבור הון חוזר כדי שהעסק ימשיך להתגלגל. קיימים פערים בין ההכנסות המתקבלות באיחור מהלקוחות עקב מוסר התשלומים הירוד וההתחייבות של העסקים לשלם במועד לרשויות, לעובדים ולגורמים הנוספים. הפערים הפיננסיים יוצרים בעייתיות מול מסגרות האשראי בבנק שלא תמיד מספיקות בתאריכים בעייתיים, לכן מבקשים העסקים השונים הגדלת מסגרת לתקופה מסוימת או הלוואה מהבנק.

אפשרות נוספת היא קבלת כספים מחברות חוץ בנקאיות או מגורמים פיננסיים אחרים, דבר שמזרים במהירות כספים לחשבון הבנק ללא פגיעה במסגרת האשראי.

* אם מדובר בעסק הזקוק לכספים באופן שוטף להון חוזר או לתכניות פיתוח, מומלץ לפנות לקבל הלוואות לעסקים דרך הקרנות הממשלתיות שהוקמו במיוחד כדי לקדם עסקים במשק, לתמוך בהם כך שיוכלו למנף את עסקיהם.

 

פירוט המימון הניתן בערבות מדינה:

סוג העסק

 

דרישת סף

הסכום המקסימלי של ההלוואה

 

בטוחות

עסק בהקמה

 

500.000 ₪

% 25

עסק  קטן

מחזור מכירות שנתי עד 6.250.000 ₪

500.000

25%

עסק קטן

מחזור מכירות שנתי מעל 6.250.000 ₪

%  8 מהמכירות

25%

עסק בינוני

 

%  8 מהמכירות

25%

עסק יצואן

 

%  12 מהמכירות

25%


בנק הפועלים באמצעות קרן פועלים:

סוג העסק

דרישת  סף

הסכום המקסימלי של ההלוואה

גרייס

בטוחות

עסק  קטן או עסק חדש

מחזור מכירות שנתי עד 5.000.000 ₪

500.000 ₪

עד 12 חודשים

% 10

עסק  קטן

מחזור מכירות שנתי מעל 5.000.000 ₪

% 10 מהמחזור או לחילופין עד 2 מיליון ₪, הנמוך מבניהם

עד 12 חודשים

% 10

בנק לאומי באמצעות קרן קורת:

סוג העסק

הסכום המקסימלי של ההלוואה

גרייס

בטוחות

כל עסק

1.000.000-750.000 ₪

6.שלושה חודשים

% 25

 
למידע נוסף אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

 

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם