חברות להלוואות

חברות להלוואות -החברות שאתה צריך

חברות להלוואת הפכו בשנים האחרונות לחברות חשובות ביותר בכל מה שקשור להלוואות. במקום לפנות לבנקים ולחכות לראות אם מאשרים לנו הלוואה, ניתן לפנות לחברות להלוואות למיניהם בין אם חברות פיננסיות, חברות אשראי ועוד. באמצעות חברות אלה ניתן לקבל ללא פרוצדורות מיותרות כפי שנהוג בבנק את ההלוואה שאתם זקוקים לה. אם בבנקים בשביל לקבל מימון אתם צריכים להציג בטחונות וערבים אצל החברות החוץ בנקאית המצב ממש לא כך.

למה כדאי לכם לעבוד עם חברות להלוואות ולא בנקים?

אם אתם נמצאים במצב בו הבנק אינו מאשר לכם הלוואה למרות הביטחונות שהצגתם לו, אתם חייבים למצוא אופציה אחרת על מנת לקבל את ההלוואה המיוחלת. באמצעות הלוואה מחברות להלוואות שונות אשר קיימות בשוק תוכלו לבחור את החברה שמתאימה לצרכים שלכם. כך למשל הלוואות מחברות פיננסיות מציעות מגוון מסלולי הלוואות בהתאם לצרכי הלקוח עם תנאי החזר נוחים וגמישים יותר מאשר הבנק. מעבר לכך רוב חברות ההלוואות מציעות אף ייעוץ פיננסי לעסקים קטנים, בינוניים וגדולים ואף ללקוחות פרטיים כיצד להתנהל נכון יותר עם הכסף שלכם, על מנת לא לקחת הלוואה. אם אתם רוצים לקחת הלוואה אך אתם נמצאים על פשיטת רגל ויש לכם חובות בהוצאה לפועל או שאתם בדיונים בבית משפט, רוב הסיכויים שהבנק שלכם לא יאשר לכם הלוואה כי הוא יגיע למסקנה שלא תוכלו להחזיר אותה עקב המצב בו אתם נמצאים.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001204912

הלוואות בערבות המדינה- ההלוואות המשתלמות ביותר והזולות

באמצעות הקרן בערבות המדינה ניתן לקבל הלוואות זולות יותר ביחס לבנק. מדובר על הלוואות בתנאי החזר נוחים וגמישים כך שאתם יכולים לעמוד בהם ללא כל בעיה. מעבר לכך, ההלוואות ניתנות ביחד עם ייעוץ עסקי לאורך כל הדרך במיוחד לעסקים קטנים ובינוניים אשר זקוקים לכסף נזיל וזמין בין אם זה לשרוד את חיי היום יום או להתרחבות העסק וקניית ציוד. הלוואות בערבות המדינה מאפשרת לעסקים קטנים ובינוניים לקחת סכומי כסף גדולים ללא כל בעיה. כמובן שעל מנת לקבל את ההלוואה יש לעמוד בקריטריונים השונים של הלוואה וכן יש לדון בבקשה ביחד עם הבנק על מנת להגיע להחלטה. בהלוואות מסוג אלה לבנק יש את כל הביטחון הדרוש לו והוא יכול לשחרר כספים בקלות רבה ועם תנאים נוחים יותר, כך שכולם יוצאים מרוצים מכך. אך על מנת לקבל הלוואה בערבות המדינה יש לעמוד בקריטריונים השונים, כך שלכל קרן יש את הקריטריונים שלה.

הלוואות מהבנקים- עוד אופציה שיש לכם

אם אתם מעדיפים לקחת את ההלוואה שלכם מהבנק לפני שאתם פונים לחברות הלוואה אחרות. חשוב שתדעו שאתם חייבים להראות לבנק בטחונות וערבים על מנת להוכיח לו שאתם יכולים לעמוד בהלוואה ולהחזירה בהתאם כפי שנדרש. אך קחו בחשבון אם אתם בתהליכים בהוצאה לפועל או בדיונים בבית משפט או אפילו במינוס לא תוכלו לקבל הלוואה. וזאת מאחר שעל מנת לקבל הלוואה יש צורך בביטחונות, תלושי משכורת ויציבות תעסוקתית על מנת שהבנק יוכל להיות בטוח שתוכלו להחזיר את ההלוואה שאתם לוקחים מדי חודש. מעבר לכך, על מנת לקחת הלוואה מבנק תצטרכו להגיע לבנק שלכם אלא אם כן מדובר בהלוואה ברגע אשר ניתנות באמצעות האתר או דרך הטלפון. כאשר תגיעו לבנק עצמו תצטרכו להגיע עם כל הביטחונות הנדרשים כולל ערבים.

מה הם הפרמטרים לבחירת חברת הלוואות מתאימה?

על מנת לבחור חברת הלוואות מתאימה חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים אשר יחסכו מכם זמן יקר וכסף. פרמטרים אלה כוללים:

ריבית- חשוב שתדעו מהו אחוז הריבית שאתם עומדים לשלם על ההלוואה שאתם לוקחים. האם מדובר בריבית אטרקטיבית או ריבית גבוהה ולא משתלמת. חשוב שתעשו כמה בדיקות כלליות לבדיקת הריבית בין כמה בנקים שונים. במידה והוצעה לכם ריבית גבוה אל תיקחו את ההלוואה, אך אם הריבית היא סבירה ותנאי ההחזר שלכם נוחים אל תהססו לקחת.

תנאי החזר- תנאי ההחזר של ההלוואה צריכים להיות גמישים ונוחים. ככל שתנאי ההחזר שלכם יהיו נוחים וגמישים יותר, כך הסיכוי שתחזירו את ההלוואה יהיה גדול יותר. חשוב שתבחרו את חברת ההלוואות בהתאם לצרכים האישים שלכם וכן תבררו אם ישנה תקופת גרייס להחזר ההלוואה במיוחד בתקופות לא טובות שבהם אתם נתקלים.

המלצות- חשוב שתבקשו המלצות מחברים או בני משפחה קרובים אשר לקחו את ההלוואה מחברה מסוימת ויש להם דברים טובים להגיד על החברה עצמה. ניסיון עם חברת הלוואות נותן לנו מידע רב האם לקחת הלוואה מהחברה או לא. הודות למהירות התגובה, תהליכי הבירוקרטיה בה ועוד ניתן לדעת אם החברה מתאימה לצרכים האישיים שלנו או לא.

התמקחו על הלוואה- מאחר ששוק ההלוואות הוא שוק גדול עם הרבה מאוד חברות וסוגי הלוואות שונות, חשוב להתמקח על הלוואה שאתם רוצים לקחת. אם פניתם לחברת הלוואות וקיבלתם הצעה להלוואה בתנאים טובים יותר מאשר חברה אחרת, אמרו לחברה שקיבלתם תנאים טובים יותר ותראו מה החברה יכולה לעשות עבורכם. על מנת שתהיו לקוחות של החברה החברה עצמה תעשה הכל עד כדי הורדת הריביות. זכרו שלכם יש את הכח להשפיע על החברה עצמה והחברה זקוקה לכם.

היזהרו משוק אפור- אם אתם לא רוצים להסתבך עם השוק האפור רצוי שלא תתפתו להלוואות נמוכות מדי שנשמעות לכם אטרקטיביות. השוק האפור מציע הלוואות אטרקטיביות ביותר אך הלוואה זאת עלולה לעלות לכם כסף יקר ואף בחייכם. בדקו טוב טוב שמדובר בחברה חוקית ולא חברת שוק אפור. והכי חשוב פנו לחברות מוכרות כמו חברות הביטוח השונות שנותנות מימון, חברות האשראי ועוד.

בחירת חברה בהתאם לפרמטרים הבאים בין אם היא מחברת האשראי או מחברת הביטוח, תבטיח לכם בחירה נכונה ותחסוך לכם כסף יקר וזמן. אל תשכחו שהלוואות יש להחזיר לכן חשוב מאוד שההלוואה שלכם תהיה בריבית לא גבוהה ובהחזרי תשלום נוחים וגמישים. באמצעות כל אחד מהפרמטרים הנ”ל תוכלו לבחור בצורה נכונה וחכמה את ההלוואה שמתאימה לכם.

שלחו הודעה