תפריט

הלוואות ללא בדיקת BDI

הלוואות ללא בדיקת BDI

גורמים פרטיים וגורמים עסקיים שונים הזקוקים להלוואות לצורך מימון לימודים לילדים, הון חוזר, פיתוח עסקי, החזר חובות וכו', נתקלו לא אחת במהמורות ובהתנגדויות בדרך לקבלת ההלוואות מכיוון שיש להם רישום שלילי שבוצע על ידי חברת BDI.

בהלוואות בקליק  אנו מאשרים הלוואות לכל גורם פרטי או עסקי ללא בדיקה אם קיים רישום שלילי מסוג זה כלל.

מהו רישום שלילי BDI

על פי החוק שנכנס לתוקפו בשנת 2004 בדבר שירותי נתוני אשראי, קיימת אפשרות לגורמים שונים כמו בנקים וחברות חוץ בנקאיות לקבל מידע לגבי הנושאים הכספיים של כל לקוח בהתאם לרישיון שהוענק לה לשם כך. חברה שאינה בעלת רישיון זה, לא תוכל לשלוף את המידע ואם תפעל כך תואשם בדין פלילי.

המטרה של הגורמים הפיננסיים השונים העוסקים במתן מימון חוץ בנקאי היא לקבוע את הסיכוי לקבלת החזר מלוא ההלוואה אם היא תינתן ללקוח ומצד שני לאמוד את הסיכון בעובדה שהלקוח לא יוכל לעמוד בהחזרים הכספיים וכך יסכן את יציבותו של הבנק.

נתונים הנאספים בחברות BDI

חברת BDI  אוספת מידע על רב על אנשים פרטיים ועל עסקים שונים הפעילים בישראל. בנוסף לכך היא מקבלת מידע יזום מגורמים ממשלתיים כמו לשכות ההוצאה לפועל המיידעות על פתיחת כל תיק ועל פרטי המידע הפיננסי המופיע בו עד חמש שנים, בנקים וחברות אשראי ממועד העברת ההתראה על הבעיה הכספית ועד חלוף חמש שנים, כונס הנכסים הרשמי ממועד ביטול הליך שהיה קיים כמו פשיטת רגל ועד חלוף שבע שנים.

מתן הלוואות 

בהלוואות בקליק הנציגים המקצועיים שלנו אינם בודקים נתונים במאגרי המידע, הנתונים הנוכחיים או נתוני העבר אינם רלוונטיים מבחינתנו. המטרה שלנו היא לעזור ללקוח שלנו הזקוק לכספים, לאשר לו הלוואה כך שיוכל לבצע את התכניות החשובות בעיניו, לעניינים אישיים, משפחתיים או עסקיים.

הלוואות חוץ בנקאיות

אחד היתרונות האקוטיים של לקיחת הלוואה מגורם חוץ בנקאי הוא העובדה שההלוואה אינה יוצרת כל שינוי במסגרת האשראי. הבנק המסחרי בו מתנהל חשבון הבנק של הלקוח אישר מסגרת אשראי מסוימת ללקוח. הלקוח מקבל מימון מגורם חוץ בנקאי שאינו קשור לבנק ולכן לקיחת הלוואה זו אינה קשורה למסגרת הקיימת כך שאינה מקטינה את היקפה.

זאת לעומת מקרים שבהם הלקוח לוקח הלוואה מהבנק. לנוכח הסיכון, מחליט הבנק לצמצם את מסגרת האשראי כדי שהלקוח לא יצבור סכומי חוב גבוהים לבנק לנוכח הסיכון בעובדה שהוא לא יוכל לעמוד בהחזרים.

ההלוואות on line  ניתנות לכל דורש ללא צורך בערבים או בביטחונות כלשהם. כדי להקל על הלקוח מתואמים עבורו תנאי החזר אופטימליים הכוללים פריסה למספר גדול מאד של תשלומים לאורך כמה שנים, ריבית הוגנת ומינימום של עמלות.

מתן גרייס

כשלקוח מבקש הלוואה, ברור שמצבו הכספי גרוע. הזרמת הכספים מידית משחררת את הלחץ שהוא היה שרוי בו אך הוא זקוק לפרק זמן נוסף של התאוששות. הפתרון לכך הוא בעובדה שאפשר לדחות את מועד תחילת התשלומים לפרק זמן של כמה חודשים עד שהמצב ישתפר באופן משמעותי.

במקרים האלה, הלקוח מקבל את ההלוואה, אך לא מתחיל לשלם את ההחזרים באופן מידי אלא רק לאחר כמה חודשים על פי מה שסוכם עם הגורם החוץ בנקאי.

מתן אשראי לעסקים

עסקים הזקוקים לכספים כדי לסגור אובליגו שצמח לממדים גבוהים, לצורך פיתוח עסקי כמו רכישת ציוד, מכונות, או לביצוע שיפורים במושכר ועוד, נהנים מהלוואת on line  מצוינת ומהירה שפותרת להם את הבעיות בהליך מזורז. כך יתרת העובר ושב יורדת לקו האפס ואין סכנה פיננסית לפעילות העסקית. כשקיימת גלישה ממסגרת האשראי, דבר זה עלול ליצור מצב שבו הבנק יחזיר המחאות, הוראות קבע וכו' . כדור שלג זה יכול להתגלגל במהירות למצב שבו החשבון יהיה מוגבל והפעילות העסקית תהיה בסכנה. לכן יש לתפוס ולהבין את הבעייתיות בזמן, לקבל מימון ולהזרים הכספים לבנק כדי לעצור את הסחף ואת המצב המסוכן מאד לעתידו של העסק.

גורמים חוץ בנקאיים מובילים

הלוואות on line  מקשרים בין הלקוחות הפרטים והעסקיים לגורמים פיננסיים מובילים במשק שיאשרו להם מימון בנקאי כמו לדוגמה, הלוואה בערבות מדינה, קרנות סיוע שונות כמו קרן תבור, הקרן של הסוכנות היהודית, הקרן של בנק הפועלים וקרנות נוספות. כמו כן חברות השקעות במשק, חברות ביטוח ואפשרויות פיננסיות נוספות.

אנו בודקים את הצורך של כל לקוח ומתאימים עבורו את החליפה הנכונה כך שהוא יוכל לעמוד בהחזרים החודשיים.  זאת כדי למנוע עומס גדול מדי של הוצאות על העסק שעלול להחזיר את הגלגל אחורה וליצור שוב בעיה קיומית לעסק.

שירות של הלוואות on line

השירות היוצא דופן של הלוואות on line  מעניק מעטפת מושלמת לכל לקוח. אנו מציעים לכל לקוח כמה אפשרויות להלוואות במסלולים ייחודיים הכוללות תנאי החזר שונים. תקופות החזר קצרות או ארוכות, הצמדה לריבית או למדד, מתן תקופת גרייס או ללא תקופת גרייס ובחירת גובה ההחזר החודשי על פי היכולות הפיננסיות של העסק.

היועצים המקצועיים שלנו, מסבירים ללקוחות את האפשרויות המוצעות להם מהגורמים הפיננסיים השונים כדי שהם יחליטו מהו הנתיב הנוח ביותר עבורם והמשרת נכון ביותר את מטרתם.