הלוואות באופן ישיר

חברות האשראי החוץ בנקאיות מציעות פתרונות מעשיים ומושלמים עבור מי שזקוק לכסף מידי. ההלוואות החוץ בנקאיות מוצעות בריביות הוגנות ובעמלות סבירות.

כמעט כל לקוח המבקש הלוואה מקבלת הלוואה באופן ישיר מחברה זו והכסף מועבר מידית לחשבון הבנק של הלקוח.

הלוואה לכל מטרה

כל לקוח הפונה באופן ישיר לחברת אשראי חוץ בנקאית הלוואה בקליק, מקבל הלוואה בסכום הכספי הנחוץ לו תוך עריכת חוזה בין הצדדים. החוזה מסדיר את אופן ביצוע ההחזר הכספי, גובה הריביות והעמלות ואת חודשי הגרייס אם נקבע שיהיו כאלה. הנושא המהותי בהלוואות הללו הוא הבטוחות. ככל שסכום ההלוואה עולה כך גם עולה הצורך להגדיל את הבטוחות כדי להפחית את רמת הסיכון שלוקח הגורם החוץ בנקאי על עצמו אם הלקוח לא יעמוד בהחזר ההלוואה.

היתרון בהלוואות שייר

מערכת האשראי החוץ הבנקאית מתנהלת בנפרד ואינה חופפת למה שקורה בחשבון העובר ושב של הלקוח. לאחר החתימה על החוזה והעברת הבטוחות, הלקוח מכין את אמצעי התשלום, אם באמצעות המחאות הוא מוסר את כל ההמחאות עבור כל חודשי ההחזר, אם בכרטיס אשראי, מתבצעת העסקה בפועל ואם באמצעות הוראת קבע, מחתים הלקוח את נציג הבנק על המסמך וכך אפשר יהיה לגבות את ההחזרים על פי המועד שנקבע.

רוב הלקוחות מעדיפים שהתשלום החודשי ירד בפועל לאחר המועד שבו נכנס באופן קבוע השכר כמו לדוגמה אחת בחודש או עשירי בחודש. כשהמשכורת החשבון הבנק קיים סיכוי סביר וכמעט בטוח שיהיה בחשבון די כסף או מסגרת אשראי פנויה כך שהחיוב יכובד.

הלוואת באופן ישיר לעומת הלוואה מסניף הבנק

בסניף הבנק הליך קבלת ההלוואה הוא מסורבל הרבה יותר מזה בחברת האשראי החוץ בנקאית. לוקח זמן עד שהפקיד בודק את כל הנתונים כמו סך המשכורות הנכנסות מדי חודש, כמה זמן עובד הלקוח במקום העבודה שלו, אם המצב בחשבון הבנק הוא בדרך כלל ביתרת זכות או בחובה, אם קיים ניצול מלוא מסגרת האשראי או אין בו שימוש וכו' .

 

הנתונים האקוטיים הללו הם שיעזרו לפקיד לגבש החלטה ולהציע ללקוח הלוואה בתנאים טובים יותר או פחות. במקרים רבים יחליטו הפקידים בבנק לאשר הלוואה אך במקביל להקטין סיכונים וכך יש החלטה מקבילה להקטין את מסגרת האשראי ממנה נהנה הלקוח לאורך שנים.

לא כל הלקוחות מנצלים את מסגרת האשראי, הכול תלוי ברמת ההוצאות בכל חודש. יש חודשים שבה המסגרת מנוצלת עד תום ויש חודשים שהיתרה היא בזכות. אך עצם הימצאותה של מסגרת האשראי בחשבון העובר ושב מעניקה ביטחון ללקוח והוא יודע שאם יזדקק לסכום כסף לא צפוי הוא תמיד יוכל למשוך מהבנק כיוון שהמסגרת תאפשר לו זאת.

חוות דעת של רואה חשבון או כלכלן

עם הדרישה להקטנת המסגרת, הלקוח נמצא במלכוד, קשה לו לקבל החלטה, הביטחון העצמי התפוגג והוא זקוק לחוות דעת של מישהו ניטרלי כדי לצאת מהסבך. אחת האפשרויות היא להתייעץ עם רואה חשבון או כלכלן שיראה את כל הנתונים של ההלוואה החוץ בנקאית מול ההלוואה הבנקאית יבחן אותן לעומק ויגיע למסקנה מהי האופציה הנכונה והלא מסוכנת עבור הלקוח.

לעיתים ההצעה של ההלוואה מהמקור החוץ בנקאי היא מעט יקרה יותר אך לאור העובדה שאין פגיעה במסגרת האשראי בחשבון עובר ושב, היא כדאית יותר. הדברים בנושא זה משתנים באופן מהיר ולכן כל הצעה נבדקת לגופה.

גורמים מלווים בהלוואת ישיר

יוקר המחיה בישראל והשחיקה בשכר לאורך שנים רבות יצרו מצבים רבים שבהם הלקוחות זקוקים להלוואות ישירות כיוון שללא סכום מהותי עבור צורך אקוטי מסוים, הם לא יוכלו להסתדר. זה קורה בעת הצורך ברכישת דירה, שיפוץ דירה, רכישת רכב, מימון לימודים, אירוע משפחתי וכו'.

כניסה של סכום חד פעמי של כסף גדול כהלוואה פותרת ללקוח את הבעיה והוא יכול לממש את התכניות השונות שלו. ההלוואה יצרה עבור הלקוח שקט נפשי וסיפוק רב על כך שהוא הם הצליח להגשים את המשימה.

השלב הבא והחשוב הוא עמידה בתנאי ההלוואה. כל לקוח מודע לגובה התשלום החודשי והוא עושה כל שניתן כדי שהיתרה בחשבון תאפשר את התשלום החודשי לכיסוי ההלוואה באופן קבוע.  

כל פיגור בתשלום ההלוואה עלול לגרור בעיות ללווה ולכן יש לעשות כל שניתן כדי לא להגיע למצבים הללו.

בטוחות

הן הבנקים והן החברות אשראי החוץ בנקאיות מבטיחות את עצמן במקרה שלא יתקבל החזר של מלוא ההלוואה כולל הריבית והעמלות. הבטוחות מושגות על ידי שעבוד נכסים שערכם גבוה יותר מערך ההלוואה. האפשרויות הן שעבוד של חסכונות נזילים, רכב, דירה וכו'

עם סיום התשלום של כל ההלוואה יש להקפיד ולקבל מסמך על הסרת השעבוד.

הלוואות ישיר

ההצלחה הגדולה של ההלוואות הניתנות על ידי גורמים חוץ בנקאיים היא גם העובדה שאפשר לקבל הלוואה על סמך כספים בחברות ביטוח או קופות גמל ופנסיה בחברות הביטוח.

כדי לא לשלם מס גבוה על המשיכה, אפשר לקבל הלוואה על סמך הכספים הללו ולשלם מדי חודש רק ריבית מינימלית. עם תום תקופת החיסון יבוצע תחשיב סופי וסך ההלוואה יקוזז מיתרת הכספים בחשבון העמית.

איך תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים אחרונים

עמודים

ימים
שעות
דקות
שניות

הלוואה מיידית לכל מטרה

עד 150,000 ₪

בודקים ומאשרים תוך 24 שעות