הלוואות בישראל

הלוואות בישראל

יוקר המחיה בישראל, נטל המיסוי והתשלומים השונים יוצרים מצבים רבים שבהם אנשים פרטיים נקלעים למערבולת של חובות עקב ההוצאות הרבות שקשה מאד לעמוד בהן. כששני בני הזוג מרוויחים משכורות ממוצעות, ההכנסה החודשית אינה מספיקה לצרכים הבסיסיים ולכן מחודש לחודש היקף החובות גדל.

בהתחלה חשבון הבנק נמצא ביתרת חובה אך בתוך מסגרת האשראי ובהמשך מגיעים לחריגה מהמסגרת דבר שיוצר בעייתיות בהמשך ההתנהלות מול הבנק ומול כל הגורמים האחרים כמו תשלומי שכר דירה או משכנתא וחשבונות שוטפים במועד.

הלוואה מגורם חוץ בנקאי

במקרים מסוג זה הפתרון היעיל והמהיר ביותר הוא לקיחת הלוואה חוץ בנקאית טרם ההגעה לקו האדום כדי למנוע בעיות אפשריות.

הלוואה בקליק מאפשרת לכל לקוח לקבל הלוואה בסדר גודל הכספי שהוא מבקש בתנאים ייחודיים. נציגי החברה מבקשים עבור כל לקוח כמה הצעות מחיר ובוחנים את כולן באופן מדוקדק כדי להצביע על ההצעה המשתלמת ביותר עבור כל לקוח.

הכלכלנים המנוסים שלנו מבצעים את החישובים הנדרשים ומסבירים ללקוח את האפשרויות השונות העומדות בפניו. בכל הלוואה יש לשלם ריביות ועמלות בעלויות סבירות והוגנות.

אחד הנושאים האקוטיים בכל הלוואה הוא תקופת ההחזר. לקוחות המצויים בבעיה כספית נוטים לפרוס את החזר ההלוואה למקסימום תשלומים כדי שהסכום החודשי יהיה נמוך וכך הם יוכלו לעמוד בהחזרים כל לקוח מודע מראש לסכום שיש לשלם בכל חודש ועושה כל שניתן כדי שהיתרה בחשבון הבנק תאפשר את ביצוע התשלומים.

ההקלה הנפשית לאחר קבלת ההלוואה

המצב בחשבון הבנק מדיר שינה מעיניהם של הלקוחות וברגע שהם מקבלים אישור להלוואה והכסף מוזרם די מהר לחשבון הבנק, יש רגיעה ושקט נפשי. המתח ששרר לאורך כל התקופה האחרונה מתפוגג וכך יכול הלקוח להמשיך בחייו הנורמטיביים בהם הוא עסוק עם משפחתו ועם פרנסתו.

חובות של לקוחות

הסחרחרת הבלתי נגמרת של החובות מצטברת במקרים רבים עקב סיבות שאינן תלויות בלקוח כמו אדם שרימה אותו בהתנהלות עסקית מסוימת או עקב פעילות פיננסית ללא מחשבה קדימה. החברות החוץ בנקאיות שעוזרות לכל אזרח מצליחות במקרים רבים להוציא אותו אט אט מהסבך שאליו נקלע כיון שהוא קיבל פתרון זמני בדמות הלוואה, במקביל הוא מטפל בנושא הפרנסה שלו ודואג שיהיו הכנסות רבות יותר, כך הוא מסוגל בחלק מהמקרים להפחית מחובותיו תוך ביצוע תשלום חודשי להחזר ההלוואה.

מטרות ההלוואות החוץ בנקאיות

גורמים רבים הזקוקים לכסף עבור תשלומים צפויים או לא צפויים למטרות כמו מימון לימודים, תשלומים עבור רכב, דירה, אירוע משפחתי, שיפוץ דירה, נסיעה לחו"ל וכו', יכולים לפנות לחברות החוץ בנקאיות הקיימות בארץ דרך הלוואה בקליק ולקבל את ההלוואה בסכום הנדרש להם.

סוגי הלוואות במשק הישראלי

בנקים מסחריים

האפשרות הראשונה היא לפנות לסניף הבנק בו מתנהל חשבון הבנק של הלקוח ולבקש הלוואה. הבנקים מאפשרים ללקוחות רבים לקבל הלוואות על פי מצבם הכספי. אם מדובר בלקוח נורמטיבי המפקיד כספים בכל חודש כמו משכורות ומתנהל כראוי כך שאינו חורג מהמסגרת שהוקצתה לו, קיימת סבירות גבוהה שנציג הסניף יאשר לו הלוואה. בחלק מהמקרים וכדי לא ליצור סיכונים לבנק, מקצץ הסניף במקביל בסכום מסגרת האשראי שהוקצתה ללקוח.

בהלוואות הללו קיימים כמה מסלולים של פריסת החובות לפרקי זמן שונים והצמדה למטבע חוץ או למדד. גובה העמלות והריביות משתנה על פי רמת הסיכון של הבנק ועל פי אופן ההתנהלות של הלקוח בשוטף

קיימים גם מקרים לא מועטים שבהם הבנק משיב בשלילה ללקוח לאור הבעיות החוזרות ונשנות בהתנהלות בחשבון הבנק שלו. הבנק חושש ממצב שללקוח לא תהיה יכולת פיננסית לעמוד בהתחייבויות ולכן הבנק יצטרך לספוג את ההפסד.

חברות ביטוח

חברות הביטוח השונות בישראל מחזיקים כספים רבים ששייכים לציבור הרחב כמו קופות גמל וקופות פנסיה. כדי לשמור על ערכו של הכסף, מעוניינות חברות הביטוח לתת הלוואות וליהנות מהכנסה נאה בזכות הריביות הסבירות שמשלמים הלקוחות.

חברות כרטיסי האשראי

לחברות הללו קיימים כספים רבים ולכן הם מעוניינים לנתב חלק מהכספים הללו לטובת מתן הלוואות וליהנות מהריביות ומהעמלות הנאות. כל חברות כרטיסי האשראי מאפשרות קבלת הלוואות מהירות ונוחות, ויזה כאל, לאומיקארד, ישראכרט ואמריקן אקספרס.

קיימים כמה מסלולים הבנויים מהלוואה לטווח ארוך לצורך רכישה גדולה כמו רכב או עלויות גבוהות כמו נסיעה לחו"ל או שיפוץ מאסיבי בבית. כמו כן קיימות הלוואות בסכומים קטנים על פי היתרה הפנויה במסגרת האשראי שהוקצתה לכל לקוח.

קל מאד לקבל את ההלוואות הללו בלחיצת כפתור באתר האינטרנט ולהגיע לפתרון כמעט מידי לבעיה הפיננסית שנוצרה. ברוב המקרים לא נדרשים הלקוחות להעמיד בטוחות או ערבויות עבור ההלוואות הללו.

חברות השקעות ומימון

חברות חוץ בנקאיות רבות עוסקות במתן הלוואות לאחר שקיבלו אישור לכך ממשרד האוצר והן פועלות בפיקוחו. החברות הללו מאשרות הלוואה כמעט לכל דורש, כולל אלו שהם בעלי חשבון מוגבל, מסורבי משכנתאות, אנשים בעלי חובות אצל גורמים שונים וכו'.

כדי להגן על עצמם ולהפחית את הסיכון הכספי, הם גובים עמלות וריביות מוגדלות, מבקשים ערבויות כמו שיעבוד דירה או רכב כבטוחה במקרה שהלקוח לא יוכל מסיבות שונות לעמוד בהחזרים השוטפים.

הלוואות בקליק דואגת לכל לקוחותיה ומעניקה להם מעטפת של מידע לאורך כל הדרך עד קבלת ההחלטה על ההלוואה הטובה ביותר עבורם שתשרת את מטרתם.

איך תרצו לשתף?