הלוואות בהרצליה

תושבי הרצליה והסביבה הפונים להלוואות בקליק נחשפים לשפע של אפשרויות לקבלת הלוואות מהירות בתנאים מסחריים טובים שיפתרו להם את בעיית מצוקת המזומנים שבה הם מצויים. הגופים הפיננסיים השונים מציעים כמה סוגי הלוואות אך יש לדעת מיהו הגורם המלווה כדי לבצע את ההלוואה בראש שקט.

 

הלוואות בנקאיות
הבנק מציע כמה אפשרויות של הלוואות בתנאים מסחריים שונות על פי גובה ההלוואה, שיעור הריבית והעמלות הנלוות. חלק מההלוואות הן הלוואות בלון שבהן מחזירים את הקרן בבת אחת בתום התקופה או הלוואות שבהן קיים לוח סילוקין שעל פיו מחזירים בכל חודש גם את הקרן וגם את הריבית. הבנק מחליט על פי מצבו הפיננסי של כל לקוח אם הוא יוכל לקבל הלוואה ובאילו תנאים וזאת כדי לא לסכן את איתנותו הפיננסית של הבנק, אם הלקוח לא יוכל להחזיר את הסכום שקיבל. בהתאם למקרה, מבקש הבנק נתוני עושר של הלקוח, בטוחות, משכון או שעבוד נכס או רכב.

הלוואות מחברות כרטיסי האשראי
כדי לא לעמוד במצבים מביכים מול פקידי הבנק, מעדיפים לקוחות רבים לבקש הלוואה מחברת כרטיסי האשראי. באופציה זו ברוב המקרים מנהלים הכול דרך המחשב או מקסימום טלפונית עם נציג החברה כל המידע מוצג כולל אופציות ההחזר הריביות והעמלות כך שמהר מאד הלקוח מקבל החלטה ופותר את הבעיות הכספיות שהעיקו עליו בימים האחרונים, כיוון שהכסף מועבר לחשבון תוך יומיים שלושה. מדובר בהלוואות מאד נוחות, במקצתן הריבית היא די גבוהה אך קיימת אפשרות להחזיר את הקרן תוך פרק זמן קצר יותר וכך לחסוך את כל הריבית העתידית. כדאי מאד להשתמש באופציה זו אם מקבלים פתאום סכום כסף לא מתוכנן כמו בונוס במקום העבודה.

הלוואות חוץ בנקאיות
מספרם של הגורמים המעניקים הלוואות חוץ בנקאיות בהרצליה ובערים הסמוכות גדל מאד בשנים האחרונות. היצע זה מאפשר לכל לקוח לקבל הלוואה בתנאים טובים ותוך פרק זמן די קצר. ההלוואות דרך הגורמים הללו הן לכל מטרה וברוב המקרים מבקש ההלוואה מקבל אישור לסכום הכספי שביקש או לחלק גדול ממנו וכך מקדם את התהליך. אפשר לבצע את ההחזר הכספי לגורמים הללו באמצעות הוראת קבע בתאריך קבוע בכל חודש, באמצעות חיוב כרטיס האשראי אם יש מסגרת פנויה בגובה הכספי הנדרש, במזומן או באמצעות המחאות שמועברות מראש לגורם המלווה. אם לדוגמה החליט הלקוח על הלוואה לארבע שנים הוא יכין ארבעים ושמונה המחאות דחויות ורצופות על פי לוח הסילוקין.
הגורמים החוץ בנקאיים מקבלים אישור ממשרד האוצר לפעול לאחר בדיקה של אופן התפעול שלהם והרגולטור גם מפקח עליהם כדי לוודא שהכול נעשה על פי ההנחיות שניתנו מראש.

הלוואות חברתיות
אופציה די חדשה המקשרת בין שני אנשים זרים שהאחד רוצה להלוות כספים והשני זקוק לכספים מסיבות כאלו ואחרות. המלווה מעוניין להרוויח את סכומי הריבית כיוון שהם גבוהים יותר מהריבית בבנקים והלווה מעוניין לשם ריבית מופחתת. שני הצדדים מבצעים עסקה שטובה להם ונותר רק לקוות שהלווה יעמוד בכול ההתחייבויות וישלם במועד את כל אחד מהתשלומים עד ביצוע מלוא החזר התשלום.

הלוואות משפחתיות
האופציה הזו קיימת תמיד ומי שזקוק לכספים מחליט אם להשתמש בדרך זו. לא תמיד נעים לבקש כספים מקרובי משפחה ולעיתים עקב חוסר הנעימות, לא מבקשים הלוואה משפחתית. אחרים מחליטים שעדיף לבקש מגורם משפחתי ולא מגוף פיננסי ולכן מבצעים זאת באופן מסודר כולל חתימה על הסכם המפרט את אופן ההחזר וזאת כדי לא ליצור מצבים משפחתיים לא נעימים מול הגורם המלווה או מול שאר בני המשפחה.

הלוואות לעסקים
עסקים רבים פונים לבנקים כדי לבקש הגדלה של מסגרת האשראי או קבלת הלוואה להתנהלות השוטפת. על פי מרקם היחסים עם הבנק. יהיו מקרים שהבנק יעניק ברצון הלוואה בתנאים מועדפים ומקרים אחרים שהבנק יחשוש עקב מצבו הכספי של הלקוח ויעדיף להקטין את הסיכונים ולא לאשר לו את ההלוואה. במצב זה פונים אנשי העסקים לבתי השקעות, חברות ביטוח וגורמים חוץ בנקאי אחרים כדי לקבל הלוואה הנחוצה להם בהקדם. 
ברוב המקרים הם יקבלו הלוואות ויידרשו להעביר גם בטוחות כמו שעבוד נכס, רכב או חתימה של ערב שיחתום בפניהם שהוא אחראי על החזר ההלוואה אם הם לא יצליחו לעמוד בהחזרים.

הלוואות בהיקפים גדולים לאנשי עסקים
לגבי הלוואות לצורך הקמת עסק, התרחבות עסקית או הון חוזר בקנה מידה גדול רצוי לפנות לאחת הקרנות הממשלתיות שהוקמה לצורך עידוד הצמיחה במשק, הרחבת הפעילות העסקית וקידום התעסוקה, היצוא ורבדים נוספים בתעשייה ובמסחר. מומלץ להגיע לבנקים עם יועץ כלכלי שידבר עם נציגי הבנק בשפתם ויציג להם את התכנית העסקית ואת החזון של העסק שההלוואה נדרשה למימושו. מומלץ להגיע לבנקים עם יועץ כלכלי שידבר עם נציגי הבנק בשפתם ויציג להם את התכנית העסקית ואת החזון של העסק שההלוואה נדרשה למימושו. 

 

פירוט המימון הניתן בערבות מדינה:

סוג העסק

 

דרישת סף

הסכום המקסימלי של ההלוואה

 

בטוחות

עסק בהקמה

 

500.000 ₪

% 25

עסק קטן

מחזור מכירות שנתי עד 6.250.000 ₪

500.000

25%

עסק קטן

מחזור מכירות שנתי מעל 6.250.000 ₪

%  8 מהמכירות

25%

עסק בינוני

 

%  8 מהמכירות

25%

עסק יצואן

 

%  12 מהמכירות

25%

 

קרן פועלים:

סוג העסק

דרישת  סף

הסכום המקסימלי של ההלוואה

גרייס

בטוחות

עסק  קטן או עסק חדש

מחזור מכירות שנתי עד 5.000.000 ₪

500.000 ₪

עד 12 חודשים

% 10

עסק  קטן

מחזור מכירות שנתי מעל 5.000.000 ₪

% 10 מהמחזור או לחילופין עד 2 מיליון ₪, הנמוך מבניהם

עד 12 חודשים

% 10

 

קרן קורת של בנק לאומי

 

סוג העסק

הסכום המקסימלי של ההלוואה

גרייס

בטוחות

כל עסק

1.000.000-750.000 ₪

6.שלושה חודשים

% 25

 

 

 למידע נוסף אנא השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

שלחו הודעה