הלוואה ללא כרטיס אשראי

החזר הלוואות

הלוואות בקליק מעניקים הלוואה לכל מטרה, בכל סדר גודל ובשיטות נוחות במיוחד לביצוע ההחזר הכספי.

קיימות כמה שיטות להחזר ההלוואות, כמו תשלום באמצעות הוראת קבע, כרטיסי אשראי או המחאות. מי שאין ברשותו כרטיסי אשראי יכול לבחור בשיטות האחרות לצורך ביצוע ההחזר.

אפשר לחתום על הוראת קבע וכך בכל חודש יורד הסכום החודשי הרשום בלוח הסילוקין של ההלוואה או לחילופין אפ/שר להכין המחאות על פי פריסת התשלומים שנקבעו. אם נלקחה לדוגמה הלוואה לפרק זמן של 36 חודשים, יכין הלקוח 36 המחאות בערך הכספי שנקבע לכל תשלום.

למי שאין כרטיס אשראי, זו לא בעיה כי ישנן כאמור דרכים אחרות לצורך ההחזרים הכספיים.

קבלת הלוואות בקליק

הלוואות בקליק היא חברה חוץ בנקאית המאפשרת ללקוחותיה ליהנות מהלוואות בכל סדר גודל ולכל מטרה. החברה עובדת עם לקוחות רבים באופן שוטף.

לאנשים פרטיים יש לחצים כספיים שבעקבותיהם הם מבקשים הלוואות כדי לסגור יתרת חובה בחשבון הבנק או לצורך מימון לימודים שלהם או של ילדיהם, תשלום עבור שמחות משפחתיות, רכישת דירה או רכב. ההלוואות המידיות של הלוואות בקליק יצרו עבורם עוגן בטוח תוך פרק זמן קצר.

גם אנשי עסקים רבים זקוקים להזרמת כספים לחשבון הבנק כדי לסגור יתרות חובה בעייתיות, לצורך פיתוח עסקי, הגדלת כמויות היבוא או כל פריצת דרך במהלך העסקים.

 

תשלום בגין ההלוואה

גם למי שאין כרטיס אשראי יכול לקבל הלוואה בהתאם לצורך הכספי שלו. להלוואה זו קיימות גם עמלות וריביות. ההחזר יהיה באמצעות המחאות או הוראת קבע.

נציגי השירות שלנו ישמחו להציע לכם כמה דרכים ואפשרויות להחזר ההלוואה שאושרה לכם, לפריסת התשלומים לאורך כמה חודשים או כמה שנים וגם למתן תקופת גרייס בת כמה חודשים כדי להקל על בעל העסק.

הלוואות לעסקים

עסקים הזקוקים לכספים עבור פיתוח עסקי או הון חוזר, יכולים לקבל גם הלוואה בערבות מדינה באמצעות אחד הבנקים הגדולים במשק או מקרן בנק הפועלים או לחילופין משפע של קרנות המעודדות את הצמיחה במשק ומעניקות הלוואות בתנאים מצוינים.

כל קרן קובעת מה גובה הבטוחות הנדרש על פי סך ההלוואה שאושרה לעסק. הסכומים השונים נקבעים על פי מטרת ההלוואה והמחזור העסקי של העסקים בשנים שחלפו או אם מדובר בהקמת עסק חדש.

איך תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פוסטים אחרונים

עמודים

ימים
שעות
דקות
שניות

הלוואה מיידית לכל מטרה

עד 150,000 ₪

בודקים ומאשרים תוך 24 שעות