תפריט

הלוואה כנגד שיעבוד נכס

הלוואת שיעבוד נכס היא הלוואה כמו כל הלוואה אחרת רק שהדבר היחיד בהלוואה זאת היא שיעבוד הנכס עצמו לבנק או לחברות חוץ בנקאיות. בהלוואה זאת אנו משעבדים את נכס הנדל”ן שלנו בין אם זה בית, חנות ועוד תמורת הלוואה בשווי הנכס. הלוואה כנגד שיעבוד נכס משמשת כתחליף לביטחון הנדרש ע”י הבנק.

מהי הלוואה כנגד שיעבוד נכס?

הלוואה כנגד שיעבוד נכס היא הלוואה אשר ניתנת ללווה כנגד שיעבוד הנכס לגוף ממנו הוא לוקח הלוואה, זה יכול להיות מבנק או מגופים חוץ בנקאיים. ההלוואה עצמה מבטחת את הבנק שהלווה יחזיר את הלוואה מכיוון שהנכס שלו נמצא כערבון עד לסיום תקופת תשלומי החזר ההלוואה. כמו כן, במצב בו הלווה אינו עומד בתשלומי ההלוואה יכול הבנק או הגוף החוץ בנקאי למכור את הנכס במידת הצורך על מנת להחזיר את סכום ההלוואה שהלווה לא עמד בה. הלוואות כנגד שיעבוד נכס הן הלוואות בסכומים גדולים ועל כן כדי לקחת אותן בגוף גדול ומוכר כמו בנק או חברת אשראי שיש להם מוניטין של גוף אמין ויציב לאורך שנים.

למי מתאים הלוואה כנגד שיעבוד נכס?

הלוואה כנגד שיעבוד נכס מתאימה לכל מי שאין לו משכנתא או שיש לו משכנתא קטנה אשר הוא רוצה לקחת עליה הלוואה. הלוואה כנגד שיעבוד נכס ניתנת דרך הטלפון ואין צורך להגיע לבנק או לחברת האשראי או החברה הפיננסית על מנת לחתום עליה. כך שאם אתם בעלי נכסים מוגבלים בבנק או לקוחות המעוניינים להשתמש בשעבוד על מנת לקנות נכס נוסף הלוואה כנגד משכנתא תתאים לכם עד מאוד.

כמה כסף תוכלו לקבל?

רוב הבנקים למשכנתאות יוכלו למשכן עד 50% מערך הנכס שלכם. כך שאם יש לכם נכס בשווי 2,000,000 ₪ תוכלו לקבל מהחברה משכון של עד ₪1,00,000 הלוואה. אם יש לכם כבר הלוואה על הדירה תוכלו להגדיל אותה עד ל-50% מימון עליה. כלומר אם יש לכם דירה בשווי של 1,000,000 ₪ עם הלוואה של 300,000 ₪ תוכלו לקבל עליה עוד 200,000 ₪.

מה קורה במצב בו יש הלוואה בבנק, האם ניתן לקחת הלוואה כגד שיעבוד נכס בבנק אחר?

במצב בו יש ללווה הלוואה בבנק מסוים לא יוכל הלווה לקחת הלוואה על הנכס בבנק אחר. כלומר במידה ואתם בעלי דירה ויש לכם הלוואה בבנק על הדירה שלכם בבנק טפחות, לא תוכלו לקבל לקחת הלוואה נגד שיעבוד הנכס בבנק פועלים. וזאת מאחר הבנק פועלים לא יסכים לכך בגלל שהוא מקבל משכון על נכס בדרג שנייה ולא יסתפק בכך.

מדוע מומלץ לקחת הלוואה כנגד שיעבוד נכס עם מומחים?

אם אתם רוצים הלוואה כנגד שיעבוד נכס כדאי לכם מאוד לקחת אותם מחברת מוכרת שיש לה מוניטין בתחום ההלוואות. הלוואה מגוף חוץ בנקאי מוכר או דרך הבנקים אשר מתמחה בתחום הלוואות כנגד שיעבוד נכסים נותנת לנו יתרונות רבים על פני חברות אחרות שלא מוכרות. כך משל עם לקיחת הלוואה מהבנק או חברת חוץ בנקאית מוכרת, ניתן לקבל ריבית נמוכה יותר ביחס להלוואות אחרות שמוצעות בשוק, תנאי פריסה נוחים וגמישים שהלווה יכול להחזיר מדי חודש על פני תקופה ארוכה של עשרות שנים. כמו כן, במידה ואין לכם בטחונות בבנק עם הלוואה כנגד שיעבוד נכס תוכלו לקבל הלוואה ללא כל בעיה.

מדוע מומלץ לקחת הלוואה לשיעבוד נכס עם המומחים שלנו? עם המומחים שלנו להלוואות שיעבוד נכסים תוכלו ליהנות מתנאים אטרקטיביים ביותר כגון: פריסת הלוואה לתקופה של עד 25 שנים, ריבית נמוכה בין אם היא קבועה או משתנה בצמוד הלוואה. תוכלו אף לפרוע את ההלוואה מוקדם יותר או חלק ממנה ללא צורך בתשלום עמלת פירעון מוקדם. מעבר לכך, תוכלו לקחת הלוואה נוספת אשר תוכלו להוות לכם הון עצמי נוסף.

איך תרצו לשתף?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print

השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

שלחו הודעה