אודות

אודותינו - הלוואות בקליק

אתר הלוואות בקליק הינו אתר מימון חוץ בנקאית פרטית אשר מתמחה בפתרונות אשראי הכוללים סוגים שונים של הלוואות ללקוחות פרטים ועסקיים כאחד. באתר הלוואות בקליק תמצאו מגוון נרחב של סוגי הלוואות לכל מטרה שבה אתם צריכים, הלוואה אינה תופסת את מסגרת האשראי שלכם בבנק ולא את מסגרת כרטיסי האשראי שלכם.

שירותי אתר הלוואות בקליק כוללים מגוון נרחב של סוגי הלוואות הן לשכירים והן לעצמאיים כאחד. בין סוגי ההלוואות השונות ניתן למצוא: הלוואות אקספרס, הלוואות לפתיחת חשבון, הלוואות ללא הגבלת סכום, הלוואות לחברות בע”מ והלוואות ללא  בדיקת בי די איי, הלוואות דרך כרטיס האשראי והלוואות מהירות עד 24 שעות.

באתר הלוואות בקליק תמצאו יחס אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח מלקיחת ההלוואה ועד החזרתה לצד שירות ברמה הגבוהה ביותר. סוגי ההלוואות השונות מותאמות לצרכי הלקוח, כך שאם אתם צריכים הלוואה ללימודים או קניית רכב תוכלו לקבל בקלות רבה וללא ערבים או בטחונות הלוואה אקספרס.

אצלנו הלקוח הוא המלך ועל כן אנו מחויבים לתת לו שירות ברמה הגבוהה ביותר. אצלנו תמצאו פריסת תשלומים נוחה וגמישה של עד 84 תשלומים שווים מה שלא תמצאו בחברות אחרות, שירות מהיר עד לבית הלקוח בכל חלקי הארץ. שירותי ההלוואה שלנו הינם למחזיקי לכרטיס אשראי החל מגיל 25 ומעלה, כך שאם אתם בעלי כרטיס אשראי ואין לכם ערבים או ביטחונות כמו שהבנק דואג לדרוש מהלקוחות שלו אתם יכולים לבדוק דרך האתר אם מגיע לכם זכאות להלוואה ולפנות אלינו דרך הטלפון או המייל.

אצלנו תמצאו הלוואות בתנאים מושלמים המתאימים לצרכים האישיים שלכם ללא הצגת ביטחונות וערבים כפי שנהוג בבנק.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל שעות היממה בטלפון : 072-3932378

 

שלחו הודעה